بزرگ ده کمیسر دفاع به جرقه تغییر

ما پنج ماه دور از آنچه وعده داده می شود یکی از مهمترین و تفرقه عاطفی دارند و قانع کننده انتخابات ریاست جمهوری

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

ما پنج ماه دور از آنچه وعده داده می شود یکی از مهمترین و تفرقه عاطفی دارند و قانع کننده انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ آمریکا است. تلاقی یک بیماری همه گیر های عقب افتاده فشار برای برابری نژادی و کشور مملو سیاسی حزبی خطوط تعیین کرده اند فرار ترین پس زمینه برای هر انتخابات از این نسل است.

وجود دارد فرصت خوبی است که رئیس جمهوری آینده ایالات متحده ظهور خواهد کرد از رای دهندگان در نوسان متحده در ده کنفرانس رد پای. پنج کشور که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016 – پنسیلوانیا و اوهایو و میشیگان ویسکانسین و آیووا بودند دموکراتیک متحده زمانی که باراک اوباما برنده انتخابات در سال 2012.

سال اول بزرگ ده کمیسر کوین وارن ساخته شده است آن را یک اولویت است که در این کنفرانس نزدیک به 10 ، 000 ورزشکاران را می گویند که در انتخابات. وارن است که فقط در پنجم ماه مسئول 14-عضو لیگ و او را روشن ساخته است با اقدامات اولیه خود را که تغییر اجتماعی را در میان لیگ اولویت. ده بزرگ اعلام کرد لیگ رای دهندگان ثبت نام ابتکار روز دوشنبه که شامل غیر حزبی آموزش و پرورش و یک درک عمیق تر از ثبت نام رای دهی و رای دهندگان سرکوب.

"از یک تغییر اجتماعی نظر من فکر می کنم ما بزرگترین دارایی ما است حق رای و به تحصیل رای دهندگان" وارن گفته ورزشی یاهو در یک مصاحبه تلفنی در روز یکشنبه. "این مهم است که نه تنها از سیاست های ملی اما از سیاست های محلی. که خود را در هیئت مدیره مدرسه? که کلانتر محلی خود را? که خود را در منطقه وکیل ؟ که خود را وکیل مردم است. که قضات خود را? تمام کسانی که چیزهای مختلف واقعا معنی چیزی است."

وارن, 56 آمد به ده بزرگ از وایکینگها مینه سوتا' ، او مسلما با نفوذ ترین و قدرتمند اقلیت در تمام کالج دو و میدانی. و اقدامات اولیه خود را از ده صندلی حاکی است که او می تواند تبدیل به یکی از با نفوذ ترین رهبران در تمام کالج دو و میدانی که نکته فاقد تنوع در رهبری و مربیگری موقعیت.

کنفرانس کمیسیون به طور کلی قضاوت تلویزیون, درآمد, موفقیت کنفرانس شبکه تلویزیون و ملی به عنوان برنده در ورزش عمده در سازمان دیده بان خود را. برای خیلی از آخرین نسل این دفاتر برگزار شده است exorbitantly پرداخت و سفید مدیران ایم که در تلاش برای به طور کلی پایین نگه داشتن جریان نقدی و اقامت ئی مطلوب در حالی که خشنود کالج رئیس جمهور. (و البته آنها را به 5.5 میلیون دلار آن را انجام می دهند.)

Kevin Warren talks to reporters after being named Big Ten Conference commissioner during a news conference on June 4, 2019. (AP)
کوین وارن مذاکرات به خبرنگاران پس از نام بزرگ ده کنفرانس کمیساریای طی یک کنفرانس خبری در روز 4 ژوئن 2019. (AP)

وارن اوایل غذای اصلی به کالج ورزشی شده است هر دو چشم باز و انرژی زا است. روز دوشنبه لیگ اعلام کرد که ده ها تن از مربیان و ورزشکاران و مدیران را که تا ده بزرگ ضد نفرت و ضد نژاد پرستی ائتلاف که شامل ایالت میشیگان مربی تیم مل تاکر, میشیگان, مربی جیم Harbaugh و ایالتی اوهایو دانشجوی سال دوم دفاعی lineman ژاک هریسون. وجود دارد مقدار زیادی از دیگر boldface نام از جمله میشیگان بسکتبال مربی Juwan, Howard, مریلند, مربی تیم فوتبال مایک Locksley و ایالتی اوهایو مدیر ورزشی ژن اسمیت.

پاسخ قاطع به پیوستن به ائتلاف مجددا وارن حل و فصل در ایجاد آن است.

"به عنوان یک کنفرانس ما یک پلت فرم" وارن گفت. "من فکر می کنم ما یک مسئولیت است. ما یک مکانیسم به هم نزدیکتر. نفرت که ما در جوامع ما و نژاد پرستی است که رخ داده است این نمی تواند دیگر هیچ."

لیگ اضافه شده اعلام رای گیری ابتکار روز دوشنبه در زیر چتر ائتلاف. پیدایش رای گیری ایده از وارن خانواده میز شام. وارن پسر قدرت یک اشتباه junior, تنگ پایان در می سی سی پی امور خارجه. و بسیاری از اصول اساسی تغییر وارن می خواهد را به ده آمد و از گوش دادن به پسر خود و دوستان خود دانشجو-ورزشکاران از هر جنس و نژاد و مالی پس زمینه. آنها شامل سلامت روانی ابتکار ده بزرگ در حال حاضر معرفی یک فشار برای بهتر سواد مالی و ابتکار رای گیری. "این چیزی است که من در مصاحبه با مواد بازگشت در ماه آوریل [از 2019]," وارن گفت. "این یک واکنش است."

وارن نمی داند که چگونه بسیاری از لیگ را نزدیک به 10 ، 000 ورزشکاران در حال حاضر ثبت نام برای رای دادن. و نه نشانی از او می دانم که چگونه بسیاری از رای در انتخابات 2016 یا 2018 midterms. اما او مشتاق برای شروع یک, پایگاه داده, فشار برای آموزش بهتر و ارائه منابع برای توانمند سازی ورزشکاران در اطراف ده بزرگ برای رای دادن. (18-به-29-سال-سن جمعیتی رای دادند در کمترین مشارکت در صد از هر محدوده سنی در سال 2016 انتخابات.)

"اگر یک فرد ثبت به رای که نبود برنامه ریزی در این است که همه ارزش آن" وارن گفت. "من مؤمن بزرگ در قدرت یکی است. یک رای مهم است. یک قلب که تغییر مهم است."

وارن بود ویران قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است. و در پی آن قتل او را روشن ساخته و او را از اولویت تحول از "سیستمیک مسائل مربوط به نژاد پرستی و نفرت" در کشور است. "من فکر می کنم ما ضربه پایین سنگ در برخی از این مسائل سیاسی و اجتماعی," او گفت:. "تنها راه ما می توانیم است."

و رای گیری یک پایه مکان برای شروع است. وجود دارد 10,000 ورزشکاران بسیاری از آنها به عنوان تاثیرگذاران به هم اتاقی همکلاسی ها و هم دانشکده و جوامع محلی که در آن از آنها. می تواند ثبت نام خود را ایجاد یک واکنش زنجیره ای است که هل مشارکت رای دهندگان اعداد حتی بالاتر ؟ می تواند از آن به اندازه کافی به تاثیر انتخابات محلی ؟ شاید انتخابات ریاست جمهوری ؟ و یا دانه های گیاهی برای یک عمر سازگار رای دهندگان عادات به تاثیر انتخابات آینده?

کوین وارن کاملا نمی دانند که چه راهپیمایی خواهد بود از این ده ثبت نام رای دهندگان فشار. اما او مشتاق به دیدن بالقوه است.

"من می خواهم مطمئن شوید که من انجام آنچه که من می تواند به ایجاد محیط ... واقعا با هم کار کنند برای تغییر جهان" وارن گفت. "ورزش قدرتمند مجرا برای تغییر."

و به عنوان یک صدای قوی در ورزش جهان, Kevin وارن است که مطمئن شوید که او و ده بزرگ هستند و بخشی از آن را تغییر دهید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

آخرین مطالب