بارنز disregards خود 2016-17 حلقه قهرمانی

NBA جانباز مت بارنز خاموش 14 سال فعالیت حرفه ای در لیگ با موفقیت بسیاری از جانبازان از جان گذشته را به تجربه خ

توسط PATRIS-MUSIC در 6 خرداد 1399

NBA جانباز مت بارنز خاموش 14 سال فعالیت حرفه ای در لیگ با موفقیت بسیاری از جانبازان از جان گذشته را به تجربه خود را قبل از بازی روز بیش از: یک قهرمانی NBA با 2016-17 رزمندگان طلایی امور خارجه.

و در عین حال بارنز نیست و کاملا آن را ببیند.

در یک قسمت از همه دود پادکست با همکار NBA دامپزشک Stephen Jackson بارنز تا به حال چیزی برای گفتن زمانی که مهمان تریسی مک گریدی گفت: گرفتن یک حلقه از طریق 2013 San Antonio Spurs — برای آنها که او با بازی در مجموع 31 postseason دقیقه — نمی توانست رضایت بخش است.

بارنز نظرات:

"هنگامی که مردم می گویند شما برنده یک حلقه من نمی شمارم که به صورت دقیق همین دلیل به شما گفت. من در بازی خوب است. من در زمانی که KD رفت, بازی های برگزار شده سازگار, 20, 25 دقیقه یک بازی است. KD می آید و من صدمه دیده است شاید یک هفته قبل از پلی آف و من از آن است. بدترین مچ پا رگ به رگ شدن زندگی من, من نه سالم تا پایان دور دوم که در آن آنها در حال حاضر 8-0.

"بنابراین من به عنوان یک دامپزشک دانستن آنها نمی خوای تغییر چرخش من انتظار نداریم که آنها را به تغییر چرخش است. من فقط میخوام اینجا نشسته و فوق العاده دامپزشک و تشویق این motherf---ers در صحبت کردن با مردم زمانی که آنها نیاز به صحبت کردن و فقط لذت بردن از سوار شدن. ما آن را به نفع خود اما خدا آن را تازه به گوش شما می گویند — من نمی شمارم که حلقه ... من نمی شمارم که به عنوان یک قهرمانی."

بارنز نیز گفت: او حتی نمی نگه دارید و بر روی این حلقه است که ظاهرا در دفتر رزمندگان معاون ارشد رئیس جمهور از ارتباطات ریموند ریدر در حال حاضر.

Matt Barnes didn't contribute as much as Stephen Curry to the Warriors' second championship this decade, but he was still part of the team. (Photo by MediaNews Group/Bay Area News via Getty Images)
مت بارنز کمک نمی کند تا آنجا که استفان کاری به رزمندگان' دومین قهرمانی این دهه اما او هنوز هم بخشی از تیم است. (عکس MediaNews گروه/اخبار منطقه خلیج طریق گتی ایماژ)

توسط بارنز حق خود را در مورد رزمندگان حلقه ؟

گفتمان در مورد اینکه آیا یا نه یک فرعی بازیکن در یک تیم قهرمانی واقعا برنده یک حلقه است که به خوبی تاسیس شرکت و بارنز صداقت است که تا حدودی با طراوت. هیچ کس در حال رفتن به نسبت این 2016-17 قهرمانی به بارنز اما — به عنوان بارنز اشاره — او هنوز هم منجر به قهرمانی تیم و نام خود را برای همیشه خواهد بود در فهرستی که برای تیم.

زشت طرف بحث پرورش داده سر آن از یک سال پیش هنگامی که تورنتو رپتورز تصمیم گرفتند به نمی دهد حلقه به سه بازیکن این تیم داد و ستد دور در طول فصل بود اما به یک دریک برای برخی از دلیل.

اگر آن بازیکنان — Delon, رایت, CJ Miles و جوناس Valanciunas — تا به حال انجام نشده و همچنین آنها را در اوایل فصل آنها ممکن است به اندازه کافی به زمین مرکز Marc Gasol از ممفیس گریزلیز. بدون Gasol دفاع در Joel Embiid شاید رپتورز نمی فرار از Philadelphia 76ers در نیمه نهایی کنفرانس شرق.

به دلایل خواهم که اثر پروانه ای از چیزهایی که مورد نیاز برای برنده شدن یک قهرمانی franchises گمراه خوبی در کنار احتیاط زمانی که تصمیم گیری که همکاران دریافت حلقه ها. با بازیکنان مانند بارنز که دیدم مشروع دقیقه طول فصل و در آنجا بود تا پایان, آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. آن را نیز بارنز حق با آن موافق نیست خط از تفکر است.

و چه کسی می داند بارنز نمی ممکن است بخواهید حلقه در حال حاضر, اما شاید او یا خانواده اش می خواهد یک روزی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب