دالتون به خانه می آید به تگزاس به عنوان پرسکات پشتیبان گیری با کابوی ها

1 / 4دالتون به خانه می آید به تگزاس به عنوان پرسکات پشتیبان گیری با کابوی هافایل - در این Dec. 29, 2019, فایل,

توسط PATRIS-MUSIC در 14 اردیبهشت 1399

1 / 4

دالتون به خانه می آید به تگزاس به عنوان پرسکات پشتیبان گیری با کابوی ها

فایل - در این Dec. 29, 2019, فایل, عکس, Cincinnati Bengals کارفرمایی اندی دالتون پاسخ به سوالات پس از Bengals شکست کلیولند براونز 33-23 در یک بازی فوتبال NFL در سینسیناتی. این Bengals پاک راه را برای جو نقب زدن به رهبری این تیم با انتشار کارفرمایی اندی دالتون که دارای چند تا از حق رای دادن را عبور سوابق اما نمی تواند منجر به درهم و برهم Bengals به پلی آف. حرکت پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 می دهد دالتون که تا به حال از یک سال و چپ در ایران فرصتی برای رقابت برای یک کار با یک تیم دیگر. (AP Photo/Gary Landers فایل)

اندی دالتون در حال آمدن به خانه به تگزاس به عنوان Dak پرسکات پشتیبان گیری با دالاس کابوی ها.

دالتون و کابوی توافق روز شنبه به یک سال معامله است که تضمین سابق سینسیناتی استارت 3 میلیون دلار است و می تواند به ارزش 7 میلیون دلار بود. توافق شد و اولین گزارش ESPN.

کابوی به مقابله با دالتون دو روز پس از او منتشر شده توسط Bengals. که نقل مکان کرد و پاک راه را برای شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب جو نقب زدن که منجر LSU به قهرمانی ملی.

دالتون متولد و بزرگ شده در منطقه هوستون led TCU به یک شکست نخورده فصل است که شامل یک کاسه رز پیروزی بر ویسکانسین در طول فصل 2010 قبل از Bengals پیش نویس او را در دور دوم.

کابوی باید با تکیه بر تست کوپر عجله پشت پرسکات دو فصل گذشته. 32-در سال دالتون علائم خود بزرگترین سرمایه گذاری در یک جانباز پشتیبان گیری از پرسکات جایگزین مجروح تونی Romo به عنوان یک تازه کار در سال 2016 و به پایان رسید تا کار خود را برای خوب است.

دالتون آغاز شده 133 بازی برای Bengals و رهبری حق رای دادن بهترین کشش حذفی حضور پنج مستقیما از 2011-15 - اما نمی توانستم که دست نیافتنی برنده شوید.

Cincinnati از دست رفته در دور اول در هر زمان تنظیم NFL رکورد. دالتون تا به حال انگشت شست و انگشت شکسته بود کنار گذشته از کسانی حذفی ظاهر به پایان رسید که در آخرین لحظه بحران و 18-16 دست دادن به پیتسبورگ در 2015 فصل.

دالتون 70-61-2 رکورد به عنوان یک نویسنده این است که بهترین دوم توسط یک Bengals کارفرمایی با حداقل 10 شروع انتهایی ویرژیل کارتر. دالتون دارای رکوردهای باشگاه برای زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد (204) و تکمیل (2,757).

مربی زک تیلور نشانه پایان دالتون حرفه ای در سینسیناتی توسط benching او را برای سه بازی میدوی را از طریق سال گذشته 2-14 فصل یک حرکت که شوکه دالتون و دیرین خود را به هم تیمی های. دالتون بود ناراحت Bengals نمی سعی کنید به تجارت او را قبل از مهلت.

کابوی ها قرار داده اند حق رای دادن برچسب در پرسکات که نه امضا یک سال شرکت در مناقصه به ارزش حدود 31 میلیون دلار است. دو طرف باید تا 15 ژوئیه به یک قرارداد بلند مدت انجام می شود.

پرسکات بازی از چهار سال تازه کار, قرارداد شدن در NFL بهترین معامله به عنوان 2016 NFL توهین آمیز Rookie سال و دو وقت Pro کاسه. 26 سال از نمایندگان و کابوی ها کار کرده اند در یک قرارداد بلند مدت برای حدود یک سال است.

پس از پیشرو دالاس به NFC را بالا دانه به عنوان یک تازه کار در سال 2016 و از دست دادن اولین بازی حذفی به Aaron Rodgers و سبز خلیج پرسکات را از طریق شکست خود postseason پیروزی و دو سال بعد.

کابوی وارد فصل گذشته با انتظارات بالا و شروع 3-0 قبل از محو شدن به 8-8 و گم شده و برگشتی. دالاس تمدید نیست و مربی Jason گرت قرارداد و استخدام مایک مک کارتی.

---

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFLtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن