در نهایت، شما می توانید آلبوم 'پنهان' را از برنامه عکس ها در آی فون خود را پنهان

آلبوم "پنهان" در آی فون خود را همیشه تا به حال یک مشکل -- آن را هرگز واقعا پنهان بود. از زمان iOS 10، زمانی ک

توسط PATRIS-MUSIC در 3 شهریور 1399

آلبوم "پنهان" در آی فون خود را همیشه تا به حال یک مشکل -- آن را هرگز واقعا پنهان بود. از زمان iOS 10، زمانی که این ویژگی در برنامه Photos معرفی شد، هر تصویر یا ویدئویی که در پوشه خصوصی پنهان می کنید، توسط هر کسی که به دستگاه قفل شده شما دسترسی داشته باشد، دیده می شد. در نهایت، که تغییر کرده است.

ما امیدواریم که اپل یک قفل به آلبوم "پنهان" اضافه کنید، که در آن شما می توانید شناسه چهره، شناسه لمسی، رمز عبور، و یا رمز عبور برای باز کردن آن استفاده کنید، بسیار شبیه به شما می توانید انجام دهید برای باز کردن اسناد حفاظت شده در یادداشت ها، اعداد، صفحات، و کلیدی. با این حال ، iOS 14 تا به بهترین چیز بعدی -- راهی برای مخفی کردن پوشه پنهان.

برای جلوگیری از دیگران از گرفتن جوی راید را از طریق گالری خصوصی خود را, شما فقط نیاز به در حال اجرا iOS 14 در آی فون خود را. به طور پیش فرض، آلبوم "پنهان" خود را دیگر در برنامه عکس ظاهر می شود، چه شما در حال حاضر تا به حال و یا فقط ساخت یکی. برای پیدا کردن تصاویر و فیلم های مخفی خود، سر به تنظیمات –> عکس ها، Other Albums در "آلبوم پنهان" تغییر مکان دهید، سپس در برنامه عکس ها تحت آلبوم های دیگر در زبانه "آلبوم ها" قرار دهید.

این که آیا شما "آلبوم پنهان" فعال و یا غیر فعال, شما می توانید ادامه اضافه کردن عکس ها و فیلم ها به آن. کافی است هنگام مشاهده یک تصویر یا کلیپ ویدئویی در عکس ها یا دوربین روی دکمه Share ضربه بزنید، سپس "پنهان کردن" را از لیست اعمال انتخاب کنید.

اگر توضیحات اپل از این گزینه را در تنظیمات بخوانید، بدیهی است که هنوز راه مناسبی برای پنهان کردن عکس ها و فیلم هایی نیست که نمی خواهید کسی دیگر آن ها را ببیند. هر زمان که شما استفاده از تصویر picker ، می گویند ، از پیام ها ، ایمیل ، فیس بوک ، اینستاگرام ، و یا هر برنامه دیگر که در آن شما می توانید محتوا را از عکس ها را انتخاب کنید ، "پنهان" آلبوم خواهد شد به وضوح در زیر بخش "آلبوم های دیگر" دیده می شود -- چه آن را در برنامه عکس ها پنهان شده است یا نه. بنابراین سریع شوخ خانواده و دوستان با دسترسی به آی فون قفل شده خود را هنوز هم ممکن است زمان کافی برای پیدا کردن تمام اسرار خود را داشته باشد.

برای پنهان کردن تصاویر مخفی و مینی فیلم های خود را برای واقعی، شما می خواهید به جای دیگری نگاه کنید.

اتصال خود را بدون بیل ماهانه امن نگه دارید. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از ابزار جدید هک فروشگاه, و تماشای Hulu یا نت فلی بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

پوشش
عکس، تصویر، و GIFs توسط جیک پترسون / ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب