بوکس به Jarrell میلر یک شانس دوم – در حال حاضر او برگ ورزش در رسوایی

گتیدر روز های قدیمی از سوء مصرف مواد مخدر در بوکس وجود دارد سابق آقای جهان یک پلیس کادر از عوامل مخفی, معصوم,

توسط PATRIS-MUSIC در 11 تیر 1399
Getty
گتی

در روز های قدیمی از سوء مصرف مواد مخدر در بوکس وجود دارد سابق آقای جهان یک پلیس کادر از عوامل مخفی, معصوم, بوکسورهای, استروئیدها در قالبهای وحشی باور است که بزرگتر بهتر بود.

روز کسانی که بی پروا شب در نود زمانی که بوکسورهای بودند فریب خورده توسط سفر conmen و ابلهانه در زمان مشاوره بد برای همیشه رفته. روز از یک سایه دلال در سایه در ورزشگاه با یک قفسه پر از سرنگ نیز رفته است. مدرن جنگجویان بیش از حد هوشمند آنها می دانم که خیلی در مورد بدن خود و آنها به طور کامل درک چرا آنها قانون شکنی خطر حریف خود را در زندگی و مصرف مواد ممنوع. وجود دارد هیچ مردم بی گناه در این کثیف بازی در حال حاضر.

Jarrell میلر یک بار شناخته شده محبت به کودک است اخلال پوستر پسر برای نسل جدیدی از معتادان; او در هر فرصت در سال گذشته را مشروع میلیون هنگامی که او امضا برای مبارزه با آنتونی جاشوا در نیویورک در ماه ژوئن. او roly-poly در ساخت نخورده بیعار و او بی قراری جاشوا زمانی که آنها چهره به چهره. میلر می تواند ضربت سخت زدن او تا به حال یک ضر شانس در مبارزه است.

متاسفانه او همچنین یک کاربر به مواد مخدر و آوریل گذشته پنج هفته قبل از مبارزه با او شکست خورده یک آزمون برای سه مواد ممنوع. او پر شده با مقدار زیادی از خطر قوی کوکتل برای کمک به او را به توقف و کشنده در داخل حلقه. او باید ممنوع شده است و سپس برای سال و استقبال کمتر از شش ماه بعد از زمانی که او شروع به نظر می رسد در حوادث بوکس. او تحت درمان قرار گرفت توسط برخی به عنوان یک هنرمند مشهور و نه به عنوان یک سمی پیاده روی جمعی از فریب. چرا شما می خواهید یک عکاسی از خود با این مرد ؟

ابتدا آن را GW1516 و سپس هورمون رشد انسانی و سپس EPO – که میلر یک دو سه از سال گذشته است. که داستان خود را مشمئز کننده شیمی. "من آشفته او گفت:" سال گذشته خود را ندامت و آشکار بودن خوش بود.

Jarrell Miller has failed another drugs test (Getty)
Jarrell میلر شکست خورده است و دیگر داروهای آزمون (گتی)

وجود دارد در آن زمان هیچ درخواست بی گناهی هیچ پیشنهاد که تست آلوده شد که او تا به حال نشان داده شده است فقط کوچک اثری یا که او تا به حال شده است خوردن مکزیکی گاو. هیچ بیانیه ای ادعا در به طور معمول پررنگ زبان است که او را پاک زمانی که "تمام حقایق شناخته شده است". بوکسورهای باید آن را به یاد می در ابتدا شکست تست مواد مخدر و سپس روشن زمانی که یک بی نظمی است که به بررسی بیشتر است. این اتفاق می افتد اما میلر بود به سادگی گناه و او در ابتدا خود اعتراف گناه. اما او پس از صحبت از یک "سلول های بنیادی شات" برای یک مجروح آرنج به عنوان ریشه شیطانی خود دلیل در سال گذشته را شکست. این یک توهین است.

او با توجه به بازگشت به رینگ بوکس در لاس وگاس در هفته آینده با توجه به مرحله حق بازگشت در roller-coaster از بوکس سنگین وزن. او تا به حال مجوز از نوادا کمیسیون او را برکت و او باب Arum و کهنه پروموتر این سازمان را پشت سر گذاشت. اشتباه نکنید میلر فقط یک برنده یا دو دور از بودن بسیار bankable مدعی در یک کسب و کار با میلیارد دلار آرمان.

و سپس در آخر هفته گذشته مشخص شد که او تا به حال موفق آزمون دیگری برای ماده ای که در سیستم خود را سال گذشته است. او نمی ظروف سرباز یا مسافر در مورد زمانی که او را قورت; او ترجیح قدیمی از مد افتاده, مواد مخدر, مواد از روز هنگامی که مردان در کت آزمایشگاه مشغول به کار در پشت bunkered درب در دولتی آزمایشگاه در شرق اروپا است. او یک شیمیدان حمایت خود را درایو. آخرین و امیدوارم آخرین شکست خود را در بوکس زندگی بود و گفته برای GW1516 دوباره آن را قوی بسته بندی شده با انرژی است.

Miller was set to face Joshua before failing a test last year (PA)
میلر به صورت جاشوا قبل از شکست یک آزمون سال گذشته (PA)

او تا به حال ساخته شده اطمینان را به همه مردم بودند که با قرار دادن ایمان به او – او پیچ همه آنها را. این چیزی است که مصرف کنندگان مواد مخدر انجام آنها دروغ است.

آن را حدود 15 سال پیش زمانی که جان رویز, جهان, قهرمان سنگین وزن گفت: من در مورد خطر واقعی از بوکسورهای سوء استفاده از استروئید. او گفت: "تنها ورزشی است که در آن استروئیدها می تواند کشتن کسی غیر از فرد با استفاده از آنها بوکس است. شما قوی تر زمانی که شما با استفاده از استروئید. شما سریعتر و سریعتر است." در سال 2005 رویز خود را از دست داده WBA به عنوان جیمز Toney که مشغول به کار با یک سابق آقای جهان. Toney شکست خورده تست مواد مخدر برای ناندرولون استروئید آنابولیک پس از مبارزه و محروم شد. Toney اصرار داشت که او بی گناه بود با اشاره به چربی شکم و برگزاری یک رول از flab به عنوان مدرک – هیچ کس واقعا به او اعتقاد داشتند.

هیچ کس نمی خواهد باور میلر هرگز دوباره.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن