قسمت 8 نقطه اوج همه از اردن احساسات خام

مایکل جردن بود که اغلب و هنوز هم دیده می شود که بزرگتر از زندگی است.قسمت 8 از "آخرین رقص" در یکشنبه شب, اما, ا

توسط PATRIS-MUSIC در 22 اردیبهشت 1399

مایکل جردن بود که اغلب و هنوز هم دیده می شود که بزرگتر از زندگی است.

قسمت 8 از "آخرین رقص" در یکشنبه شب, اما, ارائه شده, طرفداران, با یک نگاه بسیار منحصر به فرد در اردن بود که انسان چیزی بیشتر تا به حال هرگز قبل از دیده می شود.

اردن led گاو به یک 4-2 برنده سری در برابر سیاتل فراصوت است در سال 1996 NBA Finals مارک شیکاگو چهارم در شش سال. در لحظات پایانی این قسمت اردن را شکست اشک در رختکن در حالی که محکم بسکتبال به چهره خود را به عنوان او از پهن کردن بر روی زمین.

نه تنها که عنوان علامت یکی از اولین و پس از مرگ پدرش — جیمز اردن کشته شد در سال 1993 تنها چند ماه قبل از اردن اعلام کرد اولین بازنشستگی و مختصر پرش به بیس بال — اما اردن نیز امن برنده در روز پدر.

به طور طبیعی او به طور کامل غلبه بر احساسات است.

"من حتی نمی تواند آن را به عبارت در روز پدر چه این به این معنی به من:" اردن گفت: دادگاه پس از پیروزی. "من می دانم که او را به تماشای. به جهنم همسر من به بچه های من به برادران و خواهران من این است که برای پدر. من بسیار خوشحال برای او."

این بود شاید اردن ترین انسان لحظه ای است.

Chicago Bulls star Michael Jordan hugs Randy Brown after beating the Seattle SuperSonics in Game 6 of the 1996 NBA Finals on Sunday, June 16, 1996, in Chicago. The win marked their fourth NBA title. (AP/Michael Conroy)
شیکاگو بولز ستاره Michael Jordan آغوش سفت و قهوه ای پس از ضرب و شتم سیاتل فراصوت است در بازی 6 از سال 1996 NBA نهایی در روز یکشنبه 16 ژوئن سال 1996 در شیکاگو است. برنده مشخص شده خود را چهارم عنوان NBA. (AP/Michael Conroy)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب