یکی دیگر از USC ورزشکار تست مثبت برای COVID-19

کارگران راه خود را در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس. (Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)یکی دیگر از USC ورزشک

توسط PATRIS-MUSIC در 14 تیر 1399
Workers make their way on the campus of USC in Los Angeles. <span class="copyright">(Mel Melcon / Los Angeles Times)</span>
کارگران راه خود را در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس. (Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

یکی دیگر از USC ورزشکار آزمایش مثبت برای COVID-19 مدرسه در بیانیه ای گفت: جمعه آوردن تروجان ها' تعداد موارد مثبت به دو از آنها شروع به اجازه دادن به ورزشکاران برای بازگشت به دانشگاه دو هفته پیش.

این دو ورزشکار که تست مثبت بودند دچار علائم و قرار شد در انزوا. یک بازیکن باقی مانده در انزوا.

هیچ اطلاعات دیگری در مورد ورزشکاران فاش شد.

تروجان ها هنوز در فاز اول طرح خود را به راه اندازی مجدد ورزش در میان رمان coronavirus شیوع تنها با بازگشت بازیکنان زندگی در منطقه لس آنجلس در فوتبال مردان و زنان, بسکتبال زنان, فوتبال, والیبال زنان و مردان واترپلو تیم مجاز به ادامه فعالیت است.

مدرسه انجام 126 آزمون در ورزشکاران بودند که یا در حال بازگشت به دانشگاه برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان مجددا پس از بازگشت به قبل از هفته است.

بعدی مراحل تروجان ها' راه اندازی مجدد طرح برنامه ریزی شده برای روز شنبه (ورود غیر محلی از بازگشت ورزشکاران در شش ورزشی ذکر شده در بالا) و در 13 ژوئیه (ورود جدید و ورودی ورزشکاران در کسانی که ورزش).

"USC ادامه خواهد داد برای نظارت و انجام منظم تست از هر دانش آموز-ورزشکار بازگشت داوطلبانه به تمرینات" بیانیه ای گفت:.

تیم فوتبال فصل برنامه ریزی شده است برای شروع دو ماه از یکشنبه با هفت. 5-خنثی سایت بازی برابر Alabama at&T ورزشگاه در آرلینگتون تگزاس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن