'F*** کردن' - لمپارد می گوید زیدان به "نشستن" به عنوان بخشی از نیمکت درگیری

فیلم جدید پدید آمده از فرانک لمپارد را در درگیری با Jurgen Klopp و لیورپول روز یکشنبه با چلسی رئیس گفتن آلمان

توسط PATRIS-MUSIC در 3 مرداد 1399

فیلم جدید پدید آمده از فرانک لمپارد را در درگیری با Jurgen Klopp و لیورپول روز یکشنبه با چلسی رئیس گفتن آلمان به "f*** خاموش" و "نشستن" به عنوان بخشی از یک نیمه اول ردیف.

دو طرف ملاقات در آنفیلد در روز چهارشنبه به قبل لیورپول را مدتها در انتظار جایزه, جشن, داشتن امن باشگاه را در لیگ برتر این فصل است.

زیدان را به لیورپول رفت و در را به امن 5-3 برنده شدن در مطلق هیجان انگیز با پنج مختلف قرمز شلیک به اهداف در این باشگاه نهایی خانه بازی فصل.

در حالی که لیورپول' کمپین است کمی بیش از یک پیروزی در این مرحله لمپارد به چلسی باقی می ماند در یک مسابقه از بالا به چهار محل و مهم تر از لیگ قهرمانان است که با آن می آید.

و لمپارد احساسات پخته در طول نیمه اول از چهار مسابقه پس از ناپاک نامیده می شد در Matteo Kovacic هموار کردن راه برای یک ترنت الکساندر-آرنولد رایگان-پا زدن به هدف.

در لحظات بین ناپاک و هدف لمپارد رو به یک درگیری با زیدان و لیورپول نیمکت با تیم بارها و بارها گفتن لیورپول کارکنان برای "f*** خاموش" در طول ارز.

لمپارد در ابتدا فریاد زد: "چگونه است که ناپاک ؟ هیچ ناپاک وجود دارد" قبل از وارد شدن به یک جنگ لفظی با زیدان که بارها و بارها گفته چلسی مدیر به "آرام"است.

این هافبک سابق و سپس در زمان هدف در لیورپول دستیار پپ Lijnders که لحظاتی بعد با شور و شوق جشن الکساندر-آرنولد هدف به عنوان لمپارد در نگاه.

تیمهای اقدام به دفاع از خود دستیار گفتن Lampard نه بگویید و در شماره 2 با لمپارد پاسخ: "هیچ هیچ, اگر او در من f****** چیزی می گویند!"

پس از این مسابقه لمپارد مطمئن ساخته شده به دولت است که او دارای احترام کامل برای زیدان و لیورپول اما افزود که مدیر باید مطمئن شوید که طرف خود را نمی توانید بیش از حد "متکبر".

مدیران دو دست تکان داد بعد از بازی با لمپارد نیز ظاهر می شود در Sadio مان را زندگی می کنند جریان از بعد از بازی جشن به او تبریک گفت وینگر لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا.

دیرین لیگ برتر مدیر Sam Allardyce وزن در این حادثه بیان کرد در talkSPORT که لمپارد در حقوق خود را به تماس از درک بی احترامی.

"من فکر می کنم فرانک بوده و خیلی بهتر از من بود به عنوان یک مدیر جوان من خودم چند بار در مقابل کمیته انضباطی," Allardyce گفت.

"اما اگر کسی می خواهد به می گویند" نمی تواند بیش از حد متکبر در مورد آن " آن است Frank نیست ؟ "اگر آن را کسی دیگری آنها نکرده ایم اما فرانک آن را تمام انجام داده.

"بنابراین اگر فرانک دادن آنها یک بیت از یک نکته سپس او دیده می شود چیزی که او نمی مانند چیزی که او فکر می کند که کمی مغرور و او را به یک مرد که می تواند به آن اشاره کرد.

"و اگر آن را از روی نیمکت در لیورپول آنها باید توجه کنید چون فرانک انجام داده است بسیاری است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن