بیس بال نبود تمرکز در شب افتتاحیه

واشنگتن — اگر هر کس فقط می شن دندان های خود را نگه داشتن چشم خود را بر روی توپ و صندلی های خالی بیس بال را در

توسط PATRIS-MUSIC در 3 مرداد 1399

واشنگتن — اگر هر کس فقط می شن دندان های خود را نگه داشتن چشم خود را بر روی توپ و صندلی های خالی بیس بال را در نهایت به تمرکز بر روی بیس بال دوباره. بود که این طرح به هر حال. آنها همچنین تورم موسیقی مطرح شده و یک سری جهانی قهرمانی پرچم در پایتخت کشور ما روز شنبه یک دست سنگین استعاره در مورد تجربه سیاسی از تظاهر که همه چیز را فقط خوب است.

اما حتی از یک صندلی در مطبوعات جعبه — یکی از تنها چند ده نفر که شاهد 2020 باز روز زندگی من به سختی متوجه شده است.

بدون زمینه سرنخ هایی از یک جشن, جمعیت, همه چیز احساس مانند یک لباس تمرین. این سیستم به نظر می رسید به اندازه کافی کالیبره شده برای خالی ورزشگاه هر صدا انعکاس incoherently. حتی این پیام است که سیاه و سفید زندگی می کند که سزاوار بود ساخته شده با صدای بلند و روشن احساس مبهم با پیدا کردن وسط زمین. هر کس به زانو در صدا قبل از سرود آغاز شده است. هیچ کس زانو طول سرود خود را.

سپس آنها بازی برخی از بازی بیس بال — و نه کامل نه نوبت ذهن شما. سیل بارندگی مجبور تعلیق در بالای ششم و پس از دو ساعت باران تاخیر گریتینگ موسیقی خاموش شد و رتبه بندی اعلام صراحت نشان داده است که این بازی بیش از, رفته و با یک زار زار گریه کردن. نیویورک یانکیز برنده 4-1 و در پایان حتی منتزع طرفداران که جمعیت غیر طبیعی موسیقی متن فیلم به خانه رفته بودند.

بیشتر hackneyed نویسنده خواهد ژامبون-مشت قیاس در مورد چگونه آسمانها تصمیم بیس بال نباید به عقب آمده است. اما اگر شما به دنبال یک نشانه شما می توانید آن را پیدا کرده اند در صفحه اول یک روزنامه که در آن آنها چاپ افزایش COVID-19 اعداد.

یا در این واقعیت است که خوان صوت پویا outfielder برای حاکم شانزه آزمایش مثبت برای COVID-19. نتایج آمد ساعت قبل از اتباع واشنگتن شد و قرار است به طلیعه چیزی بودن در این فصل با یک مرحله نهایی مسابقات بین ace حداکثر Scherzer و سقوط کلاسیک nemesis Gerrit کول در حال حاضر بازیگران برای یانکی ها.

این نخستین بار نیست که تست مثبت در لیگ و نه خواهد بود. اما آن را نمایندگی یک ضربه ویرانگر به اتباع به طرفداران سرزندگی در بازی و به جشن خوش بینی از روز افتتاحیه. آن را نیز به طور بالقوه منبع از شیوع. مگر اینکه آن را فقط یک مثبت کاذب. دانستن تفاوت بسیار مهم است به رقابتی یکپارچگی MLB فصل و ایمنی از همه درگیر. و در حال حاضر آن را حتی پاک کردن آنچه ما می دانیم.

اتباع واشنگتن شروع پارچ حداکثر Scherzer می اندازد زمین در طول بازی برای اولین بار از سال 2020 MLB فصل است. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

در اینجا چگونه جدول رفت تا آنجا که می توان آن را با هم مسأله را حل: در دوشنبه, صوت تمرین با تیم خود در نیمه باز از MLB را هر روز تست برنامه برای نظارت بر بازیکنان در فصل. روز سه شنبه او مورد آزمایش قرار گرفت به محض ورود به ورزشگاه. سپس او تمرین با تیم خود و scrimmaged در برابر Orioles. او بازی نمی کند در یک ماسک که مجاز است و به نظر می رسد (طبعا) بود که به طور گسترده ای گزینه مورد نظر. عکس ها وجود دارد که با پوشیدن ماسک در ستاره شرق که آن هم مجاز است.

MLB رسمی دستورالعمل های توصیه تیم به بازیکنان غیر فعال را با استفاده از کمکی صندلی اجازه می دهد تا برای افزایش اجتماعی فاصله در ستاره شرق. بازیکنان گفت: برای محدود کردن جنبش های غیر ضروری و دلسرد از تکیه بر نرده. رک و پوست کنده حتی با توجه ستاره شرق خود رفتار احساس قربانی صوت برای این واقعیت است که وجود دارد بیس بال در حال بازی در یک بیماری همه گیر و او را در زیر نامه ای از قانون گذاشته شده برای او توسط کارفرمای خود. اما آن را به طور بالقوه مربوط است.

در چهارشنبه صوت کار می کرد با تیم خود در ورزشگاه. اوایل صبح روز پنجشنبه کادر پزشکی اطلاع بوندس لیگا برنج که صوت سه شنبه آزمون برگشتم مثبت است. با توجه به GM Mike Rizzo, آن را تنها یکی از اتباع آزمون از روز سه شنبه که مثبت بود. اکنون پرسش این است که آیا صوت به عنوان یک ناقل بدون علامت سهوا آلوده هر کس دیگری در این تیم یا آرام را آخرین تست منفی (اداره روز شنبه, نتایج در سه شنبه) و پیدا کردن او مثبت پنج شنبه.

قبل از بازی ریزو گفت که این تیم "مصاحبه با یک شبکه گسترده ای" اما "در این نقطه وجود دارد هیچ کس دیگری که فاقد صلاحیت به دلیل تماس با ردیابی." یک بیانیه صادر شده توسط این تیم مجددا تاکید کرد که "هیچ یک از بازیکنان ما و یا کارکنان تلقی می شد به ملاقات CDC تعریف تماس نزدیک."

این تعریف بستگی صرف حداقل 15 دقیقه در ظرف شش پا را از یک فرد مبتلا "و یا در تماس مستقیم با ترشحات از یک فرد بیمار با COVID-19 (به عنوان مثال در حال سرفه در)." تحت MLB دستورالعمل هر دو صوت و هر کسی که مشخص شد که تماس نزدیک با او را افزایش موشکافی و تحت تسریع تست تشخیصی.

بنا به گزارش ها, صوت خود را تحت چندین سریع آزمون است که همه منفی است. اگر کسی آمد و در تماس نزدیک با او دیگر هیچ تست تشخیصی سریع خواهد بود لازم است. اما گزارش دیگر بازیکنان بودند برای تست سریع نیز هست.

این تیم کاهش یافته است به تایید و یا انکار کند که صوت حال آزمایش منفی در پیگیری آزمون هر چند مسکن شان Doolittle اشاره به تیم "امیدوار است که آن را مثبت کاذب" در postgame کنفرانس مطبوعاتی. روشن نیست که آیا هر کس دیگری قرار گرفته بودند آزمایش سریع دوشنبه در علاوه بر این به حالت عادی برنامه ریزی تست های تشخیصی است که نتایج عملکرد در 24-48 ساعت است.

تنها چند ساعت قبل از اتباع بودند برای باز کردن 2020 MLB فصل تاخیر coronavirus ستاره outfielder ژوئن صوت نازل شد که آزمایش مثبت برای COVID-19. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

آنها می توانید آن را به لباس تا در پینستریپس و ballplayer کلیشه اما داستان این فصل است که همیشه رفتن به آنچه اتفاق می افتد در خارج از میدان. این یک حواس پرتی اگر نقطه بیس بال است و یا دیگری آن را اثبات که بیس بال نیست کافی حواس پرتی در هنگام مخاطرات بسیار بالا است.

آن را ریاکارانه می گویند که فقط به خاطر یک تست مثبت تعطیل ورزشی در ماه مارس که لیگ را پاسخ و یا عدم آن به صوت را عفونت (یا فردی فریمن و یا Aroldis چپمن) لزوما نشان می دهد سنگدلانه بی توجهی به ایمنی از بازیکنان. ما می دانیم بیشتر در مورد کوروناویروس از ما پنج ماه پیش — اثربخشی ماسک احتمال انتقال از طریق سطح در مقابل آئروسل.

و اگر چه در این زمینه شده اند آیش بیس بال نبوده است بیکار این همه سال. لیگ در رابطه با بازیکنان در انجمن مشغول به کار بود در مورد چگونه به از سرگیری بازی با خیال راحت. شاید این احمقانه است که به اعتقاد آنها کافی خواهد بود اما آن را ساده لوحانه می گویند که آنها به آن معتقد بودند. این نبود تا به حال در نظر گرفته شده بود مرگ فرقه است. آنها در حال فرستادن بچه ها در خارج وجود دارد غیر مسلح. پروتکل طراحی شده برای نگه داشتن بقیه تیم امن حتی اگر کسی در میان خود بیمار است. تست طراحی شده است برای جلوگیری از گسترش قبل از آن را از دست.

در آن حس یک بازیکن تست مثبت — حتی قبل از اولین بازی و حتی گیج کننده زنجیره ای از سوالات است که به ناچار دنبال شده است و انتظار می رود هزینه انجام کسب و کار در این سال است.

اما می گویند آن شوم کتمان حقیقت خواهد بود.

بیشتر از یاهو ورزشی:

  • MLB پیش بینی: جهان سری حذفی اسکله و خیلی بیشتر

  • Keyser: MLB است اما اخلاقی است برای شاد بودن در مورد آن ؟

  • نیت: بازیکنان NBA' گام بعدی به جنگ نژادپرستی و بی عدالتی اجتماعی

  • Paylor: بومیان آمریکایی در اعتراض به مقدار زیادی از کار از چپ به کارtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن