حداقل شش صاحبان این گزارش نمی خواهید یک MLB فصل — در اینجا به همین دلیل است که می تواند یک مشکل بزرگ

لیگ بیس بال سال 2020 فصل معلوم می شود می تواند لولا فقط چگونه بسیاری از صاحبان ترجیح می دهند به بازی بیس بال ر

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

لیگ بیس بال سال 2020 فصل معلوم می شود می تواند لولا فقط چگونه بسیاری از صاحبان ترجیح می دهند به بازی بیس بال را از جست و خیز فصل به طور کامل.

حداقل شش صاحبان با توجه به SNY را اندی مارتینو نه فقط لغو بیس بال در سال 2020 از بازی. در حالی که ورزشی را کن روزنتال و اوان Drellich به نقل از یک عامل است که وجود دارد گفت: حداقل هشت صاحبان است که ترجیح می دهند به بازی. و تفاوت در این شماره می تواند کلید.

به عنوان عقب مانده به نظر می رسد: تیم بیس بال صاحبان مایل نیست در یک فصل بیس بال می تواند در واقع نزول MLB در سال 2020 است.

به چه دلیل ؟ لیگ اخرین تلاش برای راه اندازی مجدد بیس بال اگر آن را نمی تواند به یک توافق با بازیکنان خواهد بود به دستور یک فصل است. یک مارس به توافق بین MLB و اتحادیه بازیکنان می دهد کمیسر راب مانفرد قدرت برای تحمیل یک فصل از هر طول از انتخاب خود را تا زمانی که بازیکنان در حال پرداخت سرشکن حقوق برابر با تعداد بازیهای انجام شده است.

به منظور انجام این کار, اما, مانفرد نیاز 75 درصد از صاحبان برای تصویب این طرح است.

آنچه 75 درصد از 30? که خواهد بود 22.5 — وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین شش صاحبان مایل نیست در یک فصل و هشت صاحبان مایل نیست در یک فصل است.

Some MLB owners would reportedly rather not play in 2020. (Photo by Brace Hemmelgarn/Minnesota Twins/Getty Images)
برخی از MLB صاحبان امر گزارش نه بازی در سال 2020 است. (عکس از بریس Hemmelgarn/مینه سوتا دوقلوها/گتی ایماژ)

موضوع تقسیم بازیکنان باقی مانده است و صاحبان حقوق. ماه مارس توافق تماس برای بازیکنان به پرداخت سرشکن حقوق اما صاحبان خواسته اند دوباره و دوباره برای پرداخت های اضافی کاهش به استناد عدم درآمد از طرفداران به احتمال زیاد نمی شود در می ایستد. بازیکنان شده اند ثابت قدم در امتناع خود را از هر گونه پیشنهاد را می کند که عبارتند از سرشکن حقوق. اگر همه چیز با شکست مواجه, مانفرد و صاحبان پیشنهاد می سرشکن حقوق در تعدادی از بازی ها که راحت به خط پایین — که ما یک فصل است که به طور بالقوه در کمتر از 50 بازی. بازیکنان انداخت تا دست خود را بیش از آخر هفته گفت: صاحبان عامل در ایمان بد و در حال حاضر به تصویب رسید "به ما بگویید که و که در آن" به عنوان سرود.

آخرین سد در این حماسه آمد دوشنبه هنگامی که مانفرد حمایت خود را قبلا تضمین 2020 نجومی و گفت: او در حال حاضر 100 درصد خاص. مسئله اساسی در حال حاضر یک منبع تایید به یاهو ورزشی است که صاحبان نگران هستند که بازیکنان خواهد تنظیم یک شکایت علیه صاحبان گفتن آنها نیست در ایمان خوب دنبال بیشترین تعداد بازی. یکی از این اتحادیه خواسته است که اتحادیه بازیکنان waives حق خود برای شکایت.

آن را تهدید به شکایت و بالقوه میلیارد دلار برچسب قیمت اگر آنها یافت می شده اند عامل در ایمان بد — که صاحبان ترس بیشتر است.

سرنوشت یک سال 2020 فصل ممکن است بستگی دارد که چگونه بسیاری از صاحبان ترس از شکایت و قوی تر از خود تمایل به دیدن بیس بال در این زمینه است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب