49ers' جورج بازیگوش نشان می دهد که بازیکنان NFL هستند سخت برای جلوگیری از

جورج بازیگوش هرگز خود را نگه داشته عشق برای اجرا-مسدود کردن یک راز است. هر گونه فرصت را به درایو یک مدافع به چ

توسط PATRIS-MUSIC در 16 خرداد 1399

جورج بازیگوش هرگز خود را نگه داشته عشق برای اجرا-مسدود کردن یک راز است. هر گونه فرصت را به درایو یک مدافع به چمن آغوش the 49ers تنگ پایان همان راه بچه ها خوش آمد می گوید ورود صبح کریسمس.

در طول یک ظاهر اخیر در "Bussin' با پسران" پادکست با دیگر بازیکنان NFL خواهد کامپتون و تیلور Lewan, بازیگوش نشان داد دو مسدود کردن تکالیف او دقیقا نمی زندگی می کنند.

"خلیل ماک سخت" بازیگوش گفت. "او بسیار خوب است. (Jadeveon) Clowney خیلی خوب است بیش از حد."

بازیگوش و مک رو خاموش در اواخر سال 2018 فصل در طول یک کم به ثمر رساند ماجراجویی در ورزشگاه لیوایز بین 49ers و خرس شیکاگو. ماک سه بازدید در روز کارفرمایی نیک Mullens اما پایان ندارد تا با یک کیسه در میان پنج پردازد.

[مرتبط: رتبه بندی بالا 49ers پخش در حق رای دادن تاریخ طبقه: شماره 5-1]

Clowney شد یک ماموریت دشوار برای Niners در هر دو ترکیب هیرو فصل گذشته هر چند بازیگوش بود غیر فعال برای Seattle Seahawks' برنده شدن در فوتبال سه شنبه شب در هفته 10.

رایگان-عامل تا به حال شش دنده و پنج QB بازدید بیش از کسانی که در دو بازی برابر سان فرانسیسکو, نه به ذکر است به ثمر رساند یکی از دو touchdowns در این فصل پس از اهدای یک اشتباه.

ماک و بازیگوش می تواند در صورت خاموش هنگامی که 49ers و خرس دیدار در طول سال 2020 پیش فصل در اوت. 29 اما آن باقی مانده است دیده می شود که در آن Clowney خواهد وزش نسیم تا ورود رایگان آژانس.

برخی فرض او می تواند مناسب برای 49ers اگر هیچ تیم حاضر به دیدار با یک گزارش گزاف درخواست قیمت در آژانس رایگان.

[49ERS خودی پادکست: گوش دادن به آخرین قسمت]

49ers' جورج بازیگوش نشان می دهد که بازیکنان NFL در حال سخت ترین بلوک در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب