براک هولت وحشیانه صادقانه در مورد اینکه چرا او نمی خواهد انتخاب کردن از MLB فصل

برخی از بازیکنان در حال حاضر کشیده از سال 2020 فصل لیگ بیس بال و دیگران ممکن است به زودی انجام همان.اما برخی ا

توسط PATRIS-MUSIC در 18 تیر 1399

برخی از بازیکنان در حال حاضر کشیده از سال 2020 فصل لیگ بیس بال و دیگران ممکن است به زودی انجام همان.

اما برخی از همین حالا باید لوکس تصمیم گیری آنها بازی این سال است.

براک هولت ارائه برخی از دیدگاه سه شنبه به عنوان یک عضو از این گذشته ، در طول یک زوم تماس با میلواکی خبرنگاران سابق Boston Red Sox ابزار مرد با صراحت توضیح داد که چرا او در نظر دارد برای بازی حذفی در این فصل پس از امضای یک قرارداد یک ساله با این تیم است.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون توسط دانلود من تیم برنامه

"من در یک موقعیت برای انتخاب کردن از یک فصل" هولت گفت: از طریق FARZIN راب برادفورد. "من احساس می کنم اگر من بازی نمی کند در این سال من بیس بال حرفه ای و بیش از خواهد بود. اگر من بازی نمی کند, این امر می تواند برای من سخت برای پیدا کردن یک شغل در سال آینده."

هولت است که متوسط -- 32 ساله آمار .297 بیش از 87 بازی برای Red Sox در فصل گذشته و احتمالا می تواند چفت در جایی -- اما او نقطه خوبی گرفته شده است. برای هر دیوید قیمت, Ian Desmond and Ryan زیمرمن که تصمیم گرفتند در خارج از فصل (به صورت کاملا دلایل معتبر) وجود دارد به مراتب بیشتر بازیکنان در فهرست حاشیه که نیاز به نگه داشتن بازی برای به دست آوردن یک چک -- حتی اگر این بدان معناست که قرار دادن خود و خانواده خود را در خطر جدی است و این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"من امضا قرارداد برای بازی حذفی و حذفی در حال بازی بیس بال پس از آن هرگز مورد توجه (به انتخاب کردن)," هولت گفت. "اگر من در یک وضعیت متفاوت قرارداد آن را قطعا چیزی است که من را در نظر گرفته اند و با همسرم که باردار است."

هولت همسر Lakyn است باردار با زن و شوهر و فرزند دوم و اگر او تا به حال لوکس تضمین قرارداد از طریق فصل بعد او در نظر گرفته ممکن است ماندن در خانه با او و سه-سال-پسر گریفین. به جای Holt را صرف سه ماه دور از خانواده اش در طول MLB 60-بازی فصل.

"این قربانی ما تا به حال به" هولت اضافه شده است. "بسیاری از ما در حال ساخت است که قربانی. امیدوارم زمان پرواز و همه چیز می رود هموار با بارداری, اما تا زمانی که من دیدن دوباره آنها را از آن خواهد شد (صحبت کردن از طریق) FaceTime."

براک هولت وحشیانه صادقانه در مورد اینکه چرا او نمی خواهد انتخاب کردن از MLB فصل در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن