بن Roethlisberger رو کوتاه کردن مو و پنسیلوانیا فرماندار نیست در مورد آن خوشحال

مجروح کارفرمایی بن Roethlisberger ساعت پیتسبورگ استیلرز بازی کلیولند براونز on Dec. 1. (ژن J. Puskar / آسوشیتد

توسط PATRIS-MUSIC در 31 اردیبهشت 1399
Injured quarterback Ben Roethlisberger watches the Pittsburgh Steelers play the Cleveland Browns on Dec. 1. <span class="copyright">(Gene J. Puskar / Associated Press)</span>
مجروح کارفرمایی بن Roethlisberger ساعت پیتسبورگ استیلرز بازی کلیولند براونز on Dec. 1. (ژن J. Puskar / آسوشیتد پرس)

Pittsburgh Steelers کارفرمایی بن Roethlisberger قول داد در پاییز گذشته که او نمی خواهد تراشیدن و یا کوتاه کردن مو تا زمانی که او یک بار دیگر قادر به پرتاب "حلال NFL عبور" دوباره.

هشت کرک ماه بعد که روز بالاخره آمد. و پنسیلوانیا فرماندار راضی نیست در مورد این موضوع.

Roethlisberger حال پایان فصل تحت عمل جراحی آرنج راست در ماه سپتامبر. بعد از آن او متعهد به همسرش که مو رشد می کنند تا زمانی که او می تواند پرتاب دوباره.

بسیار با موهای زائد, Roethlisberger شد در نهایت قادر به انجام درست که در روز دوشنبه جای خود غلت بزنید توپ در اطراف با هم تیمی های Ryan Switzer, JuJu اسمیت-شوستر و جیمز کانر در لرزنده دره ورزشگاه در Leetsdale, Pa. او سپس plopped خود را به یک آرایشگر صندلی و دریافت مقدار مورد نیاز تر و تمیز.

هر دو از این روز بزرگ رویدادهای مربوط به Roethlisberger دستگیر شدند, در ویدئو و به اشتراک گذاشته شده توسط استیلرز در رسانه های اجتماعی.

مشکل اینجا است. سلمانی Roethlisberger patronized گزارش شده است که در Cornwall, Pa. و Sewickley است در Allegheny County, است که در "زرد" فاز از رژیم صهیونیستی است. تام گرگ بازگشایی طرح در پاسخ به کروناویروس بحران است.

و این بدان معناست که یک آرایشگاه باید باز شده است برای کسب و کار. گرگ خواسته شده بود توسط خبرنگاران سهشنبه در مورد سفارشات بودن مسخره در چنین شیوه ای.

"نگرانی من این است که فقط یک نگرانی عمومی," گرگ گفت. "کسی که خودش را به راه آسیب است چیزی است که من فکر می کنم ما باید سعی کنید برای جلوگیری از. و هنگامی که شما به چیزی شبیه به یک آرایشگاه و شما محافظت نمی شود برای من مهم نیست که شما شانس که ویروس در واقع wreaking ویران در زندگی خود را افزایش می دهد.

"من شخصا فکر می کنم هر Pennsylvanian باید به نگاهی است که شانس و من قطعا نمی خواهید به نگاهی که شانس خودم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن