Cam Newton: Belichick طرح 'ممکن است آنچه که هر کس فکر می کند می گوید: عموزاده

کرک عموزاده معتقد است Cam Newton است در یک مکان ایده آل برای راهاندازی مجدد کار خود را پس از موافقت خود برای پ

توسط PATRIS-MUSIC در 12 تیر 1399

کرک عموزاده معتقد است Cam Newton است در یک مکان ایده آل برای راهاندازی مجدد کار خود را پس از موافقت خود برای پیوستن به New England Patriots.

نیوتن ابراز هیجان خود را پس از مذاکره یک سال $7.5 میلیون دلار قرارداد با بیل Belichick تیم دیدم که شش بار قهرمان سوپر باول تام بردی ترک در آژانس رایگان.

سابق NFL MVP نیوتن منتشر شده توسط Carolina Panthers در ماه مارس پس از نه فصل با حق رای دادن در پایان اقامت خود شده نهفته شانه و صدمات پا.

31-در سال کارفرمایی مواجه آینده نامشخص به عنوان او باقی مانده unsigned طریق شروع رایگان آژانس و پیش نویس دوره زمانی قابل توجه در مقابله با میهن پرستان این هفته است.

عموزاده است کنجکاو برای دیدن چگونه حرکت می کند بازی می کند و فکر می کند Belichick ممکن است تعجب مردم با برنامه های خود را برای نیوتن و QB اتاق که همچنین شامل جارت Stidham و برایان هماهنگ می کنیم.

"آن خواهد بود جذاب بدون در نظر گرفتن که وجود دارد به دلیل تام ترک" مینه سوتا وایکینگ ها QB عموزاده گفت: به داخل اجتماع افراد یک تیم.

"اما من هیجان زده برای دیدن چگونه آن را با این نسخهها کار با کم یا برایان Hoyer یا هر کس آنها و چگونه آنها را ترکیب آنها را در.

"من می دانم که مربی Belichick یک طرح دارند و آن را ممکن است آنچه که هر کس فکر می کند.

"این جالب خواهد بود زمانی که شما نگاه کنید چه مربی Belichick انجام داده در آوردن بازیکنان در یک وضعیت منحصر به فرد برای سال های بسیاری است.

"آن را همیشه به نظر می رسید به کار کردن. او به ندرت به یک بازیکن که در می آید که تا به حال موفقیت در جاهای دیگر و پس از آن در می آید و تلاش در انگلستان, بنابراین من فکر می کنم آن را یک وضعیت خوب ایرانی.

"برای رفتن به یک سازمان است که واقعا یک برنامه یک راه برای پیروزی و آنها می توانند پلاگین در.

"و این تنها یک قرارداد یک ساله پس اگر آن کار می کند واقعا خوب است و آنها بسیاری از موفقیت های مخفی خواهد شد در یک موقعیت عالی برای دیدن جایی که او در گام بعدی می تواند باشد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن