طرح دیزنی: تیم NBA خواهد بود تقسیم به 3 هتل

NBA رفتن به دیزنی جهان و ما اکنون می دانیم که در لیگ خواهد ماند به عنوان آن نقش بقیه فصل آن در اورلاندو ، NBA

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

NBA رفتن به دیزنی جهان و ما اکنون می دانیم که در لیگ خواهد ماند به عنوان آن نقش بقیه فصل آن در اورلاندو ،

NBA تیم تقسیم خواهد شد زمان توسط بذر و قرار داده شده در یکی از سه هتل در دیزنی جهان با توجه به ورزشی را شمس Charania. در اینجا چگونه هتل ها و تیم ها بودند گزارش همسان.

گران Destino

سرنشینان: Milwaukee Bucks, لس آنجلس لیکرز و تورنتو رپتورز لس آنجلس کلیپرز و بوستون سلتیکز دنور ناگتس یوتا جاز, Miami Heat

تیم های برتر را به گران Destino که دیزنی سایت تماس یک جشن "این ترکیب منحصر به فرد از مکزیک و جنوب غرب آمریکا فرهنگ ها." این برج در کورونادو چشمه توچال افتتاح شد در ماه ژوئیه گذشته و نرخ اتاق در شروع $263 هر شب.

جالب است که باعث می شود آن را ارزان ترین هتل ها در اینجا, اما مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند آن را به انجام این کار است.

یاهو ورزشی' Keith Smith گزارش می دهد که کورونادو چشمه رفت و آمد مکرر در نظر گرفته خواهد شد یکی از اصلی hub مناطق برای NBA در اورلاندو توضیح داد که چرا بهترین تیم قرار داده شده وجود دارد. اگر یک تیم از هتل ها دیگر باعث می شود آن را به پلی آف آنها می تواند بنا به گزارش ها خواسته می شود را به حرکت به گران Destino.

Grand Floridian

سرنشینان: Oklahoma City Thunder, فیلادلفیا 76ers, Houston Rockets, ایندیانا پیسرز, دالاس ماوریکس, Brooklyn Nets, Memphis Grizzlies, اورلاندو سحر و جادو

گراند Floridian دیزنی است که در آن می گوید: "ویکتوریا ظرافت در دیدار پیچیدگی مدرن است." به عنوان گل سرسبد رفت و آمد مکرر برای دیزنی, نرخ اتاق به طور معمول در شروع $710 و رسیدن به چهار برابر رقم برای اتاق و سوئیت با منظره.

قایق بادبانی باشگاه

سرنشینان: Portland Trail Blazers, Sacramento Kings, New Orleans Pelicans, سن آنتونیو اسپرز, Phoenix Suns, Washington Wizards

گذشته است و باشگاه قایق بادبانی که در آن بازیکن می تواند "لذت رسمی لطف بزرگ انگلستان-سبک قایق بادبانی باشگاه در این دریاچه هتل." نرخ اتاق در شروع $487. وجود دارد یک نقطه ضعف قابل توجه در اینجا به عنوان رفت و آمد مکرر سهام بسیاری از امکانات با باشگاه ساحل یکی از بسیاری از خواص دیزنی قصد دارد به بازگشایی در 22 ژوئن. که می تواند حفظ حباب کمی مشکل تر از شما می خواهید.

در اینجا یک نقشه نشان دادن محل هر یک از عمده منطقه است.

بازیکنان NBA خواهد دریافت مقدار زیادی از سرگرمی

به طوری که که در آن بازیکنان NBA خواهد ماند در حالی که در دنیای دیزنی اما آنچه آنها انجام خواهد داد زمانی که بازی نیست بازی نیز گزارش شده است.

هر Charania تقریبا هر هتل ملایمت را در اختیار خود را به علاوه فیلم شب بیرون, سرگرمی و توانایی حضور در بازی های دیگر در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. هر لس آنجلس تایمز' دن Woike بازیکنان نیز می توانند دسترسی ویژه به دیزنی پارک به علاوه گلف و بولینگ و ماهیگیری.

مواد غذایی به کار گرفته خواهد شد توسط دیزنی آشپزی تیم, در هر ورزشی یاهو' cleveland Cavaliers.

تا آنجا که خارج از فصل در انزوای کامل آن مطمئن به نظر می رسد مانند NBA انجام داده اند می تواند بدتر.

هر تیم بنا به گزارش ها باید 35 نفر سفر از بازیکنان و مربیان و مربیان و سایر کارکنان و بازیکنان که ترک پردیس بدون اجازه صورت 10-14 روز قرنطینه و قطع پرداخت.

The top NBA teams will be heading to Disney's Gran Destino hotel at the Coronado Springs resort. (Photo by DANIEL SLIM/AFP via Getty Images)
بالا NBA تیم خواهد بود رفتن به دیزنی گران Destino هتل در کورونادو چشمه رفت و آمد مکرر. (عکس از DANIEL باریک/خبرگزاری گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب