6 نکته تخصصی برای راحت تر کردن پمپ سینه

[ad_1]

تلفن های همراه در 30 سال گذشته مسیر طولانی را طی کرده اند. در اوایل دهه 90، آنها ابزارهایی به اندازه آجر با آنتن های بیرون زده بودند – اکنون در دستان ما قرار می گیرند و می توانند چهره ما را تشخیص دهند.

متأسفانه پمپ های شیر مادر از این تکامل چشمگیر جان سالم به در نبرده اند. این جادوگر که برای 85 درصد والدین پس از تولد ضروری است، تقریباً از سال 1991 به نظر می رسد، سالی که اولین پمپ الکتریکی توسط سازنده سوئیسی Medela به بازار ایالات متحده معرفی شد.

اگر چیزی برای بهبود وجود نداشت، خوب بود، اما پمپ عالی هنوز از ما فرار می کند.

به‌عنوان کسی که به چهار کودک شیر داده و از هم جدا شده و بیشتر پمپ‌های موجود در بازار را بررسی کرده‌ام، می‌توانم با اطمینان بگویم که از همه آنها متنفرم – و آمار نشان می‌دهد که من تنها نیستم. تنها حدود 7 درصد از والدین جدا شده از این روش به جای تغذیه مستقیم به نوزادشان استفاده می کنند.

پمپاژ کردن هنوز برای اکثر والدین شیرده در ایالات متحده یک ضرورت است، اما استفاده از ابزارهای توسعه نیافته می تواند به 60 درصد آنها کمک کند قبل از اینکه حتی امیدوار باشند، شیردهی را ترک کنند. خوشبختانه، مشاوران شیردهی راه‌حل‌های خودیاری مفیدی برای پمپاژ بهتر، کارآمدتر و مهم‌تر از همه کمتر دردناک‌تر دارند.

ممکن است بیرون آوردن شیر آسان به نظر برسد، اما این در مورد هیچ چیز دیگری غیر از کودک صدق نمی کند. در واقع، بازتولید حرکات نوزاد بسیار پیچیده است.

“[Babies use] کریس روزنتال، مشاور بین المللی تغذیه با شیر مادر در شبکه شیردهی و نویسنده کتاب می گوید: فشار منفی و مثبت و حرکت موج. راهنمای تغذیه با شیر مادر برای اولین بار. اما بیشتر پمپ ها به معنای واقعی کلمه فقط نوک پستان را به جلو و عقب می مکند، بنابراین ما به هیچ وجه به بازتولید کاری که کودک انجام می دهد نزدیک نیستیم.

[Related: What to know about breastfeeding]

او توضیح می دهد که این گاهی اوقات باعث می شود والدین فکر کنند که مقدار کمی شیر دارند، در حالی که در واقع پمپ به سادگی آن را به طور ناکارآمد استخراج می کند. از قضا، عدم تولید تمام شیر می تواند به بدن بیاموزد که کودک واقعاً به آنقدر نیاز ندارد، که در نهایت به مرور زمان منجر به کاهش شیر می شود.

اگر مشکوک هستید که مقدار کمی شیر دارید، کارول آرسنو، مربی والدین، مشاور تغذیه با شیر مادر و نویسنده نوزاد 101می‌گوید والدین می‌توانند فرض کنند که نوزادان در هنگام پمپاژ دو برابر بیشتر از آنچه که می‌بینند دریافت می‌کنند. روزنتال چنین رویکردی را توصیه می‌کند و به والدین شیرده توصیه می‌کند که از افزایش وزن کودک خود به عنوان معیار استفاده کنند، نه اونسی که پمپاژ می‌کنند – اگر پزشک اطفال فکر می‌کند به اندازه کافی وزن اضافه می‌کنند تا معیارها را برآورده کنند، شیر کافی دارند.

برای جلوگیری از درد و ناراحتی، تنظیمات جاروبرقی یا سرعت چرخه را بالاتر از آن چیزی که فکر می کنید راحت است بالا نبرید. برای افزایش کارایی، روزنتال ماساژ سینه را قبل و در وسط بیان تشویق می کند – از انتها شروع کنید و شیر را به آرامی به مدت یک تا دو دقیقه به جلو فشار دهید.

در نهایت، سن نامرئی سایش ناشی از استفاده ساده از پمپ را در نظر بگیرید. روزنتال گفت: اگر چهار فرزند بالای ده سال دارید، قطعاً نمی‌توانید از همان پمپ استفاده کنید و انتظار داشته باشید که دوچرخه به خوبی در ابتدا کار کند. در صورت امکان، برای هر نوزاد تازه متولد شده از یک پمپ جدید استفاده کنید. اگر بیمه داشته باشید احتمالاً این هزینه پرداخت می شود.

2. به تمرین نیاز خواهید داشت

به گفته روزنتال، جمع‌آوری پمپ‌ها ممکن است دشوار باشد و معمولاً دستورالعمل‌هایی دارند که پیروی از آن‌ها چندان آسان نیست.

این به ویژه مشکل ساز است زیرا والدین انعطاف پذیری را برای یادگیری نحوه کار با دستگاهی که هرگز در زندگی خود ندیده اید، برای یک یا دو ساعت نمی گذارد. در اغلب موارد، والدین شیرده باید بفهمند که چگونه یک پمپ را با ناراحتی کامل جمع کنند، در حالی که سینه هایشان درد می کند و شیر می ترکد، احتمالاً کودکشان گریه می کند و استرس در اوج است.. بنابراین کتابچه‌های راهنما با فهرست‌های پیچیده و تصاویر با تصویر ضعیف مطلقاً هیچ کمکی نمی‌کنند.

برخی از شرکت های پمپاژ، مانند Elvie، محصولات خود را با برنامه ای جفت کرده اند که والدین را از طریق دستورالعمل های مونتاژ و عیب یابی راهنمایی می کند. این مطمئناً پیشرفتی نسبت به بروشورهای دست و پا گیر است، اما استثنا است، نه یک قاعده.

برای غلبه بر دستورالعمل‌های بد، روزنتال توصیه می‌کند که با چندین بار نصب پمپ خود در دوران بارداری، نه زمانی که در طوفان والدینی جدید هستید، با آن آشنا شوید.

همچنین به خاطر داشته باشید که هر چقدر هم که آن را امتحان کنید، این پمپ سینه توصیه شده توسط بهترین دوستتان ممکن است برای شما مناسب نباشد. اگر مشکوک به این موضوع هستید، کار با یک مشاور شیردهی می تواند به شما در شناسایی مشکل کمک کند.

3. ممکن است به بیش از یک پمپ نیاز داشته باشید

پمپ ها یک کار دارند، اما این بدان معنا نیست که همه آن را یکسان انجام می دهند. بنابراین، ممکن است ایده خوبی باشد که بیش از یک مورد برای تطبیق لحظات مختلف زندگی خود داشته باشید.

به عنوان مثال، برای استفاده هر روز در دفتر به یک پمپ نیاز دارید، اما می توانید از یک پمپ کوچک جلسه نیز استفاده کنید که حمل آن راحت تر است. ممکن است تمام شیر را نکشد، اما اگر بیرون هستید و شروع به احساس ناراحتی کنید قطعا به شما کمک خواهد کرد که احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

ممکن است یک فشار مالی باشد، اما اگر بیمه دارید، آرسنو توضیح می‌دهد که اکثر برنامه‌ها شامل حداقل یک پمپ سینه و چند مشاوره شیردهی هستند.

«شرکت‌های بیمه در حال حاضر بسیار برای شیر دادن به نوزاد هستند. او گفت: «اگر پمپ خاصی را دوست نداشته باشید، آن‌ها پمپ‌های شما را تعویض می‌کنند، و می‌توانید یک پمپ جدید بخواهید.

4. تعمیر و نگهداری مشکل است

پمپ ها قطعات زیادی دارند و تمیز کردن اکثر آنها دشوار است. این می تواند کمی نگران کننده باشد، به خصوص برای والدینی که تازه وارد هستند که نگران میکروب ها هستند یا فقط 20 دقیقه فرصت دارند تا جمع آوری کنند، پمپ کنند، تمیز کنند و ترک کنند.

اگرچه توصیه رسمی این است که هر بار پمپ خود را به طور کامل تمیز کنید، این همیشه یک گزینه نیست. بسته به آنچه که به آن دسترسی دارید، روزنتال توصیه می کند که امتیازات خاصی را برای آسان تر کردن زندگی خود انجام دهید.

در حالت ایده آل، اگر به سینک دسترسی دارید، قطعات پمپ خود را در آب گرم و صابون بشویید و آنها را با هوا روی قفسه خشک کن خشک کنید. اگر این یک جایگزین نیست، می توانید از محصولات تخصصی برای حذف قسمت های در دسترس تر استفاده کنید. در نهایت، اگر هیچ کدام از اینها گزینه ای نیست، از یک دستمال کاغذی برای تمیز کردن پمپ خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و سپس قطعات را در یخچال بگذارید. دمای پایین رشد باکتری ها را کند می کند.

وقتی صحبت از تعویض قطعات پمپ می شود، به خاطر داشته باشید که یک سوپاپ فرسوده می تواند بر کارایی دستگاه در هنگام پمپاژ شیر تأثیر بگذارد. برای جلوگیری از ناامیدی غیرضروری، روزنتال توصیه می‌کند این قطعات را مرتباً تعویض کنید.

و منتظر نمانید تا عیب را مشاهده کنید تا جایگزینی دریافت کنید. به عنوان مثال، با گذشت زمان، لوله ها می توانند سوراخ های نامرئی کوچکی ایجاد کنند که می تواند مکش را کاهش دهد، بنابراین باید به طور دوره ای آنها را تعویض کرد. اغلب شرکت های بیمه هر سه ماه یکبار کل “کیت” را برای شما به عنوان بخشی از خدمات اشتراک جایگزین می کنند. روزنتال می گوید، این کار را انجام دهید، حتی اگر فکر نمی کنید لازم است.

نکته حرفه ای دیگر این است که مجموعه دوم یا سوم قطعات پمپ را خریداری کنید – یا آن را از یک مجموعه قدیمی که قبلاً جایگزین کرده اید نگه دارید. به این ترتیب، به جای تمیز کردن قطعات، دفعه بعد که نیاز به پمپاژ دارید، می توانید یک کیت جدید را بردارید. این کار باعث صرفه جویی در تعداد دفعات شستشو و عمر طولانی تر پمپ های شما می شود.

5. قابلیت حمل هنوز بهترین نیست

این ایده که شما باید به یک دستگاه دست و پا چلفتی وصل شوید – یا بدتر: وصل شدن به یک دستگاه دست و پا چلفتی که به دیوار وصل شده است – یک ایراد بزرگ است که پمپ ها از اولین باری که وارد بازار شده اند با آن روبرو بوده اند.

روزنتال با ناامیدی می گوید: «ما می توانیم مردم را به ماه و فضا بفرستیم!

روزنتال می‌گوید والدین پرستاری که به‌عنوان متخصص بهداشت، وکلا یا معلم کار می‌کنند، اغلب به دلیل تدارکات کارشان محدود می‌شوند و در واقع از گزینه‌های قابل حمل‌تری سود می‌برند.

این صنعت تا حدودی پیشرفت کرده است. در سال‌های اخیر، پمپ‌های سینه‌بند کاملا قابل حمل مانند سینه‌پمپ دوگانه الکتریکی پوشیدنی Elvie و سینه‌پمپ پوشیدنی Willow’s به طور گسترده‌تری در دسترس قرار گرفته‌اند. این مدل ها می توانند به طور متوسط ​​بیش از 500 دلار قیمت داشته باشند، اما برخی از شرکت های بیمه قطعات این سرمایه گذاری های گران قیمت را پوشش می دهند.

اما کارشناسان موافقند که این پمپ های قابل حمل جدید و موتورهای کوچک آنها یک اشکال عمده دارند – تولید شیر به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. روزنتال می‌گوید 70 درصد از مشتریانش که پمپ‌های قابل حمل را امتحان می‌کنند، از حذف شیر ناراضی هستند و توضیح می‌دهد که کسانی که از آنها راضی هستند معمولاً عرضه زیادی دارند.

روزنتال می‌گوید: «اگر کسی منبع متوسطی داشته باشد، این پمپ‌ها چالش‌برانگیزتر خواهند بود.

اگر نیاز به استفاده از یک پمپ قابل حمل دارید، او توصیه می‌کند که اغلب این کار را انجام دهید، که به طور بالقوه می‌تواند یک جلسه پمپ اضافی بین پمپ‌های معمولی شما اضافه کند و جریان شیر را با استفاده از تکنیک ماساژ تحریک کند.

اگر می خواهید از هر لحظه بالقوه پمپاژ استفاده کنید، بهتر است یک پمپ در ماشین خود داشته باشید تا در هنگام سفر به محل کار از آن استفاده کنید یا پس از شیر دادن به نوزاد در خانه، یک جلسه فشرده فشار دهید. این چیزی که کودک شما نیاز دارد را از بین نمی برد و به مرور زمان می تواند به شما کمک کند شیر بیشتری بسازید.

6. پمپ ها هنوز ناراحت کننده هستند

هیچ پدر و مادری که پمپاژ می کند نمی گوید: “من نمی توانم صبر کنم تا پمپ خود را بپوشم.”

این به این دلیل است که آنها هنوز از پلاستیک سخت ساخته شده اند که به دلیل عدم انعطاف پذیری روی سینه احساس راحتی نمی کند. فشار دادن هرگز نباید دردناک باشد، اما برای بسیاری از والدین شیرده دردناک است. اینجا مشاوران شیردهی می آیند.

روزنتال توصیه می کند که با بررسی اندازه فلنج شروع کنید. اما از نمودارهای همراه پمپ ها استفاده نکنید – به جای آن تجزیه و تحلیل کنید که چه مقدار از نوک پستان و آرئول به داخل پمپ کشیده شده است. نوک پستان نباید به دیواره های تونل پمپ مالیده شود و آرئول به سختی مکیده شود. اگر این فلنج پلاستیکی همچنان شما را آزار می دهد، او توصیه می کند از روغن نارگیل روی سینه یا فلنج برای کاهش اصطکاک استفاده کنید.

اشخاص ثالث دیگر لوازم جانبی پمپ مفیدی مانند Pumpin Pals را ایجاد کرده‌اند که به فلنج‌های ساخته شده از پلاستیک نامناسب کمک می‌کند.

اما برای برخی، پمپ ها آنقدر ناراحتی فیزیکی نیستند که یک ناراحتی عاطفی هستند. پمپاژ افراد لاف‌زن در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند فشار زیادی برای تولید شیر «به‌اندازه» ایجاد کند، که اگر سعی کنید به اندازه کافی شیر بدهید تا روز بعد به مهد کودک بفرستید، می‌تواند افزایش یابد.

[Related: Don’t buy breast milk off the internet]

Arsenault به مشتریان توصیه می‌کند که از دنبال کردن حساب‌های شبکه‌های اجتماعی که باعث ایجاد احساس بد در آنها می‌شود، خودداری کنند و در عوض روی آن‌هایی تمرکز کنند که آموزش واقعی شیردهی را ترویج می‌کنند. او همچنین توصیه می کند که بطری ها را با جوراب بپوشانید تا خروجی را پنهان کنید. این اضطراب را از بین می برد و پمپاژ کردن را به تجربه آرامش بخش تری تبدیل می کند.

به هر حال، وقتی عکس‌های آرسنو یک دهه بعد منتشر می‌شوند، او امیدوار است که گجت‌های قابل تنظیم بیشتری را ببیند. او دوست دارد کمتر ماشین‌هایی را ببیند که ظاهری مکانیکی دارند که بیشتر شبیه دهان کودک طراحی شده باشند، که حتی می‌تواند به تولید شیر کمک کند. با کمی شانس، همه اینها محقق خواهد شد و در آینده ای نزدیک با پمپ های بی صدا، قدرتمند و قابل حمل راه می رویم که به والدین اجازه می دهد در شیردهی موفق شوند.

در حال حاضر، ما باید خود را وقف آنچه داریم کنیم و به تجربه بهتری از شیردهی برای خود و فرزندانمان بپردازیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesGeciktiriciCialisSweet bonanza candyland oynasimdibahissweet bonanzasweet bonanzabetebetOmegleKartal EscortjoybetMobil Ödeme BozdurmaBağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü