ایجاد سفارشی Netflix لیست سازمان دیده بان برای دسته بندی و گروه فیلم و سپس خداحافظی به خود به سر می برند 'لیست'

یکی از بزرگترین bummers مورد Netflix ناتوانی در ایجاد لیست های مختلف برای فیلم های مورد علاقه خود را و تلویزی

توسط PATRIS-MUSIC در 2 خرداد 1399

یکی از بزرگترین bummers مورد Netflix ناتوانی در ایجاد لیست های مختلف برای فیلم های مورد علاقه خود را و تلویزیون را نشان می دهد. در عوض, شما تنها قادر به توده به عنوان یک پیش فرض "لیست من" و است که می تواند غیر ممکن است برای مرور. آن را نمی کند عناوین جداگانه به دسته یا گروه فیلم و عناوین چیده شده برای شما به صورت خودکار پس بسیار وجود دارد اتاق را برای سفارشی سازی.

Netflix لیست توسط توسعه دهنده Ajhad یک میانبر است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد چند Netflix لیست بر روی آی فون خود را. به جای یک چیز درهم و برهم از مستند واقعیت های سری فیلم های پرفروش هالیوود و اعتیاد آور تلویزیون را نشان می دهد شما می توانید جداگانه مورد علاقه خود را فیلم ها و سریال ها اختصاص داده شده به لیست.

پس از ایجاد لیست های خود را, شما می توانید آنها را به راحتی بازی خود را Netflix عناوین بدون نیاز به جستجو و یا شکار برای آنها در Netflix بکشد ، بهترین از همه, شما می توانید به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را لیست با دوستان و خانواده زمانی که آنها به شما بخواهید برای توصیه های در مورد آنچه که به سازمان دیده بان. تنها در اینجا است که شما نمی خواهد بود قادر به بگویید که یک عنوان است که حذف شده از Netflix بکشد اما این در واقع یک چیز خوب پس شما را فراموش نخواهد کرد که فیلم و یا سریال حتی وجود داشته است.

مرحله 1: اضافه کردن میانبر برای دسترسی به کتابخانه خود را

Netflix بکشد لیست میانبر در دسترس است برای دانلود از Ajhad را RoutineHub صفحه یا لینک مستقیم زیر دانلود کنید. توصیه می شود که شما می توانید از میانبر از طریق RoutineHub به طوری که شما همیشه به روزترین نسخه از Netflix لیست. میانبر نیاز به کلید های میانبر نرم افزار است که بر روی آی فون خود را به طور پیش فرض اما اگر شما به حذف آن شما می توانید نصب مجدد آن را از فروشگاه App.

هنگامی که شما در باز کردن لینک روی آن ضربه بزنید "دریافت میانبر" در RoutineHub به باز کردن آن را در کلید های میانبر خود را برنامه. در اضافه کردن میانبر صفحه ای که باز می شود, نقد و بررسی گردش کار برای میانبر به مطمئن شوید که این چیزی است که شما راحت با استفاده از پس از آن شیر "اضافه کردن غیر قابل اطمینان میانبر" در پایین. اگر شما قبلا انجام شده نیست بنابراین شما ممکن است نیاز به "اجازه می دهد غیر قابل اطمینان میانبر" از طریق تنظیمات –> کلید های میانبر قبل از اضافه کردن آن.

مرحله 2: اضافه کردن یک فیلم یا مجموعه تلویزیونی به لیست پیش فرض

در حال حاضر از آن زمان به ایجاد خود را برای اولین بار Netflix لیست با میانبر است که شما می توانید از درون رسمی Netflix برنامه به طور مستقیم. در این نرم افزار جستجو و یا فهرست برای یک عنوان برای اضافه کردن (رفتن به "لیست من" واضح است محل), بر روی آن ضربه بزنید برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد آن. برای اضافه کردن آن به لیست ضربه بزنید بر روی "به اشتراک گذاری" و سپس "گزینه های بیشتر."

در به اشتراک گذاری ورق, پایین, پیدا کردن Netflix لیست میانبر و روی آن ضربه بزنید.

اولین بار که شما با استفاده از میانبر شما خواسته می شود برای اعطای این دسترسی به آن چند چیز در آی فون خود را مانند iCloud درایو (که در لیست ذخیره می شود) و دیگر کلید های میانبر. شیر "OK" در تمام دهید.

شما همچنین ممکن است خواسته می شود برای اجازه دسترسی به Netflix سایت (به دلایل روشن) در این نقطه و یا بعدها پس از شما شروع به اضافه کردن یک عنوان; در هر صورت, آن را اجازه می دهد. و همچنین ممکن است بخواهید برای دسترسی به "RoutineHub" که آن هم مورد نیاز است. همه از این مجوز مورد نیاز برای کمک به میانبر اجرا هموار.

پس از آن, شما ممکن است خواسته شود برای مشاهده Netflix لیست ویژگی ها و اسناد و مدارک; را انتخاب کنید "بله به انجام و یا "هیچ" به جست و خیز. پس از آن اولین عنوان شما اضافه کردن آن را از شما درخواست اگر شما می خواهم برای ایجاد یک لیست اولیه. شیر بر روی "OK" قبول هر گونه مجوز دهید که ممکن است به نظر می رسد و این عنوان اضافه خواهد شد به نام لیست.

شما لازم نیست که به نگرانی در مورد نامگذاری این لیست در حال حاضر, بنابراین در ادامه با اضافه کردن عناوین به لیست. با این حال, اگر شما می خواهید برای اضافه کردن عناوین به یک لیست دیگر, شما باید برای ایجاد آن را برای اولین بار ببینید (مرحله بعدی).

شما همچنین می توانید انتخاب کنید "کپی کردن لینک" از Netflix سهم منو و سپس باز Netflix لیست از "من کلید های میانبر" در کلید های میانبر نرم افزار. هنگامی که آن را می پرسد اگر شما می خواهم برای اضافه کردن عنوان در کلیپ بورد خود را به لیست خود را انتخاب کنید "بله." آن را در مورد به همان تعداد از اقدامات تنها شما را مجبور به کار از برنامه های مختلف به جای یکی.

مرحله 3: ایجاد دیگر Netflix لیست

میانبر ندارد شما می دهد گزینه اضافه کردن یک Netflix بکشد به عنوان یک لیست دیگر مگر اینکه شما یکی از جدید ایجاد کنید به صورت دستی. برای انجام این کار شیر بر روی "Netflix لیست" از "من" میانبرهای در کلید های میانبر خود را برنامه. یک منو ظاهر خواهد شد با گزینه های مختلف که اکثر ما پوشش بعدا در این راهنمای. شیر بر روی "ایجاد لیست خالی."

چرا که شما هرگز نتوانستند نام خود را در اولین لیست میانبر شما را به انجام این کار در حال حاضر. با وارد کردن عنوان و شیر "OK." سپس از شما خواسته می شود به نام های جدید در لیست شما فقط ایجاد شده است. دوباره با وارد کردن عنوان و شیر "OK" و سپس "OK" دوباره در تایید و شما در حال حاضر لیست های متعدد برای اضافه کردن عنوان به. ایجاد لیست های اضافی خواهد پرش شما را مستقیم به نامگذاری لیست جدید از هم اکنون در.

مرحله 4: اضافه کردن فیلم & تلویزیون سری به لیست های سفارشی خود را

در حال حاضر مهم نیست که اگر شما استفاده از Netflix لیست میانبر از طریق منوی اشتراک گذاری و یا از کلید های میانبر برنامه به طور مستقیم به عنوان دیده می شود در مرحله 2 شما باید با تمام لیست های خود را در هنگام اضافه کردن یک عنوان. را انتخاب کنید از لیست شما می خواهید فیلم یا مجموعه تلویزیونی به اضافه شده است.

گام 5: نمایش عناوین در لیست خود

برای مشاهده عناوین در لیست های خود را ضربه بزنید بر روی Netflix لیست میانبر در کلید های میانبر ضربه بزنید "نمایش و بازی از لیست" از ورق عمل و سپس را انتخاب کنید از یک لیست. همه از این فیلم باید به نظر می رسد که شما به آن اضافه شده.

مرحله 6: مدیریت سفارشی خود را Netflix لیست

لیست های خود را در حال پر کردن سادگی اما از آن زمان به ریز لحن آنها را به هر دلیل. برای مدیریت لیست های خود را ضربه بزنید Netflix لیست میانبر در کلید های میانبر نرم افزار و با استفاده از گزینه های زیر از منوی که ظاهر می شود:

 • اضافه کردن عنوان به لیست: شما انتخاب کنید یک لیست و سپس از شما درخواست می شود برای اضافه کردن آدرس فیلم یا سریال که شما می توانید از طریق منوی اشتراک گذاری در Netflix بکشد. این مفید است اگر میانبر را متوجه نمی کند یک لینک در کلیپ بورد خود را و یا زمانی که شما نمی کپی لینک نشده است.
 • حذف عنوان(ع) از لیست: شما انتخاب کنید یک لیست و سپس از شما درخواست می شود برای بررسی تمام فیلم های که شما می خواهم برای حذف از لیست. شیر "انجام شد" را به پایان برساند.
 • ایجاد لیست خالی: ما در حال حاضر تحت پوشش این در مرحله 3 بالا.

نیز وجود دارد "تنظیمات پیشرفته" صفحه ای است که دارای چندین گزینه های بیشتر شما می توانید استفاده کنید برای مدیریت لیست های خود را:

 • ویرایش عنوان نام و نام خانوادگی: شما می خواهید را انتخاب کنید از یک لیست را انتخاب کنید و عنوان را وارد کنید در نام جدید و آمار "OK." این مفید است اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک شرح فیلم یا آنها را رتبه بندی با اعداد.
 • ویرایش لیست نام: شما می خواهید را انتخاب کنید یک لیست نام آن و آمار "OK."
 • حذف لیست: شما انتخاب کنید یک لیست و سپس شما نیاز به ضربه "بله" در تایید فوری.
 • حذف تمام فایل ها: اگر شما می خواهید یک تخته سنگ پاک شما می توانید همه چیز را با این گزینه است. انتخاب "بله" در این موقع به تایید یا "هیچ" به عقب.

گام 7: به اشتراک Netflix لیست خود را با خانواده و دوستان

تا زمانی که فرد دیگری نیز Netflix لیست میانبر شما می توانید اشتراک خود را به تازگی ایجاد لیست از طریق متن و ایمیل یا یکی دیگر از گزینه های به اشتراک گذاری.

اما نه هر کس آی فون. پس این فایل در فرمت JSON آنها می تواند مشاهده فایل در یک آنلاین JSON بیننده از طریق JSON بیننده کروم دسکتاپ, فرمت, با استفاده از JSON ابزار - Editor & Viewer نرم افزار برای آندروید و یا با استفاده از دیگر ابزار. آنها خود را ببینید لیست فیلمها با Netflix لینک بعدی به هر عنوان.

اولین, شما نیاز به ایجاد یک اشتراک لینک برای لیست. در میانبر منو برو به "تنظیمات پیشرفته" شیر بر روی "ایجاد لینک دانلود به لیست" را انتخاب کنید از لیست.

در به اشتراک گذاری ورق, سپس شما می توانید به طور مستقیم به اشتراک گذاری لینک از طریق متن و ایمیل یا یک برنامه شخص ثالث و یا شما می توانید کپی لینک به کلیپ بورد خود را و قرار دادن آن در هر کجا که مورد نیاز است. لیست در فرمت JSON تبدیل می شود که کد های پیچیده به یک رشته از کاراکتر ها است که می تواند به راحتی به عنوان خوانده شده. لینک مستقیم برای دانلود فایل از حساب آیکلاد درایو.

گام 8: وارد کردن افراد دیگر Netflix لیست

اگر شما در حال ارسال و دریافت Netflix لیست های ایجاد شده با این میانبر شما باید بدانید که چگونه به آنها وارد کند. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که کپی کردن لیست لینک به کلیپ بورد خود را. بروید به کلید های میانبر و به آن ضربه بزنید بر روی Netflix لیست میانبر. اگر لینک به درستی کپی شده به کلیپ بورد خود را یک منو ظاهر خواهد شد درخواست اگر شما می خواهید برای وارد کردن لیست; شیر "بله." عناوین در لیست بعدی ظاهر خواهد شد به شما نشان دهد چه چیزی در داخل. اگر همه چیز خوب به نظر می رسد شیر "OK."

در نهایت به لیست جدید یک نام دلخواه و شیر "OK" را به پایان برساند. خود را در لیست جدید وارداتی خواهد شد و یک pop-up با همه در دسترس خود را Netflix لیست ظاهر خواهد شد.

علاوه بر این شما می توانید به "واردات لیست از لینک" در میانبر را در "تنظیمات پیشرفته" و قرار دادن لیست لینک را در جعبه است که به نظر می رسد. این همان است که در بالا تنها چند گام برای رسیدن به آن انجام می شود.

گام 9: بازی عناوین با استفاده از Netflix لیست میانبر

در حال حاضر از آن زمان به استفاده از میانبر برای چه آن را بیشتر در نظر گرفته شده است که به راحتی بازی Netflix عناوین خود را از لیست های مختلف. برای انجام این کار شیر در Netflix بکشد لیست میانبر در کلید های میانبر برنامه ضربه بزنید ، سپس روی یکی از گزینه های زیر است.

 • مشاهده و بازی از لیست: شما ببینید همه لیست های خود را. شیر یکی پس از انتخاب یک عنوان برای پرش به آن را در Netflix بکشد.
 • بازی تصادفی عنوان از لیست شما ببینید همه لیست های خود را. شیر یک و یک تصادفی عنوان باز خواهد شد در Netflix بکشد.

اگر این اولین بار است که بازی در یک فیلم با استفاده از Netflix, لیست شما باید برای پاسخ به چند سوال برای تنظیمات از جمله:

 • شما می خواهم به خواسته می شود هر زمان به "تنظیم زمان شروع"?
 • شما می خواهم به خواسته می شود هر زمان به "بازی در پس زمینه"?

بدون توجه به گزینه ای که شما انتخاب کنید, شما می توانید بعد از استفاده از "پاک کردن تنظیمات" در "تنظیمات پیشرفته" منو برای تنظیم مجدد همه چیز اگر شما ذهن خود را تغییر دهید و می خواهید آن را به واکنش نشان می دهند متفاوت است. پس دهید دوباره ظاهر خواهد شد که در آن شما می توانید انتخاب کنید یک انتخاب متفاوت.

اگر شما ضربه بزنید بر روی "نه" از شما خواسته می شود به سوالات زیر پاسخ تنها یک بار و شما سپس باید آنها را به طور خودکار انتخاب شده برای شما. اگر شما ضربه بزنید بر روی "بله" زیر سوال خواهد شد به نظر می رسد هر زمانی که شما بازی یک عنوان با استفاده از میانبر.

 • هنگامی که شما می خواهم برای شروع کنم ؟ : شما می توانید بین را انتخاب کنید "شروع از آخرین موقعیت" "شروع از زمان خاص" یا "شروع از ابتدا."
 • آیا شما مانند Netflix به بازی در پس زمینه ؟ : آن را ساده "بله" یا "نه" پاسخ. آن را باز Netflix برنامه برای شروع بازی پس از آن جهش به کلید های میانبر نرم افزار. در تجربه ما ما "چیزی را اشتباه رفت" هشدار Netflix بکشد اما هنوز هم باید بازی در پس زمینه به طوری که شما آن را بشنود اما نمی خواهد آن را تا زمانی که شما بازگشت به Netflix بکشد.

هنگامی که شما انتخاب گزینه های خود را هدایت خواهید شد به Netflix برنامه که در آن فیلم برنامه تلویزیونی, مستند, کمدی, خاص, نشان می دهد بحث و یا عنوان دیگری بازی خواهد کرد.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب