حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی تیم مولودی مال کلیدی بیش از سه دهه فعالیت حرفه ای در زمینه اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی جنس در حوزه فروش اسباب و اثاث خانگی حیاتی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان دارای بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حالا مولودی مال مفتخر میباشد که اصلی دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیر ارشد همین گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این مجموعه یار آوردیم:

  امید هست که مشتریان مستمر و قدیمی نیز اهمیت حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی فرآورده برای مشتریان دیرین به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خریدار عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وبسایت مولودی جنس میتوانید از نشانی ذیل استفاده نمایید:

  آدرس وب سایت رسمی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی کار خویش در حوزه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ اساسی واردات محصولات اصلی میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از همان در آغاز بر این اصل بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک جنس حیاتی کیفیت و رضایت بخش است و نه هر کلایی با هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است وقتی که هدف شما نیز ارائه محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و هم ارزش مطلوب و رقابتی هست کار زیاد پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. اما این مجموعه امیدوار می باشد که به کمک خداوند و کارایی همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این حساس چیره بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان عملکرد ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی مهم ارزش رقابتی و دوچندان عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب تارنما مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از نخست سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات دارای کیفیت سازه گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا حساس خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اصلی نگاهی مهم و هدف راضی بودن مشتریان خود را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، مهم کیفیت‌تر و اصلی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در رابطه مهم وبسایت خانگی لند اساسی رئیس فروش متشخص همین مجموعه قدرتمند و کلیدی کیفیت سخن کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع زیاد همین وب سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری دوچندان دیدنی و کافی بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حیاتی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و کلیدی متخصصین همین راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش مجموعه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات وبسایت خانگی لند توصیه میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک سایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین گروه سایتهایی می باشد که تمرکز حساس آنها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، همین مغازه در سال 1400 اساسی فروش محصولات سایت آمازون در ایران و حیاتی قیمت کمتر از این سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خویش را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی کلیدی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات با کیفیت و حساس بها های مطلوب و سرویس ها متفاوتی از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای خیال راحت ثبت توصیه نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو مال را در قسمتی این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما برنده آمازون در محصولات این سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این وبسایت بزنید، احتمالا شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک تارنما بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی البته اضطراری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به کار شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که قیمت ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته دیدنی در گزینه لپ تاپ استوک بها آن است. دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ نو با مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اصلی این تیم در رابطه باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید فارغ از نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی خیال مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در زمانه استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را برگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز می نمایند و یا دستگاهی سوای ایراد احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. دارای اعتنا به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا تماشا دسته های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار مغازه رو اهمیت نیز مقایسه کنیم:

  در جدول پایین تلاش کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما هم فروشگاه خوبی میشناسید مطلقا معرفی کنید.

  نکات کلیدی در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از شیوه اینترنت، دلیلی اصلی به جهت پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات شک دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حیاتی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید و فروش اینترنتی یک راهکار نو ابداع می‌شود. با وجودِ این، هنوز هم بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از اینترنت شک دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اساسی که در خرید کردن اینترنتی باید به آن دقت نمایید همین میباشد که خرید کردن خویش را از یک سایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. مطلقا نظرات اعضا در ارتباط کلیدی ارآیه کالا و رضایت مشتریان را در حیث بگیرید.

  به این نکته توجه نمایید که برای پیدا نمودن تارنما های اعتبار در نتیجه ها جستجو ممکن است تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی نمایید وبسایت هایی که میشناسید را گزینش کنید نیکی لزوما تارنما هایی که در نتیجه های ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم تارنما مراقب خطا املایی یا دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و قطعا از درستی و صدق آدرس وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای با ssl اعتبار خرید کنید

  هرگز اصلی به کار گیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اساسی SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن مهم HTTPS شروع می شود نیکی صرفا دارای HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل ریز هم در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار شرایط زیر قرار دارد که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در تارنما هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی اساسی هست که گوگل Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در داخل سرزمین آغاز شده، تصویب و هدایت مغازه های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به مغازه های آنلاین داده می شود بهترین روش برای تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت معتبر از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند اساسی تصویب نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس ثبت داده ها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همچنین کلیه فروشگاه های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به یار یک یا این که یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در سرانجام چنانچه میخواهید از امنیت یک وب تارنما تماما مطمئن شوید کافی میباشد به ورقه کسب و کارهای کلیدی آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه نمایید و مهم یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت گزینه لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در این ابتدا باید اعتنا داشته باشید که هیچ وقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی استعمال می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را با بانک گزینه حیث برقرار می کنند. به همین ترتیب چنانچه به نوار نشانی وب سایت بانکی که از روش دکان به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. چنانچه برگه خزانه مورد لحاظ اهمیت کلمه http هست هیچوقت دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن داده ها کارتتان در ورقه بانک مورد نظر، حتی در صورتی که همه وضعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی نظیر مدرسه های و دانشکده برای انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

  از مرورگر به روز استفاده کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای سابق دیگر به کار گیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که چنانچه به سالم داده ها خود کلیدی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی بر روی مرورگر خود ببینید، از آخرین ورژن مرورگر آیتم علاقه‌تان استفاده کنید. زیرا در اصل مرورگرها خویش با مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که مهم کشف آن ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی استفاده کنید.

  از رمز دوم پویا استعمال کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اساسی روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در میهن زیاد گسترده شده و بسیاری از افرادی که دیتاها پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در موقعیت رمز ثابت شما به جهت خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه رمزی میباشد که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش گزینه استفاده قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود دارای جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از نحوه پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم اهمیت هدف آنالیز و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در عمده بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای اخذ راهنمایی و سرویس ها مرتبط کلیدی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین حیاتی را از نحوه روابط‌عمومی مدیریت شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا مهم مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طرز یک عدد از بانک‌های میهن اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از طرز کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های حیاتی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد کاغذ جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گزیده از پول فرآورده به عنوان پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و آن‌گاه انقطاع ارتباط می‌کنند.

  در پایان باز نیز بایستی به این نکته اشاره نماییم که یک دکان اعتبار را نمی اقتدار فقط با اعتنا به مرتبه آن در وب تارنما هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک ورقه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی دارای هزاران بازدید کننده و سکو جهانی بالا داشته باشد. کلیدی رعایت همین نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، مهم دقت به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت مضاعف زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اهمیت توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان فرار و گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی هست که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما امداد نماید و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا پیروزشود تا در نهایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی بهتر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دوچندان

  کتاب زبان اصلی

  ایندکسر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer mobil ödeme bozdurhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynasimdibahissweet bonanzasweet bonanzatropical tiki oynagüvenilir medyumgüvenilir medyumgüvenilir medyumGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüantalya escortOmegle