سیاه استنفورد ورزشکاران با استفاده از پلت فرم برای الهام بخشیدن به

نشستن در کلاس درس در بورکینا فاسو یک کشور در غرب آفریقا an 11-year-old Ousseni Bouda یک تصمیم که ممکن است تغیی

توسط PATRIS-MUSIC در 6 مرداد 1399

نشستن در کلاس درس در بورکینا فاسو یک کشور در غرب آفریقا an 11-year-old Ousseni Bouda یک تصمیم که ممکن است تغییر کرده زندگی خود را برای همیشه لطفا برای. آن روز خاص انتخاب بين مدرسه و یا حضور در فوتبال ازمایش.

بنابراین او به سمت چپ در وسط کلاس و رهبری برای این زمینه است.

یک ماه بعد او در یک اتوبوس در مسیر به غنا برای پیوستن به حق رویای آکادمی که در آن او به مدت چهار سال قبل از سفر به ایالات متحده است. به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی در میلبروک در نیویورک او به سرعت اقتباس به خانه جدید خود را و مطمئن شوید که مردم دقیقا می دانستند که او بود, تنظیم, فوتبال, سوابق ستون تا اهداف و کسب معروفیت ملی. اهدا 2017-18 Gatorade ملی بازیکن سال خود را junior فصل او خار کنار ارائه می دهد از مدارس مانند دوک ویک فارست, Georgetown و متعهد به دانشگاه استنفورد. پس از اولین بازی خود را در مبارزات انتخاباتی برای کاردینال فصل گذشته او به نام Pac-12 دانشجوی سال اول از سال است.

"از اولین بار من رفتم به آکادمی در غنا هدف ارائه فرصت و حمایت از ما برای موفقیت و سپس دوباره به بازگشت به جامعه ما" Bouda گفته ورزشی یاهو.

آن چیزی که همیشه مهم است به همین دلیل است که او استفاده می شود به منظور هماهنگی با میلبروک مربیان و هم تیمی های برای جمع آوری استفاده می شود cleats توپ و لباس برای کودکان فراهم بازگشت به خانه با شرایط بهتر به بازی فوتبال. در حال حاضر هزاران مایل دورتر از مکان او قبلا به نام او است پیدا کردن راه های مختلف به عنوان موثر به خارج از میدان به عنوان او بر روی آن است.

Bouda و دیگر سیاه استنفورد ورزشکاران درگیر شده اند در یک ابتکار به نام Big Homie پروژه کمک می کند تا جوانان در جوامع کمتر با مربیگری. از بنیانگذاران ژاکلین Diep شنود گذاشته نه تنها ورزشکاران در ساختمان شبکه خود را, اما همچنین حرفه ای در زمینه از تکنولوژی به پزشکی. هدف او این است که به استفاده از قدرتمند و با نفوذ استنفورد جامعه است که گروه گسترده ای از قابل توجه فارغ التحصیلان به درایو را تغییر دهید. و او در بر داشت یک محل مناسب که در آن در طول 3.5 کیلومتر تفاوت در کیفیت زندگی غیر ممکن است به چشم پوشی است.

Ousseni Bouda is one of several Stanford athletes involved in The Big Homie Project. (Photo by Andy Mead/ISI Photos/Getty Images)
Ousseni Bouda یکی از چندین دانشگاه استنفورد ورزشکاران درگیر در Homie پروژه. (عکس از اندی مید/ISI عکس/گتی ایماژ)

این گذشته فوریه Big Homie پروژه میزبانی یک ماه تاریخ سیاه رویداد در پسران و دختران باشگاه از شبه جزیره در ایست پالو آلتو. با توجه به اداره آمار ایالات متحده و Latinos را تا 74 درصد از جامعه که در شهرستان. سر به سمت جنوب استنفورد را پردیس در پالو آلتو و همان جمعیتی نمی کند و حتی نشان دهنده یک ترکیب 10 درصد است.

اختلاف نگران کننده است اما یک دلیل بزرگ چرا این ورزشکاران دانش آموز نمی دریغ به پیوستن به این ابتکار. زوج با بچه ها در تمام سنین استنفورد نمایندگان قادر به شل به اشتراک گذاری داستان های خود را و حتی یادگیری یک یا دو چیز به عنوان به خوبی. نشان دادن — و نه فقط گفتن — بچه ها از رنگ است که کسی که به نظر می رسد مانند آنها موفقیت یکی از قدرتمند ترین روش های جرقه انگیزه.

"تلاش برای کمک به آنها را درک آسمان را محدود و حتی اگر آن را ممکن است به نظر می رسد مانند آن, اما آنها می توانید تا آنجا که در زندگی به آنها خواهید گفت:" استنفورد بازیکن تیم فوتبال زنان مدیسون هیلی دو بار قهرمان ملی. "این بسیار سرگرم کننده بود من فکر می کنم آنها واقعا به خاطر ما بیرون می آید. من واقعا لذت بردم فقط صحبت کردن به آنها آموزش در مورد زندگی خود و دیدن که در آن وجود دارد که لازم است برای ما برای کمک به."

در این زمان نیاز وخیم است.

برای DiJonai کارینگتون سابق Stanford بسکتبال زنان standout ارتباط معنوی بود. طولانی نیست پس از فوریه رویداد 5-پا-11 گارد آغاز هفتگی مجازی گروه مطالعه کتاب مقدس با هدف ایجاد یک فضای امن. آنچه او نمی دانم این است که تنها با ترویج آن در کانال های اجتماعی او که قرار بود برای جلب توجه هم تیمی های رقبای mentees از Homie پروژه و مردم آنجا نیوزیلند و استرالیا است.

"می خواستم به بحث نشان می دهد که همه ما در برخورد و مبارزه با بسیاری از همان چیزهایی که" کارینگتون گفته ورزشی یاهو. "داشتن یک جامعه به خصوص در مرحله اولیه قرنطینه — برخی از مردم در زندگی خود و تا به حال هیچ کس به صحبت کردن. این گروه فقط واقعا دلگرم کننده برای بسیاری از مردم در سراسر هیئت مدیره."

Dijonai Carrington transferred to Baylor in the spring, but the former Stanford women's basketball player has stayed connected to The Big Homie Project. (Photo by Cody Glenn/Icon Sportswire via Getty Images)
Dijonai کارینگتون انتقال به بیلور در بهار اما سابق دانشگاه استنفورد زنان بازیکن بسکتبال باقی ماند متصل به Homie پروژه. (عکس کودی گلن/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

استنفورد ورزشکاران به عمل نامیده می شود در میان تحولات اجتماعی

استنفورد زنان بازیکنان فوتبال در بر داشت خود را در یک زوم تماس برای حدود یک ساعت و نیم پرداختن به تمام flashpoint مسائل از گذشته چند ماه — قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery تظاهرات این سیستم ناقص است. آن را ترکیبی از خشم و احساسات همراه با پشتیبانی و میل به بیشتر فعال باشید. سپس آنها که فقط. بدون مربیان خود دانستن این تیم گردد یک بیانیه و فرار از آن توسط رسانه های خود را به عملیات تماس بود که با توجه به چراغ سبز توسط دانشگاه بالاتر یو پی اس.

"سکوت دیگر یک گزینه برای ما به عنوان یک تیم ما ساخته شده است که تصمیم" هیلی گفت. "ما به وضوح استنفورد, دانشجو, ورزشکاران, اما ما بیشتر از این است. با همه چیز است که رفتن در ما می خواهیم واقعا به ترویج تمام کسانی که چیزهای دیگر که معنی دار در زندگی ما و در حال حاضر که نشان همبستگی با جامعه سیاه و سفید."

یک تیم در حال رفتن پشت مربیان' پشت به پست در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع ممکن است اتفاق نمی افتاد سال پیش و قطعا نه در دانشگاه استنفورد. که نشانه ای از جزر و مد است که در واقع تغییر. آن را وادار به سختی اتفاق می افتد. آن شروع می شود از طریق آموزش و پرورش از جوانان از طریق زندگی واقعی اقدام — هدف از Homie پروژه.

برای Bouda که تنها بازیکن سیاه و سفید در استنفورد مردان تیم فوتبال این محافل بازگشت به جایی که او بود.

"رشد بسیاری از بازیکنان فوتبال من دیدم از کشور, همه چیز در مورد رانندگی اتومبیل زرق و برق دار, ساعت, لباس های زیبا گفت:" 20 سال است. "من یک چرخه که در آن هر کس می خواهد که اسراف در شیوه زندگی و هر کس فکر می کند که آنها در حال رفتن بود که یک بازیکن موفق و سپس آنها را به سختی تحقق پایین جاده.

"من امیدوارم که من می تواند نگاه متفاوت است. فوتبال فقط طول می کشد برای یک دوره کوتاه از زمان من را بزرگتر در نظر دارد."

Madison Haley has won two national championships with Stanford women's soccer, but her work off the field is even more important. (Photo by Jamie Schwaberow/NCAA Photos via Getty Images)
مدیسون هیلی موفق به کسب دو قهرمانی با دانشگاه استنفورد فوتبال زنان اما کار کردن در این زمینه است که حتی بیشتر مهم است. (عکس از جیمی Schwaberow/NCAA عکس از طریق گتی ایماژ)

ورزشکاران تغییر مسیر زمان و انرژی در طول همه گیر مکث

فقط به خاطر پوشش خبری که هنوز تظاهرات آهسته و جاری شدن سیل از مربع های سیاه و سفید در Instagram آمد و رفت و مانند بسیاری از رسانه های اجتماعی مد معنا نیست که وجود ندارد عمده کار انجام شود. با لباس ورزشی در مکث با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس آن را اجازه می دهد ورزشکاران به وقف توجه خود را در جای دیگر.

Kyla برایانت که یکی از زنان در دانشگاه استنفورد تیم ژیمناستیک است با استفاده از زمان خود را به کار در جامعه است. او در ارتباط با دیگر سیاه ورزشکاران برای ایجاد یک پلت فرم که در آن آنها می توانند به آموزش در رای گیری, رای غیابی و چه در خارج از جهان ورزش.

"این یک تصور غلط است که ورزشکاران دانش آموز باید آن را آسان به خصوص در یک مدرسه مانند استنفورد. شما باید مودبانه بررسی مردم" برایانت گفت Yahoo Sports. "من من کردن تا به اینجا برسم. به همین دلیل بسیار مهم است به یک نمایندگی در این جوامع است."

کارینگتون که منتقل شده به بیلور در بهار به اشتراک گذاشته احساسات مشابه.

"من کشیده به خدمت جوامع است که باید آن را از طریق فعالیت و کار اجتماعی," او گفت:. "مردم با نژاد نادان و ممکن است آن را یک ماده از آنها ترس به سوال بپرسید و یا می گویند که اشتباه است اما من فکر می کنم این زمان شده است مفید است که در آن احساس نمیکنند. من بیش از حد رشد کرده و یاد گرفتم خیلی بیشتر است."

جمع در سایه دره سیلیکون وجود دارد جوامع مانند ایست پالو آلتو که ببینید مدارس مانند استنفورد به عنوان دست نیافتنی. بنابراین طرح بزرگ Homie پروژه می تواند در اثر تغییر پایدار طولانی پس از همه گیر و سرفصل باید در جای دیگر نقل مکان کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بزرگ Homie پروژه کمک به پل شبکه و فرصت شکاف برای جوانان در جوامع رنگ به اینجا مراجعه کنید.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن