Andretti: "شبه نظامی" همیلتون ایجاد "مشکل است که وجود ندارد"

مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس در مارس 25 ثبت شده و منتقل می شود در سراسر جهان و آینده فقط هشت ه

توسط PATRIS-MUSIC در 31 تیر 1399

مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس در مارس 25 ثبت شده و منتقل می شود در سراسر جهان و آینده فقط هشت هفته پس از Breonna تیلور ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در Louisville, KY, خشم شهروندان در هر قاره به خیابانها در اعتراض بسیاری از پشت #BlackLivesMatter جنبش است.

شش-زمان و نایب قهرمان F1, Hamilton, تنها, سیاه, راننده در بالای خط چرخ باز مسابقه و دارل "بابا" والاس نسکار را فقط سیاه و راننده را تبدیل به برجسته خود را در حمایت از جنبش پیدا کرده اند و حمایت نه تنها از بدن حاکم از مربوطه خود را اما همچنین بسیاری از همسالان خود و طرفداران.

اما آنچه به نظر می رسد طناب دار حلق آویز در والاس گاراژ در آلاباما در ماه ژوئن مورد بررسی قرار گرفت توسط FBI کشف و به یک گاراژ درب جلو و در حالی که همیلتون اصرار رقبای خود را به زانو تقلید NFL ستاره khezri اعتراض در سال 2016 – قبل از شروع فرمول 1 مسابقه است که هنوز هم باعث برخی از جنجال.

صحبت کردن با شیلی روزنامه El Mercurio هفته گذشته Andretti گفت: "من آرزو می کنم سیاست نمی توانید مخلوط با ورزش. وجود دارد یک زمان و یک محل برای بیان نظرات خود. چه اتفاقی افتاد در نسکار با بابا والاس شد بزرگتر از آن باید باشد.

"آنچه به نظر می رسید به یک وضعیت وحشتناک شد و در نهایت نه. آن را نامتناسب و بدون دلیل. که اتفاق می افتد زمانی که شما فکر می کنم در مورد سیاست قبل از هر چیز دیگری است."

در مورد خواسته همیلتون تلاش برای جلب توجه به این موضوع که شامل فراخوان عمومی برای FIA برای افزایش تنوع نژادی در ورزش Andretti پاسخ داد: "این همان چیزی. من احترام زیادی برای Lewis اما چرا تبدیل به یک مبارز? او همیشه پذیرفته شده است و او را به دست آورده همه را احترام.

"من فکر می کنم نقطه تمام از این پرمدعا. من احساس می کنم که در راه است. و آن را ایجاد یک مشکل که وجود ندارد.

"نقاشی های سیاه و سفید ماشین [به عنوان مرسدس-بنز AMG F1 انجام داده است در این سال فرار خود را سنتی, 'فلش نقره ای' رد و بدل]... من نمی دانم چه خوب آن را انجام خواهد داد.

"من ملاقات رانندگان از پس زمینه های مختلف و نژادها و من همیشه از آنها استقبال با آغوش باز. در مسابقات موتور مهم نیست که چه رنگ شما هستند; شما باید برای به دست آوردن جای خود را با نتایج و این برای همه یکسان است."

در موضوع کمبود سیاه رانندگان در مسابقه Andretti گفت: "بله آنها در اقلیت هستند اما این است که آنها نه خوش آمدید.

"من نمی دانم که چگونه به آن را توضیح دهد, اما در حال حاضر سیاه و سفید رانندگان در ایندی نسکار و آنها همواره خوش آمدید من حتی با بعضی از دوستان از آنها را به این روز است.

"من نمی دانم چه چیزی اشتباه است. بله شاید کمی وجود دارد, تنوع, اما آن را نمی کند چرا که آنها مورد تبعیض هستند. این نقطه است."

همیلتون در پاسخ به Andretti نظرات از طریق رسانه های اجتماعی.

"این ناامید کننده است اما متاسفانه یک واقعیت است که برخی از نسل های قدیمی تر که هنوز هم صدای امروز نمی توانید خارج از راه خود را و تصدیق یک مشکل وجود دارد. دوباره این دشت جهل است که متوقف نخواهد شد من از ادامه فشار برای تغییر. آن است که هرگز خیلی دیر شده برای یادگیری و من امیدوارم که این مردی که من همیشه رعایت می توانید وقت خود را به آموزش."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب