بیل بلیچیک نشان می دهد به ریچ آیزن یک قانون NFL او را تغییر خواهد داد

خارج از تمام قوانین NFL، که بیل بلیچیک بیشتر دوست دارد تغییر کند؟اگر آن را به سرمربی نیوانگلند میهن پرستان بود

توسط PATRIS-MUSIC در 4 شهریور 1399

خارج از تمام قوانین NFL، که بیل بلیچیک بیشتر دوست دارد تغییر کند؟

اگر آن را به سرمربی نیوانگلند میهن پرستان بود، تفاوت های زیادی بین NFL و کتاب های قانون فوتبال کالج وجود ندارد. به عنوان مثال، مجازات تداخل پاس دفاعی در کالج تنها تا 15 متری در حالی که NFL تصویب تداخل هدیه جرم برای اولین بار به پایین و نقطه خطا.

بلیچیک طی مصاحبه ای در شبکه ان بی سی اسپورتس "ریچ آیزن شو" گفت که قوانین تداخل پاس، به طور خاص، باید سازگارتر باشد.

دانلود برنامه MyTeams برای آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل میهن پرستان

بلیچیک گفت: "من فکر می کنم احتمالا تنها چیزی که ارزش نگاه کردن به آن را دارد فقط قوانین تداخل تصویب کالج است." "من می دانم که چرا آن چیزی است که در آن است، و من همچنین می دانم که چرا آن را در کالج متفاوت است، و شما می توانید هر دو طرف آن استدلال می کنند. اما این یک پنالتی بزرگ است، و گاهی اوقات آن ها فقط تماس های سختی هستند. بنابراین من فکر می کنم که ارزش نگاه کردن به آن را دارد.» بلیچیک به آیزن گفت.

"من می گویند فقط به طور کلی، من به نفع NCAA و NFL در تلاش برای تحکیم کتاب قانون به جایی که ما می توانیم به عنوان بسیاری از قوانین همان که ممکن است به طوری که طرفداران، و همچنین بازیکنانی که از کالج می آیند، می تواند انتقال تمیز به همان مجموعه ای از قوانین به جای آنهایی که مختلف داشته باشد.

"بنابراین هدف قرار دادن، نگه داشتن نگه داشتن، دخالت دخالت است، و به همین دلیل است. تا آنجا که ما می توانیم این کار را انجام دهیم، من فقط برای کیفیت کلی بازی طرفدار آن خواهم بود. اما من فکر می کنم قانون تداخل پاس لزوما ً قاعده ای نیست که من تغییر می دادم، اما نگاهی به آن می کردم، و فکر می کنم خوب خواهد بود اگر همان قانون کالج بود - یا آن را به قانون ما تغییر می دهند یا ما آن را به قانون آنها تغییر می دهیم، فقط از نقطه نظر قوام.»

سازمان دیده بان زیر:

...


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن