بیس بال است اما آن را کاملا احساس حق

چند هفته پیش یک توپ بیس بال اجرایی پرسید که من چگونه به احتمال زیاد من فکر کردم آن بود که ما آن را به روز افتت

توسط PATRIS-MUSIC در 2 مرداد 1399

چند هفته پیش یک توپ بیس بال اجرایی پرسید که من چگونه به احتمال زیاد من فکر کردم آن بود که ما آن را به روز افتتاحیه. است که فقط یکی دیگر از راه پرسیدن چگونه به احتمال زیاد من فکر کردم آن بود که در این فصل درون منفجر قبل از یک واحد معنی دار زمین پرتاب شد.

من پیشنهاد ولرم پیش بینی استوار بیشتر در مورد چگونه غیر قابل پیش بینی شش ماه گذشته شده اند از هر بینش خاص. من حتی نمی دانند که آنچه در آن بود را به MLB را 2020 فصل خوب — و اگر منابع انجام آنها نیست گفت: — اما گاهی اوقات مردم خارج بیس بال از من بپرسید اگر من فکر می کنم مرگ کسی در این بازی خواهد آن را انجام دهد.

زمانی که من فکر می کنم در مورد آن را می خواهم که حتی گمانه زنی ها به نظر می رسد اخلاقی مبهم است. که به مرگ به منظور بیس بال به تن 2020 به coronavirus? دیگر از 143,000 مردم کارش با ورزش.

آنها در حال بازی به هر حال, بنابراین من می خواهم آن را به کار. چه که حتی معنی در یک کشور که در آن مرگ و میر تضمین شده است برای افزایش نگه دارید? است که هر یک از آن را به ارزش خطر اگر ما زحمت برای لذت بردن از بیس بال ؟ که برای تلفن های موبایل بی اهمیت در مقایسه با همه گیر اما نوشتن این فصل به عنوان یک ترسو, پول گرفتن لطمه می زند و خود را بیشتر از صاحبان (که نمی خواهد احساس سرخوردگی از طرفداران امتناع از خرید بلیط زمانی که وجود دارد هیچ کدام در دسترس).

فصل را با موفقیت به عنوان مظنون به پتانسیل خود را شکست اگر آن را به عنوان مناسب حواس پرتی در ارتفاع کشور ما عدم حاوی ویروس ؟ حتی گفت که توهین به واقعیت تلخ از آنچه که شکست به معنی در این زمینه ؟ فرم آن را از توهم به تمرکز بر نقش تماشاگر-کمتر ورزشی در میان یک بحران ملی? به تمرکز بر روی سلامت یک فرد فقط به خاطر او نقش بیس بال ؟ این عادلانه است به درخواست تجدید نظر به بازیکنان حس مسئولیت شخصی برای حفظ خود و هم تیمی های صنعت شناور زمانی که منافع ما ایجاد انگیزه های اقتصادی خود را در خطر است ؟

The Yankees' Clint Frazier wears a mask even while hitting during summer camp, a practice he said he will follow throughout the 2020 season. (AP Photo/Kathy Willens)
یانکی ها' کلینت فریزر می پوشد یک ماسک حتی در حالی که هدف قرار دادن طول تابستان اردوگاه تمرین او گفت که او به دنبال خواهد داشت در طول سال 2020 فصل است. (AP Photo/کتی Willens)

که ناراحت کننده فکر و ما فقط گرفتن آغاز شده است.

آن را به باز کردن بعد ما و در حال حاضر بخش سخت می آید: یک اسیاب روزانه از تیم های تجمع و تلاش برای نگه دارید تا بلند پروازانه هر روز تست برنامه بدون این نوع از تاخیر که گرفتار اردوهای تابستانی در حالی که پذیرش انشعابات نه تست روزانه. تعامل با جامعه — اگر فقط برای مواد غذایی در زادگاه خود و در جاده ها است. رفتن در جاده ها و حتی به عنوان متحده سعی کنید برای جلوگیری از گسترش بین یک دیگر.

به عنوان آنها ramped تا واقعی بیس بال تیم های اقدام شده است با "فراوانی احتیاط" لغو تمرینات هنگامی که نتایج نبودند دریافت در زمان و نگه داشتن بازیکنان قرنطینه مطابق با احکام محلی. به نظر می رسد اشتباه در چهره خود را به فکر می کنم که خودسرانه تعیین یک بازی به عنوان "mattering" به "جدول رده بندی" را به طور معنی داری تغییر این نوع از ارزیابی ریسک. اما البته این چیزی است که اتفاق می افتد آن چیزی است که هر کس در بیس بال شمارش است.

من بیشتر سعی کنید به فکر می کنم در مورد تصویر بزرگ — بزرگتر از چه کسی برنده خواهد شد در مرحله نهایی مسابقات بین Gerrit کول و حداکثر Scherzer, مطمئن, بلکه بزرگتر از این که آیا پروتکل های ایمنی کافی اجازه می دهد تا یک صنعت برای بازگشت به کار, چرا که حتی این نشان میدهد که یک بیماری همه گیر نیست یک دلیل خوب برای تجدید نظر در روابط ما با ورزش و سرمایهداری فروشی — بیشتر سوالات من. من می گویم "وجود دارد هیچ گزینه های خوب" به تازگی مقدار زیادی. اما شاید که یک پلیس است. شاید من فقط نیاز به نگاه سخت تر است.

دکتر آرتور کاپلان نوشته شده است یک کتاب به نام "اخلاق در ورزش"; او موسس و رئیس بخش اخلاق پزشکی در دانشگاه دانشکده پزشکی و یک شرکت در صندلی شهرداران پانل مشاوره ورزشی, تفریح و بهداشت تشکیل شده است که در ماه مه. زمانی که من به او صحبت کرد من انتظار ابهام و ابهام.

به جای من قطع کردم.

در حال ورزش, همدستی در—

"بله" گفت: در هیچ شرایط نامشخص.

اما از وجود آن پیچیده تر می شود.

Caplan روشن است که "من در این اردوگاه است که می گوید:" بیس بال ؟ Who the hell cares?'

"من فکر نمی کنم بیس بال و یا خاص هر ورزش به عنوان تنها بی اهمیت و یا پوشش روی کیک. من آنها را به عنوان من میخوام گفتن آن ضروری" Caplan گفت.

و برای یک ملت است که باید cooped در خانه بیشتر به عنوان یک احتیاط ایمنی به نظر او ارائه سرگرمی به مخاطبان اسیر یک خدمات اجتماعی — حتی اگر آن را اتفاقی واقعی مالی انگیزه ترغیب به ورزش بازگشت.

A storm brews over Nationals Park, where MLB's shortened 2020 season is scheduled to begin on Thursday night. (AP Photo/Alex Brandon)
یک طوفان بیش اتباع پارک که در آن MLB را کوتاه 2020 فصل برنامه ریزی شده است برای شروع در روز پنج شنبه شب. (AP Photo/الکس Brandon)

"آنها نمی خواهند به از دست دادن پول و با آنها بازی به تلویزیون قرارداد من تمام است که" او گفت:. "اما که من را خسته نمی کند چرا که من فکر می کنم آن را در خدمت برخی از عمومی خوب است."

که خوب توجیه تلاش. Caplan فقط فکر می کند بازی بیس بال, رک و پوست کنده باید تلاش کمی سخت تر است.

"تلاش دقیق," او گفت:. اخلاق آن است که همه جارو hypotheticals. ممنوعیت در جزئیات است.

Caplan ترجیح ایده خوبی عایق "حباب" مانند آنچه در NBA و NHL در حال ساخت و ساز در اطراف خود ورزشکاران است. او فکر می کند لیگ می تواند با استفاده از تست کمتر — در حال حاضر سوء استفاده از منابع است که گونه های اخلاق MLB تمام عملیات — اگر آنها منزوی ماند.

"من نمی دانم که در آن کار می کنند اما من فکر می کنم آن را به ارزش تلاش است." "هر چیزی که شامل تیم های بزرگ سفر در همه جا به خصوص به COVID نقاط داغ من فکر نمی کنم اخلاقی است."

در یک بیماری همه گیر ، سپس آنچه حق لولا در چه کافی برای ایمنی از شرکت کنندگان است. این است که می گویند از آن آسان است, اما از آن است که قابل فهم. آن را به معنای واقعی کلمه علم است. ما می توانید انتخاب کنید برای گوش دادن به کارشناسان و ماندن مهم است. در واقع این مهم به انجام این کار. به اجازه نیست طاقت فرسا طبیعت تمام سوالات و رقابت انگیزه های پیچیده این واقعیت است که ما می توانیم و باید بازجویی جزئیات.

"در ورزش اگر شما می توانید به بند سوم بدون ذکر COVID شما احتمالا نمی نوشتن به درستی" کاپلان می گوید. "COVID راننده در فکر کردن در مورد همه چیز این روزها در هر ورزش است."

این یک دیدگاه مفید به عنوان روز افتتاحیه و آن را به یک پایه مناسب و معقول از آن به کار گیرند. اما شخصا حتی زمانی که محور coronavirus در داستان من هنوز هم نگرانی در مورد نقاط کور و تعصبات (افشای کامل: کار من بهتر است وقتی بیس بال). من نگرانی در مورد هزینه های ما در نظر گرفته نشده و در عین حال غیر قابل اجتناب از خطای انسانی. من نگران که ما هرگز می دانم که اگر یک تابستان بدون بازی بیس بال می شده اند امن تر و یا فقط غریبه.

بیس بال در حال آمدن است; باور نمی کنم هر کسی که به شما می گوید که آنها می دانند که چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی. بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است که در آغوش تردید.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن