مؤتلفه پرچم های پاپ در آسمان در جاده های خارج آلاباما

نسکار به تازگی ممنوع مؤتلفه پرچم از آن racetracks اما این سازمان هیچ کنترلی بر آسمان.قبل از روز یکشنبه برنامه

توسط PATRIS-MUSIC در 2 تیر 1399

نسکار به تازگی ممنوع مؤتلفه پرچم از آن racetracks اما این سازمان هیچ کنترلی بر آسمان.

قبل از روز یکشنبه برنامه ریزی شده GEICO 500 در آلاباما Superspeedway در آلاباما یک هواپیما به پرواز در آمد بالا مسیر با یک بنر مؤتلفه پرچم و حمل یک دوم بنر که گفت: "پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار."

وجود وسایل نقلیه در خارج از زمینه نمایش مؤتلفه پرچم. یک رسانه اجتماعی پست های نمایش داده شده در یک ویدیو نشان می دهد یک جریان از اتومبیل ها و کامیون ها رانندگی پایین جاده سریع السیر بلوار با پرچم تکان دادن.

مردم در کنار جاده نیز با تکان دادن پرچم و یا تشویق در کاروان. این مسابقه بود و بعد از آن تحت فشار قرار دادند به دوشنبه به دلیل آب و هوای نامساعد.

در اوایل این ماه نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم در آن نژادها و حوادث در بخش با توجه به درخواست بابا والاس نهاد را تنها سیاه راننده.

نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور استیو o'donnell نبود تحت تاثیر قرار بینایی از یک صفحه نمایش مؤتلفه پرچم و نشان داد یک عکس سیاه و سفید دست clasped با هم در توییتر خود خوراک یکشنبه.

"شما نمی دیدن یک عکس از یک jackass پرواز پرچم در طول مسیر اینجا...اما شما این را ببینید...امیدوارم که هر کس لذت می برد در این مسابقه امروز است."

نژاد روز یکشنبه برنامه ریزی شده بود به 5,000 طرفداران در حضور و غیاب و همچنین به عنوان NASCAR همچنان به آرامی سهولت COVID-19 محدودیت.

همچنین آرم بر روی دنی Hamlin خودرو تغییر شد به نمایش ملی حقوق مدنی موزه.

حامی فدرال اکسپرس اهدا $500,000 در حمایت از موزه ماموریت به وقایع تاریخ از حقوق مدنی در ایالات متحده است. موزه و فدرال اکسپرس مقر هر دو واقع در ممفیس دنیاست. و Hamlin بازدید از موزه در روز پنج شنبه.

"امروز شما ببینید من #11 خودرو را حمل می کند سنتی طرح رنگ است که شما معمولا ببینید" Hamlin گفت در توییتر. "فدرال اکسپرس و خودم را به جای آن می خواهم به صدای که به NCRM. من می خواهم برای تشکر از آنها را شخصا برای گرفتن وقت برای آموزش من در بسیاری از موضوعات است."

--زمینه در سطح رسانه هاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن