استخر پیش ساخته را می خواهید؟

اگر به دنبال ساخت یک استخر با بودجه کم هستید استخرهای پیش ساخته شنا حال چه از نوع برزنتی و یا استخر پیش ساخته

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اگر به دنبال ساخت یک استخر با بودجه کم هستید استخرهای پیش ساخته شنا حال چه از نوع برزنتی و یا استخر پیش ساخته شنا فایبرگلاس می توانند گزینه ایده آلی برای شما باشند ، در قیمت گذاری این نوع استخرها عوامل بسیار زیادی تاثیر گذارخواهند بود شاید در ایتدا فکر کنید که تنها با توجه به شکل و اندازه ان ها قیمت گذاری می شوند اما باید عرض کنیم که شکل و اندازه استخرهای پیش ساخته تنها عواملی نیستند که بر قیمت استخر پیش ساخته شنا تاثیر می گذارد بلکه قیمت استخر پیش ساخته شنا نیز به عواملی همچون متریال استفاده شده با توجه به نوع استخر نیز بستگی دارد به طور مثال قیمت استخر فایبرگلاس دوبرابر و یا بیشتر از استخرهای برزنتی می باشد، در کنار این عامل مصالحی که در ساخت استخر پیش ساخته شنا شما استفاده می شود را نباید نادیده گرفت هر چه این مصالح و متریال استفاده شده بهتر باشد در واقع قیمت استخر پیش ساخته شنا نیز بیشتر خواهد بود، در کل می توان نتیجه گرفت که اندازه استخر شما و محل نصب ان بیشترین تاثیر را در قیمت گذاری و نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته شنا شما خواهد داشت بهتر است برای اطلاع دقیق تر از قیمت استخر پیش ساخته شنا برزنتی و فایبرگلاس در همین وب سایت در دسته بندی استخر پیش ساخته شنا محصولات را مشاهده نمایید و از قیمت ها اطلاع یابید و یا برای مشاوره و خرید استخر پیش ساخته شنا می توانید با ما تماس بگیرید.  This article was ᠎done  with G SA Conte​nt  Gen er᠎at or D​emoversi on!

ولی اگر بخواهیم آنها را تقسیم بندی کنیم شامل دو نوع اصلی هستند. ولی بعد از اینکه در دنیا طرفداران زیادی پیدا کرد، تولید این محصول به کشور چین واگذار گردید. این شرکت یک برند آمریکایی به حساب میآید ولی محصولات آن در کشور چین ساخته و عرضه میشود. ولی معمولاً اکثر استخرهایی که حالت پیش ساخته دارند در حالت روکار استفاده میشوند. یکی از دیگر از ویژگیهای استخر فایبرگلاسی امکان راه اندازی آن به شکل توکار یا روکار بودن آنها است. البته لازم به ذکر است که هر دو نوع استخر پیش ساخته قابلیت استفاده به صورت توکار و روکار را دارند و برای اجرای انواع توکار لازم است تمهیداتی پیش از نصب صورت گیرد. در زمان گذشته اگر کسی قصد شنا کردن را داشت باید به دریا، رودخانه یا استخر میرفت. به این ترتیب دایما باید دیواره ها و کف استخر بتنی تمیز گردد. این استخرها که در برابر ناملایمات جوی از استحکام بالایی برخوردارند، در ویلا، باغ یا خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما قصد راه اندازی کسب و کاری مانند پرورش ماهی دارید که نیاز به محفضه آبی مانند استخر یا حوضچه دارد، به فکر خرید این مدل استخرهای آماده باشید.

همچنین در این صنعت نیاز به استخرهای با عمق استاندارد و کم عمق است که این نوع استخرها به راحتی پاسخگوی نیاز این افراد هستند. این استخرها با توجه به انواع و ابعاد مختلفی که دارند بسیار در صنعت پرورش ماهی مورد استفاده قرار میگیرند. این استخرها در صنعت کشاورزی هم کاربرد دارند و بسیار پرطرفدار هستند و توانستهاند جای خود را بین کشاورزان باز کنند. که شما با در نظر گرفتن فضایی که قصد دارید از این استخرها استفاده کنید میتوانید مدل دلخواه را تهیه کنید. شما میتوانید با در نظر گرفتن نیاز خود، خرید نمایید. در هنگام خرید به این موارد دقت نمایید. جهت نصب و راه اندازی انواع استخر پیش ساخته آماده برند اینتکس و مارک بست وی در ابعاد های بزرگسال و کودک پایه دار و استخر ایزی ست با قطر زیاد و کم حتما با همکاران و نصابان شرکت شاپ اینتکس مشاوره نمایید . قبل از نصب استخر میتوانید در زیر استخر از دو لایه موکت و یا تاتامی 10 میل و 20 میلیمتری و فوم های صنعتی برای محافظت از کف استخر و نرم شدن کف استخر برای افراد داخل استخر استفاده نمایید و با این کار طول عمر استخر را دو چندان کنید .

برای خرید انواع استخر پیش ساخته می توانید توسط شماره های مشخص شده و یا به صورت اینترنتی و حتی حضوری با امکان مشاوره برای خرید و نصب استخر در فروشگاه اینترنتی اینتکس از مسئولان فروش مشاوره بگیرید. همچنین دارای دریچههایی ورودی و خروجی هستند تا به راحتی فضای استخر پر یا خالی شود. همچنین از نظر ساختار و طراحی هم دارای تنوع زیادی هستند. همچنین به دلیل اینکه روی سقف هستند، منظره های جذابی خواهید داشت و میزان کثیفی آن ها نیز از همیشه کمتر خواهد بود. استخر های پیش ساخته ی فایبرگلاس در هر شکل ، کیفیت متریال و طراحی می توانند تولید شوند و ضمن دارا بودن خواص مکانیکی منحصر بفرد از صرفه اقتصادی قابل توجهی نیز برخوردار باشند. پدیده استخر استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را در فیروزآباد ارائه و راه اندازی میکند. استخرهای پیش ساخته اینتکس انواع مختلفی دارند. کارخانهای که استخرهای برزنتی اینتکس را تولید میکنند در آمریکا واقع شده است. ᠎Con tent was g enerated  with t᠎he  help ᠎of G᠎SA C᠎onte nt Generato r DEMO!

آخرین مطالب