معتبر می شود ناراحت برنده در دربی کنتاکی 2020

یک دربی غیرمعمول کنتاکی که چهار ماه دیر در یک مسیر مسابقه عاری از تماشاگران برگزار شد، یک محیط طبیعی برای نتیج

توسط PATRIS-MUSIC در 16 شهریور 1399

یک دربی غیرمعمول کنتاکی که چهار ماه دیر در یک مسیر مسابقه عاری از تماشاگران برگزار شد، یک محیط طبیعی برای نتیجه ای غیرمعمول در روز شنبه بود. معتبر، يه زيرسگ 8-1، موظفه.

معتبر، آموزش دیده توسط باب بافرت و ridden توسط جان R. Velazquez، در زمان 146 دربی کنتاکی در مد هیجان، برگزاری سنگین مورد علاقه Tiz قانون پایین کشش به Baffert رکورد خود را بستن ششم کنتاکی دربی برنده.

معتبر برنده دربی کنتاکی!! pic.twitter.com/OiSrJEcvZz

— کنتاکی دربی (@KentuckyDerby) سپتامبر 5, 2020

پشت معتبر و Tiz قانون آقای بیگ نیوز بود، یک زیرسگ سنگین در 46-1، در نشان می دهد.

Tiz قانون ، برنده استاکیست بلمونت در ماه ژوئن ، در 4-5 شانس ورود به مسابقه مورد علاقه بود ، اما معتبر را به سرب اولیه شکست و جلوتر ماند ، اطمینان حاصل شود که هیچ برنده تاج سه گانه در یک سال وجود خواهد داشت سه مسابقه خارج از نظم برای اولین بار تا کنون برگزار شد.

اون داشت چراغ ها رو تمرين ميکرد او بهترین چیزی را که تا به حال آموزش دیده بود آموزش می داد.» بافرت بعد از مسابقه گفت. و ما اينجاييم، بزرگترين نژاد دنيا. خیلی احساس خوشبختی و خوشبختی می کنم.»

باب بافرت رکورد کنتاکی دربی را پیوند می دهد

با برد معتبر، بافرت ششمین برد خود را در دربی و سومی در شش سال گذشته به ثمر رساند. که او را با بن جونز برای بیشتر توسط یک مربی در تاریخ مسابقه پیوند, و با برخی از احساسات برای مربی افسانه ای آمد.

کمی قبل از مسابقه، اسب دیگر بافرت در مسابقه به نام هزار کلمه با خشونت در پادوک پرورش یافت و باید خراشیده می شد. بافرت پس از مسابقه فاش کرد که دستیار مربی اش جیمی بارنز در جریان این حادثه بازوی خود را شکسته است.

بيچاره، اون بايد اينجا با من باشه او در آمبولانس است.» بافرت گفت: «اشک ها را عقب نگه داشته است. "ما تمام راه داشتيم فرياد ميزديم "اينکارو براي جيمي بکن" فقط باورنکردنيه"

معتبر نیز بدون حادثه نبود، چرا که او کمی در حلقه برنده کار کرد و چند نفر را به کناری زد، از جمله بافرت.

بافرت پیش از معتبر بودن، دربی را با توجیه در سال ۲۰۱۸، فاروآ آمریکایی در سال ۲۰۱۵، نشان جنگ در سال ۲۰۰۲، رئال آرام در سال ۱۹۹۸ و افسون نقره ای در سال ۱۹۹۷ به ثمر رسانده بود.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب