آن را دوست ندارم ؟ خیلی بد: کوبا کروز دشمنی اوج 2020

یک میلیاردر NBA مالک و یک سناتور ایالات متحده استدلال در توییتر شنبه. آن را ظاهرا در مورد ورزش, اما آن را به س

توسط PATRIS-MUSIC در 30 تیر 1399

یک میلیاردر NBA مالک و یک سناتور ایالات متحده استدلال در توییتر شنبه.

آن را ظاهرا در مورد ورزش, اما آن را به سرعت شکست را به یک بازی از کابل خبر یکنوع بازی شبیه لوتو با دو طرف و بالا آوردن سرود ملی هنگ کنگ, تظاهرات, سیاه زندگی ماده اویغور اردوگاه های همه گیر پاسخ و البته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در پایان هیچ چیز توافق دیگر از هر دو طرف متهم دیگر که یک منافق و ترسو. این بود نمونه توییتر. تنها تلفات مناسب نقطه گذاری. دستور زبان نمی کرایه بسیار بهتر است. حتی ثروتمند و تحصیل کرده قصاب کسانی که ظاهرا.

علامت کوبا و تد کروز نیست معمولی خود را آمریکایی ها و استدلال آنها به زودی محو شدن مانند تمام رسانه های اجتماعی kerfuffles فقط یک زن و شوهر از تگزاسی باد کردن بخار در یک بعد از ظهر گرم تابستان.

در عین حال خود را در راه عجیب و غریب آنها نشان دهنده زمان ضربان قلب از کشور که در آن همه چیز مهیجی مبارزه است. آن را یکی از دلایل قطع ارتباط بین سرعت در حال تغییر و موسسات (از جمله تیم های ورزشی از جمله کوبا دالاس ماوریکس) و بخشی از مجموعه خود را در راه به نظر می رسد در حال رشد است.

به عنوان ورزشی به آرامی بازگشت مشاجره است در همه جا و آن را بعید است که دو طرف در حال حمایت کردن.

(Michael Wagstaffe/Yahoo Sports illustration)
(مایکل Wagstaffe/Yahoo Sports تصویر)

قراضه زمانی آغاز شد که کوبا در پاسخ به دالاس میزبان رادیو گفت که او نمی خواهد حمایت از ماوریکس دوباره اگر هر یک از بازیکنان در زمان زانو به عنوان یک اقدام اعتراضی در طول pregame سرود ملی.

"خداحافظ" کوبا هنوز توییتی. "سرود ملی پلیس در این کشور خارج از کنترل هستند. اگر شما می خواهید به شکایت, شکایت به رئیس خود و بپرسید که چرا آنها بازی نمی سرود ملی هر روز قبل از اینکه شما شروع به کار می کنند."

کروز به سرعت شروع به پریدن کرد و اعلام کرد: "واقعا؟?!? NBA گفتن هر کسی که می ایستد برای پرچم که افتخارات ما پلیس و جانبازان ما برای 'کردن'? در تگزاس ، موفق باشید با آن است."

که توییت کردم به کوبا که پاره پاره کروز برای فاقد شجاعت tag او را در صدای جیر جیر — "برخی از توپ برای یک بار @tedcruz. به من صحبت می کنند. این صدای جیر جیر من."

(این چیزی است که می گذرد برای مدرن تگزاس مرز عدالت ظاهرا.)

کروز را در پاسخ به کوبا و نام او را برای NBA نسبی سکوت سوی دولت چین به خصوص تظاهرات در هنگ کنگ است.

"صحبت از توپ به ما بگویید چه شما فکر می کنم در مورد چین است. من صبر کنید." کوبا به زودی ارتباط تصویری از او انتقاد چین اما اشاره کرد که او نمی مانند درگیر شدن در امور خارجی که وجود دارد بسیاری از مسائل در اینجا در امریکا و به خوبی آن را فقط خود ادامه داد. کوبا اعلام کرد "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." کروز بود و بیشتر به "رایگان هنگ کنگ است."

آن را بعید است که یک ذهن تغییر داد و در هر نقطه.

این جایی است که ما در. در ایالات متحده به طور کلی و در ورزش به ویژه در. کوبا را پاسخ اولیه بیشتر بود گفتن — اگر شما نمی خواهید به حمایت از تیم خود را اگر هر یک از بازیکنان زانو زدن برای سرود و سپس او با قاطعیت به شما نشان درب.

چندی پیش در لیگ ها و تیم ها ترسید چنین فن defections و قطعا نمی آنها را دعوت. پس از آن بود. در حال حاضر آنها در حال بازنویسی قوانین تعامل و به نظر نمی رسد به مراقبت است که مشکل آن است.

اگر آنها از دست دادن مشتریان (و آنها) پس از آن که که. اگر آنها را به مبارزه با کاربر سناتور از دولت خود و سپس آن را در آورد. خوش آمدید به 2020.

نسکار در نهایت به اطراف کردم ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن مسیر است. این شانه ای بالا انداخت هواپیما عمل کشیدن آن سقفی و ایستاده بود در اتحاد پشت سری جام' تنها سیاه و راننده بابا والاس که دریافت برخی از بوس هفته گذشته در معرفی و برخی به سلامتی زمانی که او غرق.

NBA خواهد شد اجازه می دهد تا انتخاب کنید عدالت اجتماعی پیام در بازگشت از بازیکن لباس را سیاه و سفید "زندگی" موضوع نقاشی نزدیکی دادگاه و به احتمال زیاد اولین سرود تظاهرات هنگامی که آن را برمی گرداند به بازی در اواخر این ماه. به نظر نمی رسد به مراقبت اگر برخی از طرفداران وثیقه.

NFL بود که در وحشت بازگشت در سال 2016 و 2017 زمانی که تعداد کمی از بازیکنان به زانو در طول سرود (باعث پژمرده حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن) در حال حاضر به نظر می رسد آماده به اجازه تظاهرات اتفاق می افتد. بازیکن شرکت است که انتظار می رود به طور قابل توجهی. مربیان و حتی تعهد به آنها بپیوندید.

این یک جهان کاملا جدید.

برای طرفداران که آن را دوست ندارد و آنها هم باید برای تنظیم و یا سرگرمی خود را دلار در جاهای دیگر. آن را به بخشی از تجربه فن رفتن به جلو.

عدم طرفداران در می ایستد و غیر معمول زمان بازی با توجه به همه گیر خواهد کرد آن را دشوار اگر نه غیر ممکن) برای اندازه گیری ذرات است.

واکنشی است بزرگ یا کوچک است ؟ هستند بسیاری از طرفداران در حال حاضر در تلاش برای "انصراف " فرهنگ" NBA یا NFL? و یا آن را بیشتر بلندترین صداهایی که شنیده می شود در رسانه های اجتماعی و یا بخش نظر — ارتش تد کروز شاگردان ؟ خواهد شد و طرفداران جدید پدیدار به جای آنها ؟

تیم ها و لیگ ها به نظر می رسد فکر می کنم آنها می توانید آب و هوا واکنش. و یا آنها فکر می کنم این تهدیدات هستند و پر از شکوفه و در پایان فرصتی برای تماشای پاتریک Mahomes یا LeBron James یا چهار گسترده ای پایین سیرجهت مخالف مبداء مسابقه در دیتونا است به اندازه کافی برای حفظ طرفداران.

یا شاید لیگ ها و تیم ها در حال رفتن به انجام آنچه آنها فکر می کنم درست است بدون در نظر گرفتن عواقب آن.

خواهیم دید اما به عنوان کوبا و کروز رفت جلو و عقب نبرد خطوط روشن تر شد.

در این غیر معمول ترین سال برای ورزش در آمریکا از همه چیز فقط به گرم است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن