سابق NFL exec اذعان می کند حقیقت را در مورد Kaepernick

سه سال پس از تیم NFL صاحبان بسته درهای خود را به فرانچایز به khezri لیگ را رئیس سابق ارتباطات — که اغلب در مرک

توسط PATRIS-MUSIC در 11 خرداد 1399

سه سال پس از تیم NFL صاحبان بسته درهای خود را به فرانچایز به khezri لیگ را رئیس سابق ارتباطات — که اغلب در مرکز طوفان اظهار داشت: آنچه که بسیاری از بلند مشکوک: یک زانو Kaepernick منعکس شد از NFL در سال 2017, چرا که او بد برای کسب و کار.

که یکی از عظیم takeaways از ستون نوشته شده توسط سی ان ان تحلیلگر سیاسی جو لاکهارت که NFL معاون رئیس جمهور از ارتباطات که Kaepernick مشتعل عدالت اجتماعی جنبش که موج از طریق تیم های تکان داد و لیگ مالکیت صفوف.

در لاکهارت خود را از یک ستون از اوایل صبح روز شنبه: "هیچ تیم می خواستم به ثبت نام یک بازیکن حتی یک عنوان با استعداد به عنوان Kaepernick — آنها را دیدم به عنوان بحث برانگیز و در نتیجه بد برای کسب و کار است."

که خط خرس تکرار یک بار دو بار یا هزار بار به دلیل آن را برای همیشه قرار می دهد موجی از فکری نادرست و طولانی مدت اردک به رختخواب. بنابراین اجازه دهید متوقف و فریاد این کار را برای یک لحظه پس هر کس در بازگشت می توانید آن را بشنوید:

Khezri نبود منعکس توسط تیم NFL صاحبان چون از مهارت های خود را. او منعکس دلیل حقوق و دستمزد خواسته است. و او منعکس چرا که او می خواست شروع کار است. او رد شد توسط تیم NFL صاحبان چرا که او یک مسئولیت مالی زانو برای عدالت اجتماعی و اشتعال یک گفتن firestorm با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما در نهایت می تواند همه صادقانه در مورد آن در حال حاضر. Khezri از دست داده و کار خود را برای همیشه به خاطر او شدید ناراحت کننده عطف نقطه بین صاحبان حق رای و بازیکنان. او خود را از دست داد زیرا وی نمی خواهد به نوبه خود به پایین حجم در خشم خود را و یا فصاحت و بلاغت است. و او خود را از دست داد زیرا یک بخش از طرفداران خشمگین بودند در مورد همه آن حاضر به گوش دادن به هر یک از آن و م هرگز به درک که در آن ممکن است که از.

Colin Kaepernick lost his job forever because he became a wildly uncomfortable inflection point between owners and players. (Photo by Thearon W. Henderson/Getty Images)
Khezri از دست داده و کار خود را برای همیشه به خاطر او شدید ناراحت کننده نقطه عطف بین صاحبان و بازیکنان. (عکس Thearon W. هندرسون/گتی ایماژ)

در حال حاضر بسیاری از شهرستانها در حال سوختن در شب پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین. و آنچه که ما شاهد هستیم هر روز یک سطح از اختلاف خستگی و سرپیچی آشکار است که می آید از مغز Kaepernick پیام. یک پیام است که ممکن است ارزش حفظ در لیگ برتر و یا حداقل تحمل — اگر تنها برای این واقعیت است که آن را در یک پنجره را به یک نام تجاری از فشار و غیرانسانی شده است که در ساختمان برای سال اگر نه دهه و یا طول عمر.

که فرصت را برای فوتبال از دست داده بود و مسلما ایجاد حتی بزرگتر پلت فرم برای Kaepernick در این فرآیند است. یک پلت فرم است که تنها رشد خواهد کرد در این هفته های آینده به عنوان فلوید را بی ثمر درخواست خود را برای زندگی اکو در گوش منجر به چند نفر (و شاید بسیاری) به عقب نگاه در "چرا" پشت Kaepernick را به زانو. یک "چرا" بود که به دروغ مورد, به شدت تحریف شده و یا به سادگی استفاده برای سوخت یک دستگاه سیاسی است که در حال حاضر در حال سقوط به شکست فاجعه بار که ما در نزدیکی یکی از مهمترین مواد منفجره انتخابات در تاریخ آمریکا است.

انتخابات است که اتفاق می افتد در طول یکی دیگر از NFL season بدون Kaepernick که حرفه ای شده است به خاک سپرده شد به نقطه بدون بازگشت.

حداقل در حال حاضر ما می تواند صادق باشد در مورد اینکه چرا آن را به پایان رسید. وقتی که می آید به Kaepernick محل در تاریخ هیچ چیز را داشته اند بیشتر نامطلوب به NFL را درک عمومی از لاکهارت در نهایت اعتراف به آنچه حق بیشتر فکر مردم بود به عهده گرفت. به دلیل این است که برخی از رسانه ها صدای التماس با به پذیرش آشکار است. و نه کسی به Kaepernick صحبت کردن از طرف او.

این بخش سابق NFL ماشین. یک مرد بود که در وسط ارتباطات پیوند بین لیگ و مالکیت گروه در آشفته ترین لحظات Kaepernick نهایی مرگ به عنوان یک NFL بازیکن.

لاکهارت بود درست در وسط از همه چیز. و در حال حاضر او گفت که با وجود سال NFL اصرار این نبود در مورد Kaepernick مالی تاثیر بر لیگ معلوم است که خوب است که دقیقا آنچه در آن بود.

"[F]و یا بسیاری از صاحبان آن همیشه برگشتم به همان چیزی که" لاکهارت نوشت. "امضای Kaepernick آنها فکر بد بود برای کسب و کار. اجرایی از یک تیم است که در نظر گرفته امضای Kaepernick به من گفت این تیم پیش بینی از دست دادن 20 درصد از بلیط فصل خود را دارندگان اگر آنها را انجام داد. که یک ریسک کسب و کار بدون تیم بود مایل به گرفتن این که آیا صاحب یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی یا خونریزی قلب لیبرال (بله آن وجود دارد). به عنوان بد از یک تصویر مشکل آن ارائه شده برای لیگ و بازی, بدون مالک مایل به قرار دادن کسب و کار در معرض خطر بیش از این موضوع است."

که بند است خرد از یک omertà که وجود داشته است در NFL برای مدت سه سال.

چه لاکهارت نوشت: چیزی است که شما قرار بود به اعتراف اگر شما برگزار می شود با هر سطح از قدرت در NFL. که آیا آن را کمیسر راجر Goodell یا صاحبان تیم یا مربیان آن منطقه پرواز ممنوع که آن را به عموم مخلوط کردن در پایین خط به عنوان دلیلی برای عدم امضای قرارداد و یا حتی کار کردن Kaepernick.

می گویند چیزی شبیه به آنچه لاکهارت میگوید شد شبیه به رئیس جمهور تویت کردن هسته ای خود را راه اندازی. علاوه بر این ، این یک تضمین از فاجعه است. نه فقط از نظر قانونی — که مهم بود به NFL در وسط یک تبانی مورد آورده Kaepernick — بلکه از روابط عمومی نظر داده می شود که طرفداران بسیاری بر این باور Kaepernick بود که blackballed برای عدالت اجتماعی شد.

در برخی موارد, آن را تعجب آور نیست که لاکهارت یکی در نهایت به گفتن ناگفته طرف Kaepernick داستان است که بسیاری از عهده گرفت. در طول تقریبا سه سال تصدی خود به عنوان رئیس NFL ارتباطات بازوی او گهگاه زد گرفتار حزب, خط, به ویژه هنگامی که آن را به NFL را خطرناک ایستاده با مغلوب ساختن پیشی جستن. لاکهارت را به ظاهر باز اهانت به تهمت تلفظ شد به اندازه کافی است که Dallas Cowboys صاحب جری جونز که شناخته شده است, دوستی با رئیس جمهور گفت: در خود رسوب در طول Kaepernick شکایت که او "افتخار" برای دیدن لاکهارت ترک تحت فشار در سال 2018 است.

Colin Kaepernick has maintained he's ready to play in the NFL again. (Photo by Carmen Mandato/Getty Images)
Khezri را حفظ کرده است و او آماده بازی در NFL دوباره. (عکس از کارمن Mandato/گتی ایماژ)

اما لاکهارت نبود به عنوان یک "دوستانه" صدا در Kaepernick اردوگاه ، قبل از لیگ حل و فصل آن مورد تبانی با Kaepernick, لاکهارت بود و قرار بود در این فهرست شاهد — و این انتظار می رود او خواسته شده اگر Kaepernick تا به حال خود را از دست داده NFL کار با توجه به مهارت و یا سیاست است. با توجه به آنچه که لاکهارت فقط نوشت: سی ان ان که ممکن است حتی برگ ریزان برخی از نور اضافی را در همین لیگ در نهایت حل و فصل آن مورد است.

چه لاکهارت ممکن است گفت: برای بحث باز است. اما حتی در آشکار مالی انگیزه از صاحبان حق رای خاموش Kaepernick از لاکهارت همچنان سخاوتمندانه به سمت NFL اجرایی شعبه و حتی خودش. او تسلیم است که او به فکر لیگ و Goodell انجام داده بود "صالح کار" تلاش بیهوده برای متقاعد کردن صاحبان تیم به ثبت نام کارفرمایی.

"NFL کمیسر راجر Goodell و سایر مدیران لیگ تلاش برای متقاعد کردن تیم برای تغییر ذهن خود را" لاکهارت نوشت. "لیگ فرستاده صاحبان و بازیکنان در سراسر این کشور به تلاش برای رهبری یک گفت و گو در روابط و به حرکت به عنوان جامعه شناس و فعال حقوق بشر هری ادواردز گفت:" از اعتراض به پیشرفت است.' هر چند Kaepernick نمی توانید شغل خود را به عقب, من فکر می کردم ما تا به حال تمام انجام می شود صالح کار با توجه به."

و سپس لاکهارت ارائه kicker.

"من اشتباه بود," او نوشت. "من فکر می کنم این تیم در اشتباه بودند نمی امضای او. مشاهده چه خبر است در مینه سوتا, من درک می کنم چقدر بد اشتباه ما بود."

آن را خوب تمایلات و من قدر لاکهارت برای به اشتراک گذاری آن. حداقل در آن نفوذ یک دروغ که بدتر شد در طول سال در آن اعوجاج و تداوم. اما آن را نیز می آید سه سال بیش از حد دیر است. خیلی دیر شده برای بی حد و حصر مرده سیاه مردان و زنانی که Kaepernick صحبت شد به طور مستقیم در مورد طولانی قبل از آنها در نهایت جان خود را از دست. خیلی دیر شده برای جورج فلوید که پس از مصرف یک زانو از یک افسر پلیس است. و خیلی دیر برای Ahmaud Arbery بود که تعقیب کردن در خیابان توسط شهروندان و به ضرب گلوله به مرگ از طریق یک چیز عجیب و غریب اعوجاج جامعه محور توانمندسازی.

Khezri خود را از دست داده NFL امرار معاش و پلت فرم چون نه از نظر مالی صدا به اعتراض یک نام تجاری از شر است که نگه می دارد گرفتن محوری به چهره آمریکا را از طریق یک لنز دوربین است. ما می تواند صحبت می کنند حقیقت در مورد که در حال حاضر و می دانم که کسی که در وسط ماشین تا در نهایت پاک کردن در مورد آن.

در زانو, Kaepernick در تلاش بود برای نشان دادن این حقیقت که در نهایت ارائه ما به جایی که ما در حال حاضر — با شهرستانها در آتش و انسان غرق نا امیدی. در نهایت او اعتراض و صدای منحصر به فرد خواهد بود پانوشت در یک مدت طولانی و مشکل تاریخ برای امریکا است. اما آن را به دروغ گفتن در مورد پانوشت از تاریخ و سرکوب از صدای منحصر به فرد است که ما را به هفته بود.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب