*دانیل کورمیر اولین بیانیه از سال 252 مبارزه با بازنشستگی UFC

دانیل کورمیر UFC بیانیه بازنشستگی هشت ضلعیدو دسته سابق قهرمان يو اف سي دانيل كورمير روز دوشنبه اولين بيانيه عم

توسط PATRIS-MUSIC در 29 مرداد 1399
دانیل کورمیر UFC بیانیه بازنشستگی هشت ضلعی

دو دسته سابق قهرمان يو اف سي دانيل كورمير روز دوشنبه اولين بيانيه عمومي خود را از زمان از دست دادن آنچه انتظار مي رود مبارزه نهايي حرفه اي او باشد صادر کرد.

Cormier ملاقات قهرمان سنگین وزن استیپ میوک برای سومین بار در رویداد اصلی UFC 252 در روز شنبه در Apex در لاس وگاس. اگرچه این یک مبارزه بسیار رقابتی بود، کورمیر در نهایت یک تصمیم به اتفاق آرا را از دست داد، رنج می برد قرنیه پاره در این روند.

نقشه این بود که برویم بیرون، بازنشسته شدن با کمربند سنگین وزن UFC که دور کمرش پیچیده شده بود، اما ستاره ها کاملاً برای کورمیر همتراز نشدن تا این کار را انجام دهند.

Cormier ترک درب به بازگشت باز کردن ترک با گفتن ، "من علاقه مند به مبارزه برای هر چیزی جز عنوان و من تصور نمی کنم که قرار است به عنوان دیگری در آینده وجود دارد ، بنابراین آن را برای من خواهد بود. خيلي طولاني بوده -عالي بود من فقط آخرین مبارزه ام برای قهرمانی سنگین وزن مبارزه کردم و این یک مبارزه خوب بود."

به احتمال زیاد او درست است، با این حال، که یکی دیگر از شات عنوان در ارائه در هر زمان به زودی نیست. حالا کورمیر برای تمام مقاصد و مقاصد بازنشسته شده است. و با آن، بیانیه عمومی خود را از طریق اینستاگرام در روز دوشنبه به نظر می رسید خداحافظی از حرفه خود را در داخل هشت ضلعی:

از همه شما به خاطر عشق و حمایت. نه چیزی که من می خواستم یا انتظار می رود اما آن چیزی است که در آن است. تبریک به استیپ میوک در یک مبارزه فوق العاده، افتخار و لذت برای به اشتراک گذاشتن هشت ضلعی با شما به مدت 50 دقیقه بود. پسر ما هر بار بهشون يه نمايش داديم به تیم من: من همه شما را تا حد مرگ دوست دارم، شما بسیاری از فداکاری ها. اميدوارم باعث افتخار تون بشم سالینا و بچه ها: ممنون که انگیزه من بودید. به همه طرفداران : من شما را خیلی دوست دارم. شما ها منو هل ميده تا سعي کنم عالي باشم به دانا وایت و UFC: من هر دقیقه را دوست داشتم. ممنون که بهم فرصت دادي سوار هلووا شدي، ها؟

رونددار > استیپ میوزیک: 'من کاملا به دنیل کورمیر در چشم پوکر '(UFC 252 پس از مبارزه)

https://www.instagram.com/p/CD_7CUxB79T/

UFC 252: استیپ میوک در مقابل دانیل کورمیر روکش ویدیو

(اشتراک در MMAWeekly.com یوتیوب)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب