یک روز افتتاحیه شبیه هیچ دیگر در Wrigleyville

شیکاگو — در 2:28 بعد از ظهر 120 روز پس از شیکاگو توله بیس بال قرار بود برای شروع و چهار ساعت قبل از آن در نهای

توسط PATRIS-MUSIC در 4 مرداد 1399

شیکاگو — در 2:28 بعد از ظهر 120 روز پس از شیکاگو توله بیس بال قرار بود برای شروع و چهار ساعت قبل از آن در نهایت یک مرد در یک, یکپارچهسازی با سیستمعامل, کودک آبی گرگ Maddux نیوجرسی فشرده خود را نقاب چهره به منع بیرونی زمینه انوری. با مطرح دست راست او را در آغوش گرفت دروازه 17, خارج قسمت 132, پایین سمت راست خط زمینه. او تکیه در. تنگ چشمان او.

"دیدن هر چیزی در آن وجود دارد؟" یک رهگذر از او پرسید.

"نه. من آرزو می کنم من می تواند در هر چند وجود دارد," او پاسخ داد.

و او hobbled خاموش کردن آرام شفیلد خیابان سخنان خود برای صحبت کردن هزاران نفر از diehards او آرزوهای بخشی از یک وهم آور و بی سابقه در صحنه: Wrigleyville در توله gameday تقریبا خالی است.

کلارک خیابان, whooshing, ترافیک, گذشته تقریبا سکوت.

گالاگر راه به طور معمول جشن منطقه خارج سوم-پایه های دروازه بسته شده است. چند ساعت قبل از اولین گام در یک روز باز بر خلاف هر گونه دیگر یک پدر و دختر نشسته بر روی انوری-جنب نیمکت با بهره گیری از بستنی. یک فرد بالغ جوان قوز بیش از یک کتاب درسی. یک مرد در یک رنگ-رنگ د-آستین T-پیراهن متوقف دود. یک کارمند رسمی توله فروشگاه ظهور در خارج از درب جلو به نور خورشید آورده و تخت دست به پیشانی اش جستجو برای کسب و کار. تنها سه مشتریان وارد شده بود بیش از گذشته 30 دقیقه.

طرفداران شده اند هجوم آوردند به این خیابان برای بیش از 100 سال است. چرا که برای بیش از 100 سال آنها می توانند از طریق فشار انوری را مقدس دروازه به دوستانه محدوده به تماشای و شنیدن و بو و خیس بیس بال. روز جمعه آنها نمی تواند. برخی از متوقف متحرک به هر حال. یک دوجین نشان داد اولیه برای بازیکن امضا اما حل و فصل برای تصاویر. کالا می ایستد به فروش می رسد بعدی به هیچ چیز. پرکار scalpers وجود ندارد. این ادیسون "L" جلوگیری از ترک بود. کارول هدون این تیم طولانی ترین-شاغل نجومی بلیط دارنده نشسته در خانه. "این میخوام خیلی تنها و بیکس," او گفت Yahoo Sports پیش از آن در هفته.

A Cubs fan looks inside Wrigley Field on opening day, where fans were not allowed. (Yahoo Sports)
یک توله فن به نظر می رسد در داخل زمینه انوری در روز افتتاحیه که در آن طرفداران اجازه نداشتند. (Yahoo Sports)

به عنوان بعد از ظهر عینک, نکات عادی به نظر می رسد. سفید هامر دور انوری پرواز یک توله پرچم انفجار موسیقی. یک سرود ملی لباس تمرین بالندگی از درون. مورفی معروف نوار در سراسر خیابان پر شده است. یک پدر و پسر پرتاب یک توپ بیس بال قرمز-آجر پیاده رو. یک نوجوان با یک دستکش معترضان در Waveland خیابان و به تدریج به عنوان پنبه حلاجی تمرین نزدیک, ballhawks او پیوست. یکی هوشمند کرکس بود در شفیلد خارج از زمینه درست و به جیب سه توپ بیسبال – از آنجا که او تنها یک وجود دارد. بقیه منتظر خارج باقی مانده است. غنی Buhrke که برگرفته برخی از 180 توپ در طول سال peered در انوری را به نرده. او شده است از آمدن به توله ها و تقریبا هر بازکن از سال 1959. جمعه, او گفت: "احساس می کنم عجیب و غریب است."

و سپس بعد از BP او باقی مانده است. شاید برای خانه خود را, اما احتمالا او گفت: به سر به تاثیر زمینه صفحه اصلی شیکاگو سگ مستقل جزئی لیگ تیم مستقر در حومه شهر. آنها میزبانی وب طرفداران. Buhrke و همسر او را خریداری بلیط فصل. او می خواهد به دوست داشتن زنده بیس بال. که برای آینده قابل پیش بینی نخواهد بود ممکن است در انوری و یا در سراسر MLB.

مگر در مواردی که شما پرداخت صدها دلار برای یک نقطه در پشت بام.

نمایی از پشت بام ها

Wrigley Field on opening day sits empty, though a few lucky fans were able to watch from rooftops across the street. (Yahoo Sports)
زمینه انوری در روز افتتاحیه خالی نشسته هر چند طرفداران خوش شانس قادر به تماشای از پشت بام ها در سراسر خیابان. (Yahoo Sports)

من صرف شب جمعه بالای انوری مشاهده پشت بام, فقط در خارج از سمت چپ میدان قطب ناپاک برخی از 500 فوت از صفحه اصلی. و من تو را دیدم و شنیدم و بوی بیس بال. پاپ از یک شکارچی میت. به پر کردن یک خفاش. این آهنگ از انوری را ارگ و "من را به Ballgame." بوی سوسیس ایتالیایی. نه زمین باز یافته و سه ضربه سنگ از کایل Hendricks. 3-0 توله برنده شدن بیش از Milwaukee Brewers.

اما به عنوان یک مرد ایستاده در انوری مشاهده بالکن گفت: به دوستان خود در ورود دوم: این تجربه در بسیاری از جهات بود "کاملا عجیب و غریب است."

ما همچنین می تواند شنیدن ناپاک توپ صدا غذا خوردن صندلی های خالی.

و توله ستاره شرق کف زدن به همراه آنتونی ریزو پیاده روی تا موسیقی.

و آژیر و غرش "L" قطار و پارس سگ.

و به سلامتی از نزدیک پاسیو بار در واکنش به پخش در تلویزیون چند ثانیه پس از ما می خواهم دیده می شود آنها را با چشم خود ما.

ما می توانید ببینید دو توله بازیکنان یا مربیان به تنهایی نشسته بالا در حقه طول زمین باز یافته bantering با کایل Schwarber به عنوان او مماشات کردن به سمت چپ میدان برای گرم کردن.

و, عجیب ترین از همه, ما می تواند شنیدن صدای جمعیت – از داخل پارک با وجود آن پوچی. MLB تیم پمپاژ تصویری بازی آهنگ های جمعیت به استادیوم به آنها را به زندگی است. زمانی که Hendricks mowed پایین حذفی, در, چهارم, سوم هر اعتصاب مواجه شد توسط یک خودکار تولید سر و صدا – و سپس یک دانش سطحی از کف زدن و سوت از پشت بام ها.

جمعه بود و در هر راه ممکن و قابل تصور درخشان شب برای بیس بال. آسمان آبی چند پنبه آب نبات مانند ابرها 77 درجه نسیم تا حدی ملایم وزش منظره غروب آفتاب. و در عین حال خیلی در مورد این عجیب و غریب بود. ترین پشت بام ها بیشتر در فضای باز حزب از رویداد ورزشی به هر حال. در انوری نظر یک گروه برگزار و از طریق زمین برای اولین بار. اکثر مکالمات میان partygoers نیست در مورد بازی. عکس های سلفی و گروه تصاویر فراوان بودند. (ماسک-پوشیدن و فیزیکی فاصله تشویق شدند اما اجرا نیست.) "آن را لذت بخش اجتماعی" Haddon های دیرین نجومی بلیط دارنده گفت: بیش از تلفن. "اما آن است که واقعا یک راه عالی برای تماشای بازی بیس بال."

پایین در Waveland

Fans wait out on Waveland Avenue for a ball to fly over the left field fence at Wrigley Field. (Yahoo Sports)
طرفداران صبر کردن در Waveland خیابان برای یک توپ به پرواز بیش از سمت چپ میدان نرده در زمینه انوری. (Yahoo Sports)

بنابراین برای ninth inning من جرأت پایین بر روی Waveland. Ballhawks هنوز هم منتظر است. مورفی بسته بندی شده بود به آن coronavirus-عصر حقوقی محدود می کند. خیابان ها هنوز هم عمدتا خالی است. اما طرفداران به حال 8:30 رنگی به Wrigleyville میله های زندان. من راه می رفت پایین شفیلد. "بلند شو! ای بابا همه ، کسی فریاد زد: از راست-زمینه پشت بام به عنوان توله نزدیک نهایی خود را.

و زمانی که آنها آن را کردم مورفی پاسیو گرفت. شام clinked ظروف در برابر صفحات. دوستان بالا fived. "برو توله به" پیروزی این تیم سرود شروع به بازی. کاربران سنگ همراه است. دو نفره زنان شلاق یک "W" پرچم ایستاد و تحت تأثیر یک سمت به سمت دیگر reveling در اولین توله پیروزی در 300 روز.

هنگامی که آنها به پایان رسید, "Sweet Home Chicago" در زمان بیش از trickling در خارج از ورزشگاه. رانندگان honked راه خود را به پایین Waveland. دو حذفی طرفداران خود را بسته بندی شده صندلی چمن و آن را به نام یک شب. هر کس در اطراف آنها تابش امداد – که بیس بال عقب و شادی – که توله بود 1-0.

Wrigleyville در ضمن تبدیل به چیزی شد که Wrigleyville همیشه در یک شب جمعه بازی و یا هیچ بازی همه گیر سر در گم می شود. بزرگسالان جوان و انتظار در خط در میله های زندان. کلارک خیابان آمده بودند زنده است.

اما گالاگر راه باقی مانده خالی از سکنه است. پرندگان جستجو برای تکه – ناموفق. این ادیسون "L" ایستگاه باقی مانده است مرده. در قطار بستر های نرم افزاری یک و نیم دوجین طرفداران منتظر خط قرمز به سمت 95. وجود دارد هیچ له هیچ جریان بشریت انرژی توسط یک بازی بیس بال, بدون diehards مانند کارول هدون که به تماشای در تلویزیون با شوهرش نگه داشته و نمره از نیمکت خود را.

در گوشه ای از کلارک و برق وجود دارد بیشتر تصویر-takers بلکه بیشتر نازایی. یک فروشنده خیابانی نشسته در هود از ماشین پارک شده فروش توله مضمون ماسک. "توله پیروزی!" خیمه blared اما چند وجود دارد به آن را ببینید. یک مرد در یک Blackhawks کلاه و میچ Trubisky تی شرت reminisced در مورد قبل از زمان مورد گذشته باز روز هنگامی که خیابان ها را پر کنید قبل از ظهر هنگامی که دوستان قدیمی را ملاقات برای اولین بار پس از سپتامبر. سپس او به اطراف نگاه کرد.

"هرگز در زندگی من تا کنون دیده ام این خالی," او گفت:.

Murphy's Bleachers, across the street from Wrigley Field, welcomes a few Cubs fans. (Yahoo Sports)
مورفی سفید در سراسر خیابان را از انوری زمینه استقبال چند توله طرفداران. (Yahoo Sports)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن