شلوار اسکی از North Face، Burton و بیشتر

[ad_1]

شلوار برفی بهترین اکسسوری برای آب و هوای زمستان است: شما را گرم نگه می دارد، در حرکت دخالت نمی کند و درست روی لباس هایی که از قبل پوشیده اید قرار می گیرد (به این معنی که اگر در یک منطقه برفی زندگی می کنید، بی احتیاطی خواهید کرد. داشتن یک جفت). چه در حال اسکی کردن در مناطق خلوت، پرواز در دامنه های اسنوبرد یا پیاده روی بچه ها به مدرسه در طوفان برفی (بالا … هر دو طرف)، شلوارهای عایق بهترین راه هستند. از آنجایی که زمستان در حال اوج گرفتن است، می خواهید با یک شلوار برفی خود را برای روزهای سرد اجتناب ناپذیر آماده کنید. داشتن تجهیزات مناسب زمستانی می تواند آن را در هوای آزاد در دمای یخبندان قابل تحمل کند، بنابراین نیازی نیست در تمام فصول داخل آن بنشینید.

در حالی که ممکن است لباس‌های برفی با رنگ‌های روشن را تصور کنید که در دهه‌های 60 و 70 محبوبیت داشتند، گام‌های مهمی در طراحی شلوارهای برفی با نوآوری‌هایی در قابلیت تنفس، عایق‌کاری و استایل وجود دارد. اما این بدان معناست که غرق شدن در انتخاب ها آسان است و اغلب مشخص نیست که کدام شلوار بهترین شلوار برفی را برای شما می سازد.

در این مرحله ممکن است تعجب کنید: آیا بین شلوار برفی و شلوار اسکی تفاوتی وجود دارد؟ اگرچه هر دو در شیب ها کار می کنند، اما تفاوت های مهمی در مورد تناسب وجود دارد – یعنی شلوار اسکی تنگ تر است، در حالی که شلوار برفی گشادتر است و بنابراین حرکت بیشتری را امکان پذیر می کند. با در نظر گرفتن این موضوع، ما بهترین شلوارهای برفی را انتخاب کرده‌ایم که می‌توان با پول خرید (و اگر می‌خواهید برای گرم نگه داشتن چه چیز دیگری بپوشید، راهنمای ما در مورد بهترین جلیقه‌های گرم شونده و بهترین کفی‌های گرم شونده را بررسی کنید).

ویژگی هایی که هنگام خرید بهترین شلوار برفی باید در نظر داشته باشید

وقتی نوبت به یافتن بهترین شلوار برفی برای شما در زمستان می رسد، مهم است که چند فاکتور خاص را در نظر بگیرید: تناسب، انعطاف پذیری، قابلیت تنفس و قیمت. با در نظر گرفتن این دسته بندی ها، ما بهترین شلوارهای برفی را برای اسکی، اسنوبورد، کفش ورزشی برفی و فعالیت های مختلف دیگر در فضای باز که امروزه در دسترس هستند، فهرست کرده ایم.

شما یک جفت مناسب برای اسکی بک کانتری می خواهید

هنگام خرید شلوار برفی، مهم است که برندهای معتبر و قابل اعتماد را در نظر بگیرید، و این به این دلیل است که آنها کار خود را برای ایجاد میراثی در طراحی لباس انجام داده اند که توسط تحقیقات و بررسی ها پشتیبانی می شود. مثال: Outdoor Research که در سال 1981 توسط گردشگر وظیفه شناس ران گرگ تأسیس شد. برای این ورزش زمستانی، باید اولویت را به حفاظت، راحتی و استقامت بدهید تا بتوانید روی اسکی تمرکز کنید و به تجهیزات برفی بدون استرس خود تکیه کنید.

بهترین شلوار برفی برای اسکی بک کانتری: شلوار مردانه Blackpowder II در فضای باز


چه یک روز زمستانی آفتابی باشد و چه برف سنگینی ببارد، این شلوار برفی تمام روز را در کوهستان ها بدون نیاز به تنظیمات دوام می آورد. پارچه ضد آب همراه با پوسته تنفسی آنها را قابل اعتماد و راحت می کند. گترهای قابل گسترش از خروج برف جلوگیری می کنند و محافظ های سایش تقویت شده دوام بیشتری را ارائه می دهند.

چگونه یک شلوار اسنوبرد عالی پیدا کنیم؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، شلوار برفی برای اسنوبورد در مقابل شلوار برفی برای اسنوبورد دو حیوان بسیار متفاوت هستند: در حالی که اولی مناسب است، دومی گشادتر و گشادتر است برای انجام تمام ترفندهای اسنوبورد. با در نظر گرفتن این موضوع، مهم است که به دنبال یک شلوار اسنوبرد باشید که امکان حرکت و انعطاف پذیری زیادی داشته باشد – در غیر این صورت ممکن است در آینده ای نزدیک از بین برید!

بهترین شلوار اسنوبرد: شلوار اسنوبرد مردانه DC Squadron

شلوار اسنوبرد مردانه DC Squadron

این شلوارهای اسنوبرد مردانه شوخی نیست: برای کسانی از ما که دوست داریم همه چیز را در میدان (یا به طور دقیق تر، در دامنه ها) بگذاریم، طراحی شده است، شلوار DC Squadron برای به حداکثر رساندن بهره وری، صرف نظر از آب و هوا طراحی شده است. پارچه قابل تنفس با آستر مشبک، که تناسب عالی را فراهم می کند، سواری بدون بار را تضمین می کند، در حالی که درزهای کاملاً مخروطی از سرما محافظت می کنند.

اگر در بیش از یک ورزش زمستانی شرکت کنید چه؟

ما این را درک می کنیم: همه در یک طرف بحث اسنوبورد به دنیا نمی آیند، و با این حال برخی از مردم می خواهند انگشتان خود را در هر دو ورزش فرو ببرند (که می گوییم هر چه بیشتر، سرگرم کننده تر). بدیهی است که لباس‌های زمستانی مناسب برای هر ورزشی وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که لباس‌های منعطف تری در فضای باز وجود ندارد. برعکس، برندهای زیادی وجود دارند که شلوارهای برفی را برای حرفه‌ای‌های جهانی مشتاق ارائه می‌کنند، اما گاهی اوقات این بدان معناست که شما برای داشتن یک جفت ایده‌آل می‌لرزید.

همه کاره ترین شلوار برفی: شلوار برفی مردانه Freedom The North Face

شلوار برفی مردانه Freedom The North Face

با پارچه ضد آب و فضای ذخیره‌سازی (و دریچه‌های) فراوان، این شلوار نورث فیس عایق‌شده برای هر فعالیت زمستانی مناسب است. آستر عایق بازیافت شده شما را گرم نگه می دارد، حتی اگر در برف خیس بیفتید، و گترهایی با الاستیک قوی از برف در برابر چکمه ها و پاهای شلوار شما محافظت می کنند.

شلوار اسنوبرد زنانه چطور؟

در حالی که بسیاری از امکانات در فضای باز یونسکس هستند، شلوارهای برفی اینطور نیستند. مثل خریدن یک شلوار گران قیمت است – تناسب آن بسیار مهم است و شکاف بین نحوه تناسب شلوار اسنوبرد مردانه و زنانه برای کار بسیار زیاد است. مانند یافتن یک شلوار جین عالی است: اندازه‌گیری دور کمر و باسن کلیدی است، و وقتی عملکرد شما تا حدی به شکل و جنس لباس شما بستگی دارد، می‌خواهید همه چیز دقیقاً متناسب باشد.

بهترین شلوار اسنوبرد زنانه: شلوار گلوریا زنانه برتون

شلوار برفی زنانه برتون گلوریا

این شلوارهای اسنوبرد زنانه هر کاری را که شلوار مردانه انجام می دهد و سپس کمی انجام می دهد. با حفظ مرز بین انعطاف پذیر و مناسب، آنها همچنین ضد آب هستند و دارای سوراخ های پنهان داخلی ران، زانوهای لولایی و گترهای مقاوم در برابر برف قابل گسترش هستند. با این حال، اگر برش با کمر کم را دوست ندارید، ممکن است این شلوار برای شما مناسب نباشد.

چه زمانی به جای شلوار برفی به اسکی فکر کنید؟

ما می دانیم که شما چه فکر می کنید: آیا حبه های برفی بهتر از شلوار برفی هستند؟ البته پاسخ این است که هر کسی ترجیحات خود را دارد – و هیچ پاسخی برای این معما وجود ندارد. بنابراین، اگر در مورد این تصمیم بسیار مهم تجهیزات تردید دارید، فقط بدانید که تنها نیستید. تفاوت اصلی در این است: اسکی‌های اسکی مانند لباس‌هایی هستند (قطعاً نمی‌افتند، اما می‌توانند مانع شوند)، در حالی که شلوارهای برفی شلوار هستند (اگر به درستی جا نشوند می‌توانند کاملاً بیفتند). شما احتمالا هر دو نوع لباس را در زندگی خود امتحان کرده اید، بنابراین از این دانش قبلی برای تصمیم گیری استفاده کنید و تا زمانی که مطمئن شوید برچسب ها را روی آن بگذارید. و ویلا! از بروز بحران جلوگیری شده است.

بهترین اسکی برای اسنوبورد: Oakley مردانه Tnp Shell Bib

سربند مردانه Oakley Tnp Shell

این پیش‌بند Oakley برای اسنوبورد و اسکی کار می‌کند، بنابراین اگر فقط انگشتان خود را در دنیای پیش‌بندها فرو می‌برید، اینجا مکانی عالی برای شروع است. مواد با تکنولوژی بالا در واقع رطوبت را برای گرمای تمام روز دفع می کند و اگر عرق می کنید، دهانه داخلی ران ها اجازه تنفس اضافی را می دهد.

بهترین شلوار برفی با بودجه: آنچه می توانید با کمتر از 160 دلار تهیه کنید

شما هم مثل ما می دانید: همه نمی خواهند 500 دلار برای یک شلوار خرج کنند، حتی اگر پول داشته باشند. البته، مانند بسیاری از خریدها، هنگام خرید لباس زمستانی، آنچه را که برای آن پرداخت می‌کنید، دریافت می‌کنید – و زمانی که می‌خواهید مقرون به صرفه باشید، ممکن است چیزهایی مانند پارچه‌های با تکنولوژی بالا یا ویژگی‌های اضافی مانند باز کردن باسن و جیب‌های مخفی را از دست بدهید. خوشبختانه، این کار شما را در شیب‌ها متوقف نمی‌کند، اما ممکن است به این معنی باشد که کمی برف می‌تواند به داخل سر بخورد و تجهیزات شما آنقدر که می‌توانست ضد آب نباشند. با این حال، صرفه جویی در بیش از 300 دلار واقعاً خوب است، اینطور نیست؟ اینها بهترین شلوارهای برفی هستند که ما با قیمت کمتر پیدا کردیم.

بهترین شلوار برفی ارزان قیمت: شلوار باربری ورزشی مردانه Arctix

شلوار باری مردانه Arctix برای برف

این شلوار برفی فوق العاده مقرون به صرفه که در سبک مردانه و زنانه موجود است، به لطف 85 گرم عایق ThermaTech، شما را در دمای تا 20- درجه فارنهایت گرم نگه می دارد. زانوهای مفصلی دامنه حرکتی کامل را امکان پذیر می کند، به علاوه زیپ های روی چکمه ها و گترها برف را می بندند.

سوالات متداول

سوال: آیا بین شلوار برفی و اسکی تفاوتی وجود دارد؟

شلوار اسکی به گونه ای طراحی شده است که به خوبی جا بیفتد، در حالی که شلوارهای برفی از نظر سایز گشادتر و انعطاف پذیرتر هستند – به این معنی که برای اولی شما می خواهید یک جفت مناسب پیدا کنید. هیچ کس نمی خواهد با شلوار خیلی تنگ از کوه پایین بیاید.

سوال: برندهای برتر اسکی دیگر که از آنها می توان شلوار برفی خرید؟

اگرچه ما برندهای زیادی را در بالا فهرست کرده‌ایم، مطمئناً چیزهای بیشتری را در مسیرها خواهید دید. اگر نمی‌توانید از پاتاگونیا، شمال فیس یا Arc’teryx بهترین بازی را پیدا کنید، هلی هانسن، فلایلو، استیو یا فاوک را در نظر بگیرید.

س: آیا تیغه های برفی بهتر از شلوار برفی هستند؟

همانطور که قبلاً گفتیم، همه چیز به سلیقه شخصی بستگی دارد: آیا انعطاف پذیری شلوار خود را ترجیح می دهید یا ایمنی لباس های خود را؟ اگر شما هم یک ژاکت در نظر دارید، یک کیت مناسب بخرید که قسمت بالایی آن به پایین بسته شود. یا شاید بخواهید تنوع بیشتری را با پیشانی که زیر هر چیزی که روی آن می پوشید قرار بگیرد. به شما بستگی دارد!

آخرین کلمه در مورد خرید بهترین شلوار برفی

شلوار برفی، مانند بهترین چکمه‌های برفی، اگر به سمت دامنه‌ها می‌روید، جزء ضروری وسایل زمستانی است، و همچنین در هنگام وقوع طوفان بزرگ در محله مفید است (فکر کنید: با سورتمه به پایین تپه بروید، یا سگ را با دو پا راه بروید. برف است و نمی خواهم خیس شوم). هنگام خرید بهترین شلوار برفی، مهم است که گزینه های خود را در نظر بگیرید و بفهمید که کدام ویژگی برای شما مهم است، مانند تناسب یا جنس. جفتی را پیدا کنید که به اندازه کافی دوست دارید و ممکن است برای خداحافظی با زمستان غمگین باشید. شما هرگز نمی دانید![ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmabomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynatropical tiki oynaOmegleKartal Escortinstagram gizli hesap görmechat gpt nedirMobil Ödeme BozdurmaBağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahis