رونق یا مجسمه است ؟ NBA پیش نویس را پرخطرترین چشم انداز

پیش نویس فرایند در انتظار قرار داده شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما در حال حاضر ما یک کمی وضوح. NBA

توسط PATRIS-MUSIC در 16 خرداد 1399

پیش نویس فرایند در انتظار قرار داده شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما در حال حاضر ما یک کمی وضوح. NBA پیش نویس قرعه کشی خواهد شد Aug. 25 و 2020 پیش نویس خواهد بود Oct. 15.

این leadup و قبل از دبستان پیش نویس هنوز هم نیاز به کار کرده اما از آن است که ضعیف پیش نویس کلاس و با وجود علامت سوال اطراف یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان پیش بینی شده در قرعه کشی. در اینجا پنج بالقوه قرعه کشی انتخاب شده که سقف بالا و در عین حال ارائه خطرات بالا است.

LaMelo Ball competes against R.J. Hampton of the Breakers during an NBL game on Nov. 30, 2019, in Auckland, New Zealand. (Photo by Anthony Au-Yeung/Getty Images)
LaMelo توپ رقابت در برابر R. J. همپتون از قطع در طول یک NBL بازی در نوامبر. 30, 2019 در اوکلند, نیوزیلند. (عکس توسط آنتونی طلا یونگ/گتی ایماژ)

PG LaMelo توپ

Ht./Wt.: 6-7, 180

Illawarra (لیگ ملی بسکتبال): 17 ppg و 7.5 rpg 7 apg

پیش نویس محدوده: 1-5

توپ یکی از جذاب ترین بازیکنان در این پیش نویس است. او یک حجم بالا تیرانداز با طیف وسیعی مانند Trae جوان و هراس به آن اجازه پرواز از سراسر دادگاه. مانند برادر بزرگش ساق پوش, جوراب خود تیراندازی فرم است کمی نامتعارف. LaMelo انتشار است و بیشتر در مرکز بدن خود را با آرنج چپ خود را خیره کننده است. او تنها بازی از 12 بازی در استرالیا قبل از بازگشت به آمریکا پس از درد و رنج جزئی پا آسیب است. در این 12 بازی او ساخته شده 20 3-اشاره گرها اما فقط شات 25 درصد از عمیق است. توپ شد و این بازیکن برای اولین بار به رکورد back-to-back سه گانه دونفره در NBL از سال 2005 اما در بازی دوم او در زمان 28 عکس برای به دست آوردن 25 امتیاز و منفی-13 برای بازی.

نیز وجود دارد نگرانی در پایان دفاعی. اگر چه او طول بزرگ با 6 پا-10 بال او هنوز هم می شود ضرب و شتم غالبا یکی است و مشکل نگه داشتن بازیکنان در مقابل او.

توپ را تبدیل کند 19 تا مرداد و ممکن است دارای بیشترین پتانسیل به یک حق رای دادن-تغییر بازیکن. تیم نمی تواند چشم پوشی خودنمایی مسائل پدر خود را خارج از دادگاه antics و است که به تنهایی در معرض خطر است. ساق پوش, جوراب رفت و شماره 2 به طور کلی به لس آنجلس لیکرز در سال 2017 و تنها صرف دو فصل با L. A. قبل از اینکه معامله به New Orleans Pelicans در Anthony Davis معامله است. خواهد تاریخ تکرار با LaMelo و یا خواهد شد که او می تواند یک ستاره ؟

Huskies forward Jaden McDaniels looks on during a March game. (Photo by Brian Rothmuller/Icon Sportswire via Getty Images)
Huskies از جلو Jaden تیم mcdaniels به نظر می رسد در طول ماه مارس بازی. (عکس توسط برایان Rothmuller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

SF Jaden تیم mcdaniels

Ht./Wt.: 6-9 و 200

کلاس: اول

واشنگتن: 13 ppg, 5.8 rpg

پیش نویس محدوده: 13-16

تیم mcdaniels عبور تست چشم اما او دقیقا نمی باید یک فصل در او تنهاست سال در واشنگتن و او ممکن است خطرناکترین بازیکن در این پیش نویس است. "وجود دارد هیچ بازیکن دیگر در این پیش نویس با سقف بالاتر از Jaden تیم mcdaniels اما هیچ کس می داند که اگر, و یا زمانی که او همیشه در رسیدن به پتانسیل کامل خود و این خطر شما در حال گرفتن" NBA دیده بانی گفت Yahoo Sports.

تیم mcdaniels یک شخص بالغ در اواخر دبیرستان و نبود در نظر گرفته شود استخدام تا پایان سال سوم خود را. او تصمیم گرفت در زادگاه خود مدرسه از واشنگتن بیش از کنتاکی و NBA پیشاهنگی یک فرصت برای دیدن او از نزدیک در مک دونالد آمریکایی بازی. تیم mcdaniels ساخته شده است مانند کوین دورنت با خود 6-پا-9 قاب و تمام ابزار لازم را به عنوان یک تهدید در بال.

دفاعی تیم mcdaniels یکی از بهترین شات مسدود کننده در این کنفرانس اتمام چهارم با 43 بلوک و او شایسته rebounder گرفتن 10.6 تخته به ازای هر 100 اموال. هجومی او تلاش ضبط 100 گردش (دوم در Pac-12) و تنها تیراندازی 34 درصد از 3 نقطه خط.

او پتانسیل نهفته در اندازه خود و تطبیق پذیری و او می تواند ایده آل در عدم تطابق حالات. پس از انتشار در پرش خود را شات و هر چند او تنها به طور متوسط با 13 امتیاز در هر بازی او به طور متوسط 23.8 امتیاز و 40 درصد از میدان در هر 100 اموال.

Ht./Wt.: 6-3, 190

کلاس: اول

کارولینای شمالی: 18.5 ppg, 5.7, rpg 4 apg

پیش نویس محدوده: 8-14

توپ غالب گارد نقطه صرف یک سال در کارولینای شمالی بود و برخورد با یک دیوار از موانع از جمله مصدومیت زانو که در کنار او برای شش هفته. این تیم تلاش اتمام 14-19 مربی Roy ویلیامز بدترین فصل به عنوان یک Tar Heel.

هیچ سوال وجود دارد که آنتونی می توانید نمره. او یک سراشیبی بازی و همچنین یک مایع عابر کردن درایو. او با بازی 22 بازی و به طور متوسط 18.5 امتیاز و نهم در ACC در پرتاب آزاد تلاش رسیدن به خط بیش از 60 بار. شات پرش خود را هنوز هم نیاز به برخی از کار و او تلاش می کرد از سه در اواخر فصل.

آنتونی ندارد تجربه زیادی در حال پخش کردن توپ و برخی از تیم دریغ ممکن است برای او پیش نویس را به عنوان یک سرب گارد. عبور خود را جامد است اما دونده و اجسام شناور در خط بودند مشکوک سقوط در 25 درصد از کلیپ. نیز وجود دارد که تیم ها در نزدیکی خود پیش نویس محدوده که منجر به تاسیس سپاه پاسداران بنابراین او می تواند بازی بیشتر از یک دسته کوچک موسیقی جاز نقش گارد? که ممکن است دشوار است. با آنتونی که بیشتر از یک درست نقطه گارد برخی از تیم ها در اوایل قرعه کشی ممکن است در عبور او را بیشتر از همه کاره گارد.

PF گرانبها Achiuwa

Ht./Wt.: 6-9, 225

کلاس: اول

ممفیس: 15.8 ppg, 10.8 rpg

پیش نویس محدوده: 8-15

Achiuwa پا در راه بزرگ هنگامی که جیمز وایزمن چپ این تیم در ماه دسامبر شد و بالا گزینه برای مربی پنی Hardaway. آن را آسان ببینید که چرا تیم در نظر گرفتن او را در قرعه کشی. او دارای اندازه بزرگ و بسیار ورزشی است.

با این حال وجود دارد برخی از سوالات جدی که چگونه بازی خود را ترجمه به NBA. او بزرگترین تیرانداز و شات پرش خود را گسترش دهید, گذشته 3 نقطه خط. در 31 بازی این فصل Achiuwa تلاش 40 threes ساخت 13. او شلیک 50 درصد از میدان و حجم بالا تیرانداز که گاهی اوقات نیاز به 15 یا 20 عکس به نمره 20 یا امتیاز بیشتر.

او یکی از بهترین rebounders در کشور, گرفتن 334 ریباند به رهبری کنفرانس و سوم شد و در لیگ در بلوک با 58. Achiuwa است که به احتمال زیاد چرخشی بزرگ خواهد شد که دیدن برخی از جامد دقیقه اما تیم در 10 صفحه ممکن است ارزش یک نگهبان یا یک بال که چگونه NBA در حال حاضر ارزش بورس و گالری.

SF اسحاق Okoro

Ht./Wt.: 6-6, 225

کلاس: اول

Auburn: 12.9 ppg, 4.4, rpg 2 apg

پیش نویس محدوده: 4-10

هیچ کس رو به لبه بهتر از Okoro این فصل بسکتبال کالج. او مرگبار اولین گام در بال و قوی سراشیبی بازی. او نقش بالای لبه ها و دارای سرعت انتقال برای یک بازیکن خود را اندازه. همه بسیار جذاب ویژگی های NBA بال.

یکی از چیزهایی است که Okoro وجود ندارد که خارج از تیراندازی. او 51.4 درصد از میدان اما 29 درصد از 3 نقطه محدوده. خود را به ضرب گلوله مکانیک متناقض هستند و او است که به راحتی تحت تاثیر closeouts یا یک دست در چهره اش. او همچنین تنها شات 67 درصد از خط پرتاب آزاد شگفت انگیزی تعداد کم برای کسی که با یک مناسب و معقول میانی بلوز. Okoro تنها متصل در حدود شش زمینه اهداف در هر بازی و تنها 19.2 درصد از کسانی که تلاش شد از فراتر از پنج فوت.

تیم به دنبال پیش نویس Okoro می تواند به دنبال دو یا سه سال پایین جاده را برای او به توسعه است. نظر برخی Okoro را NBA comp به Kawhi Leonard بنابراین او واضح است که خطر ابتلا به برخی از تیم ها در 10 صفحه می تواند مایل به گرفتن.

آمار از همکاری های ورزشی و ورزشی مرجع.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب