ترکیب iOS 14 ویدجت های صفحه نمایش را به یک Swipeable پشته به صرفه جویی در فضا

ویدجت صفحه اصلی ممکن است یک مفهوم جدید در جهان اندیشه است, اما برای اپل آنها کاملا انقلابی است. جدید در iOS 1

توسط PATRIS-MUSIC در 4 تیر 1399

ویدجت صفحه اصلی ممکن است یک مفهوم جدید در جهان اندیشه است, اما برای اپل آنها کاملا انقلابی است. جدید در iOS 14 ویژگی اجازه می دهد تا شما را به محل های کوچک, متوسط و بزرگ به اندازه ویدجت خود برنامه های مورد علاقه در صفحه اصلی برای دیدن اطلاعات مهم را بدون نیاز به فشار یک نرم افزار آیکون, کش رفتن به امروز مشاهده و یا راه اندازی یک برنامه به طور مستقیم. حتی بهتر — شما می توانید آنها را به پشته!

اگر بیش از یک یا دو ویدجت شما می خواهم برای اضافه کردن به آی فون خود را به صفحه اصلی در iOS 14 خود را در صفحات هوم اسکرین می توانید پر کنید واقعا سریع است. انباشته ویدجت می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از فضای بدون ساخت همه چیز را به هم ریخته در حالی که نگه داشتن پنهان ابزارک در پشته فقط یک ضربه تند وشدید زدن دور.

هنگامی که شما پشته ابزارک فقط یکی را نشان می دهد تا در یک زمان اما آن را فوق العاده آسان برای کش رفتن را از طریق تمام ابزارک در دسته. در حالی که پوشه های iOS شما نیاز به باز کردن آنها را قبل از کشیدن از طریق صفحات ویجت پشته به شما اجازه ضربه تند وشدید زدن به هر یک از ویجت بدون آن گام اضافی. به علاوه از بودن قادر به مشاهده اطلاعات در این نقطه, شما می توانید شیر ویجت برای باز کردن برنامه است. بنابراین شما می توانید همه منظم آیکون برنامه پس از شما آنها را دیگر نیاز ندارد. این یک موقعیت برنده است.

چگونه شما ایجاد ویجت پشته

چیز زیادی در مورد انباشته ویدجت است که آن را فوق العاده ساده است. اگر شما می دانید که چگونه برای ایجاد یک پوشه شما می دانید چگونه به پشته. همه شما باید انجام دهید این است کشیدن یک ویجت در بالا و دیگری همان اندازه پس از آن اجازه دهید بروید. که به معنی کوچک ابزارک پشته کوچک, ویدجت, رسانه ویدجت پشته در رسانه ابزارک ها و ابزارک پشته بزرگ از ویدجت.

کوچک در مقابل رسانه ویدجت.

شما نمی نیاز به تکیه بر روی ویدجت شما در حال حاضر در صفحه اصلی یا از آنجا که شما همچنین می توانید ایجاد و یا اضافه کردن به پشته از ویجت گالری. مدت طولانی فشار دهید بر روی تصویر زمینه و یا به مدت طولانی فشار دهید یک ویجت یا برنامه و آمار "ویرایش صفحه اصلی است." بعدی ضربه بزنید به علاوه (+) آیکون در گوشه بالا سمت چپ. پیدا کردن یک ویجت در گالری و سپس کشیدن ویجت مورد نظر خود را از گالری به یک ویجت و یا پشته بر روی صفحه نمایش و سپس اجازه دهید بروید.

علاوه بر این شما می توانید ویدجت در همان راه از امروز خود را مشاهده صفحه نمایش اما نگه داشتن در ذهن است که شما در حال حرکت ویجت. در حالی که شما می خواهم فکر می کنم که آن را فقط آن را کپی کنید به طوری که ویجت نیز ماندن در امروز نمایش است که درست نیست. (نکته: شما همچنین می توانید ایجاد پشته در امروز نمایش اگر شما می خواهید.)

از گالری مقابل از امروز مشاهده.

شما می توانید اضافه کردن تا 10 ابزارک در یک پشته. هنگامی که یک پشته از ویژگی های 10 ابزارک آن را قبول نمی کند هر بیشتر. هنگامی که به پایان رسید انباشته شیر "انجام شد" برای خروج از صفحه نمایش ویرایشگر. شما همچنین می تواند فقط خواب آی فون خود را نمایش اگر شما انجام می شود با استفاده از آی فون خود را در آن لحظه (ویرایشهای صرفه جویی خواهد شد).

چگونه شما خود را مرور ویجت پشته

چک کردن محتویات پشته خود را آسان است. اولا, شما می دانید که یک پشته نیست صرفا مستقل ویجت های نقطه به نظر می رسد برای یک لحظه زمانی که شما کش رفتن به صفحه. این نقطه نشان دهنده چگونه بسیاری از ویدجت ها در پشته اما آنها ناپدید می شوند به زودی پس از ورود در صفحه.

اگر شما ضربه بزنید بر روی ویجت فعال در یک پشته شما راه اندازی نرم افزار مرتبط با آن است. برای تغییر ویجت فعال, فقط ضربه تند وشدید زدن به بالا یا پایین در پشته. هر حرکت ضربه تند وشدید زدن از طریق پشته ویجت, ویجت, و شما خواهید دید نقطه در کنار پشته تغییر در صدا. دوباره شیر بر روی فعال ویجت برای راه اندازی آن برنامه است.

ساخت نقطه به نظر می رسد در مقابل کشیدن از طریق ویدجت.

چگونه شما خود را ویرایش ویجت پشته

ساده ترین راه برای ویرایش ابزارک در داخل یا خارج از پشته خود را برای طولانی را فشار دهید سپس ویجت را انتخاب کنید "ویرایش ویجت" (اگر آن را در یک پشته) و یا "ویرایش" [ویجت] نام'" (اگر آن را در یک پشته). نه همه widgets را می توان ویرایش. برای مثال شما می توانید با تغییر مکان به صورت یک ویجت آب و هوا و یا سوئیچ موضوعات در یک ویجت اخبار, اما شما نمی توانید نیشگون گرفتن و کشیدن موسیقی و یا عکس در ویدجت.

اگر شما می خواهید به ویرایش ویجت پشته خود آستین آن را فشار دهید و را انتخاب کنید "ویرایش پشته" به جای. متناوبا شما می تواند مدت طولانی فشار دهید بر روی تصویر زمینه و یا به مدت طولانی فشار دهید یک ویجت یا برنامه و آمار "ویرایش صفحه اصلی" سپس شیر ویجت پشته. در بالای ویرایشگر پشته شما یک لیست از تمام ویدجت در حال حاضر. شما می توانید دوباره مرتب این ویدجت با کشیدن آنها را با خود به صف آیکون ها به عنوان زیر دیده می شود.

منظور ممکن است بسیار مهم نیست اگر شما نگه داشتن سهام تنظیمات. به طور پیش فرض در iOS 14 را قادر می سازد هوشمند "چرخش" به صورت پشته که سوئیچ فعال ویجت به طور خودکار بسته به آی فون خود را استفاده کنید. اگر شما ترجیح می دهم در مجموع کنترل فعال ویجت در یک پشته فقط غیر فعال کردن ضامن در اینجا.

ویرایش پشته در مقابل toggling "هوشمند چرخد."

شما همچنین می توانید حذف هر ویدجت شما نمی خواهید از ویرایشگر پشته. فقط کش رفتن به سمت چپ بر روی ویجت مورد نظر و سپس شیر "پاک کردن." متناوبا جلو و تمام راه را از سمت چپ به آن را حذف کنید در یک ضربه تند وشدید زدن. شما همچنین می توانید حذف ویجت فعال توسط طولانی با فشار دادن بر روی پشته و انتخاب "حذف" [ویجت] نام'" از اقدامات سریع منو و سپس انتخاب "حذف" در pop-up.

حذف ابزارک از ویرایشگر پشته در مقابل از اقدامات سریع.

به طرز عجیبی شما نمی توانید حذف ابزارک از پشته خود را بدون حذف آنها از صفحه اصلی در دسترس نباشد. ما امیدواریم که اپل به ارمغان می آورد از ویژگی های است که به پشته در به روز رسانی های آینده از نیاز به دوباره اضافه کردن ویدجت شما حذف از پشته فوق العاده خسته کننده است.

چگونه شما حذف ویجت خود را پشته

اگر شما می خواهید برای رفتن هسته ای و خلاص شدن از شر تمام پشته در یک بار بدون مشکل. مدت طولانی فشار دهید بر روی پشته را انتخاب کنید و "حذف پشته" از اقدامات سریع منو و سپس تایید با "حذف" در pop-up. متناوبا شما می تواند مدت طولانی فشار دهید بر روی تصویر زمینه و یا به مدت طولانی فشار دهید یک ویجت یا برنامه و آمار "ویرایش صفحه اصلی" سپس ضربه بزنید منهای (–) آیکون برای پشته را انتخاب کنید و "حذف شده است."

از بین بردن یک پشته از اقدامات سریع در مقابل از روی صفحه نمایش ویرایشگر.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن