محدودیت های داده بدترین هستند – در اینجا نحوه ماندن کمتر از حد شما آورده شده است

[ad_1]

این مطلب بروزرسانی شدهاست. در ابتدا در 2 مارس 2017 منتشر شد.

گوشی های هوشمند دنیایی از اطلاعات، بازی ها، ویدیوها و موسیقی را در اختیار شما قرار می دهند. یعنی تا زمانی که داده ها تمام شود. فقط چند دقیقه کاهش سرعت و به‌طور طاقت‌فرسا آهسته طول می‌کشد تا متوجه شوید چقدر به این اتصال سلولی متکی هستید – و چقدر مهم است که در داده‌های خود باقی بمانید. راه حل: میزان داده هایی را که گوشی شما می جود کاهش دهید. تنظیم تنظیمات کاهش مصرف داده برای کسانی که برنامه‌های داده محدود دارند یا مسافرانی که قصد گذراندن زمان آفلاین دارند مفید خواهد بود.

ما نکاتی را در مورد نحوه ماندن در سمت راست مرزهای داده خود گردآوری کرده ایم. چه اندروید یا آیفون داشته باشید، دو مجموعه گزینه وجود دارد که باید در نظر داشته باشید: آنهایی که در تنظیمات اولیه سیستم عامل گوشی شما قرار دارند و آنهایی که در برنامه های جداگانه ای که نصب کرده اید.

نحوه مدیریت تنظیمات داده اندروید

اندروید به شما امکان می دهد محدودیت هشدار داده را تعیین کنید. دیوید نیلد

Android به شما نگاهی دقیق به مصرف کلی داده شما می دهد – فقط کافیست به آن بروید تنظیمات، شبکه و اینترنت، و سیم کارت ها. اگر از بیش از یک تراشه استفاده می کنید، تراشه مورد نظر را انتخاب کنید و سپس بروید استفاده از داده های برنامه (اگر از اندروید استاندارد استفاده نمی کنید، باید چیزی مشابه ببینید). در اینجا چند ابزار مفید وجود دارد: بدیهی است که می توانید آمار فعلی خود را ببینید، اما اگر ضربه بزنید نماد چرخ دنده تا محدوده دوره ها، همچنین می توانید سطحی را تنظیم کنید که در آن اندروید سیگنالی را برای مصرف شما نمایش دهد. برنامه ماهانه خود را بررسی کنید و محدودیت را بر اساس آن پیکربندی کنید.

به پایین پیمایش کنید تا لیست برنامه هایی را که بدترین متخلفان برای دریافت کمک هزینه شما بوده اند مشاهده کنید – زمانی که بعداً تنظیمات را برای برنامه های جداگانه پیکربندی کنیم مفید خواهد بود.

به منوی شبکه و اینترنت برگردید، می توانید ضربه بزنید صرفه جویی در داده ها. این ویژگی اجرای برنامه‌های داده در پس‌زمینه را محدود می‌کند، که باعث می‌شود اکثر پلتفرم‌ها نتوانند اطلاعات را بارگیری یا آپلود کنند (همگام‌سازی ایمیل و غیره را در نظر بگیرید) زمانی که باز نیستند مگر اینکه به WiFi متصل باشید.

داده های برنامه

می‌توانید برنامه‌ها را از استفاده از داده در پس‌زمینه یا استفاده از داده‌ها منع کنید

برای تنظیم دستی اینکه آیا برنامه‌ها می‌توانند از داده‌های پس‌زمینه استفاده کنند یا نه، روی ورودی‌های برنامه جداگانه ضربه بزنید استفاده از داده های برنامه فهرست

در همین حال، برای توقف به‌روزرسانی برنامه‌ها در زمانی که اتصال WiFi ندارید (برخی از این به‌روزرسانی‌ها می‌توانند کاملاً جدی باشند)، به برنامه Play Store بروید، روی آواتار خود در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و سپس باز کنید. تنظیمات. وقتی آنجا هستید، ضربه بزنید ترجیحات شبکه و سپس به روز رسانی خودکار برنامه ها.

در نهایت، بازگشت به سیم کارت ها در منو، می توانید رومینگ داده را خاموش کنید، جایی که داده ها در شبکه های تلفن همراه غیر از شبکه ثبت شده شما بارگیری می شوند (معمولاً هنگام سفر). این می تواند به شما کمک کند هنگام بازگشت از تعطیلات از پرداخت صورت حساب های ناخواسته جلوگیری کنید.

نحوه مدیریت داده های iOS و iPadOS

استفاده از داده های iOS
iOS چندین گزینه برای کنترل مصرف داده در اختیار شما قرار می دهد دیوید نیلد / عامه پسند علم

سیستم‌عامل‌های موبایل اپل تنظیماتی قابل مقایسه با اندروید دارند که به کاربران iOS و iPadOS اساساً توانایی یکسانی برای کنترل استفاده از داده‌های آیفون یا آی‌پد را می‌دهند. ابتدا با این گزینه ها آشنا شوید و سپس در صورت لزوم به تنظیمات برنامه های جداگانه بروید.

ضربه زدن سلولی (برچسب داده های موبایل در برخی از نقاط جهان) در برنامه تنظیمات برای دریافت تمام گزینه های پیکربندی کلیدی. این صفحه همچنین فهرستی را نشان می‌دهد که هر برنامه چقدر داده استفاده می‌کند، درست مانند نسخه مشابه اندروید.

برای جلوگیری از استفاده برنامه از داده در زمانی که وای فای نیست، کافی است سوئیچ آن را روی خاموش قرار دهید. برای خاموش کردن کامل داده تلفن همراه، سوئیچ بالایی را روی آن قرار دهید اطلاعات تلفن همراه. که در گزینه های داده سلولی در همین حال، منوی فرعی به شما امکان می دهد تا زمانی که به شبکه خانگی خود متصل نیستید، رومینگ داده را خاموش کنید (به عنوان مثال، زمانی که خارج از کشور خود هستید).

داده های برنامه
اگر بخواهید، می‌توانید برنامه‌های کاربردی را از استفاده از داده‌ها منع کنید دیوید نیلد / عامه پسند علم

آخرین نسخه های سیستم عامل اپل دارای ویژگی WiFi Assist هستند که در صورت ضعیف بودن دریافت وای فای، دستگاه شما را به شبکه های سلولی باز می گرداند. این برای سرعت بخشیدن به مرور در شبکه های WiFi ناهموار طراحی شده است، اما می تواند داده های زیادی را بجود. برای جلوگیری از این امر، تا انتهای لیست برنامه ها به پایین بروید و این گزینه را خاموش کنید.

همانند اندروید، می‌توانید به دستگاه‌های اپل بگویید که به‌روزرسانی‌های برنامه را از طریق شبکه‌های تلفن همراه دانلود نکنند: انتخاب کنید اپ استور را از برنامه تنظیمات پیدا کنید اطلاعات تلفن همراه عنوان و سوئیچ را به دانلودهای خودکار.

از طرف دیگر، می‌توانید از آپلود و بارگیری داده‌ها در پس‌زمینه برنامه‌ها در زمانی که در حال استفاده نیستند جلوگیری کنید. ضربه زدن جمع، سپس به روز رسانی پس زمینه برنامه از تنظیمات و می توانید این را برای برنامه های جداگانه غیرفعال کنید یا آن را به طور کامل متوقف کنید.

نحوه مدیریت داده ها در تنظیمات برنامه های جداگانه

تنظیمات داده های برنامه
تنظیمات درون برنامه ای – مانند پخش خودکار ویدیوی فیس بوک – می تواند به شما کمک کند مصرف داده را بیشتر محدود کنید دیوید نیلد / عامه پسند علم

راه‌های زیادی برای پیکربندی Android یا iOS برای استفاده کمتر از داده‌ها وجود دارد، اما برخی از برنامه‌ها تنظیمات مصرف داده خود را دارند. ما نمی‌توانیم همه برنامه‌های کاربردی را پوشش دهیم، اما این ترفندها باید برخی از تشنه‌ترین داده‌ها را مهار کند.

برای مثال، تنظیمات برنامه اینستاگرام را باز کنید و می‌توانید دسترسی آن را به موقعیت مکانی خود متوقف کنید، تعداد اعلان‌های دریافتی خود را کاهش دهید و به آن بگویید که در پس‌زمینه به‌روزرسانی نشود، وقتی از آن استفاده نمی‌کنید. طرح بندی منوی تنظیمات بین iOS و اندروید متفاوت است، اما یافتن این گزینه ها آسان است.

گوگل کروم برای اندروید ابزار ذخیره داده مخصوص به خود به نام دارد حالت نور– قبل از ارسال نسخه کوتاه شده به تلفن همراه شما، صفحات را از طریق سرورهای Google از قبل بارگیری و فشرده می کند. می توانید آن را از منوی اصلی تنظیمات در برنامه فعال کنید.

ذخیره داده کروم برای اندروید
Chrome for Android دارای یک ابزار داخلی ذخیره سازی داده است دیوید نیلد / عامه پسند علم

به برنامه‌های تلفن خود نگاهی بیندازید تا ببینید آیا چنین گزینه‌هایی در دسترس هستند، به خصوص برای برنامه‌هایی که در جدول‌های مصرف داده‌تان در بالا ظاهر می‌شوند. به عنوان مثال، برنامه های موسیقی و پادکست را در نظر بگیرید – آیا آنها لیست های پخش را همگام می کنند و محتوای جدید را از طریق اتصالات سلولی دانلود می کنند؟ تنظیمات بسیاری از این برنامه ها به شما امکان می دهد این فعالیت را محدود کنید تا فقط از طریق شبکه های WiFi انجام شود.

آماده سازی همچنین به شما کمک می کند تا مصرف کلی داده را کاهش دهید. ما لیست‌های پخش موسیقی را ذکر کرده‌ایم که می‌توانید در حالی که هنوز در وای فای خانه خود هستید، از قبل همگام‌سازی کنید، اما می‌توانید همین کار را در Google Maps انجام دهید: برنامه را باز کنید، روی آواتار خود ضربه بزنید و به نقشه های آفلاین. از آنجا می توانید قسمت هایی از نقشه را قبل از خروج از خانه دانلود کنید. این باید شما را از استفاده از داده های بسیار در هنگام حرکت نجات دهد.

در نهایت، تا جایی که ممکن است به نقاط مهم Wi-Fi متصل شوید: در محل کار، در یک کافه، در خانه دوستان خود (تا زمانی که آنها شبکه های ناامن نباشند). هر زمان که فقط به شبکه های تلفن همراه متکی نیستید، می توانید در داده ها صرفه جویی کنید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmabomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynatropical tiki oynaOmegleKartal Escortinstagram gizli hesap görmechat gpt nedirMobil Ödeme BozdurmaBağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahis