بهترین کاغذ بسته بندی قابل بازیافت برای سال 2021

[ad_1]

بر کسی پوشیده نیست که فصل تعطیلات، با تمام تحویل و بسته بندی آن، می تواند زمان ضایعات شدید باشد. کاغذ بسته بندی جشن نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگرچه پایدارترین گزینه، دور انداختن کاغذهای کاملاً چاپ شده است، برخی جایگزین های قابل بازیافت وجود دارند که می توانند میزان براق شدن کاغذ به ناچار در سطل زباله را کاهش دهند.

چگونه بهترین کاغذ بسته بندی قابل بازیافت را انتخاب کردیم

در حالی که ممکن است به سرعت هر کاغذ بسته بندی تعطیلات را در سطل بازیافت له کنید و بیندازید، فقط تعداد انگشت شماری از گونه های انتخاب شده را می توان بازیافت کرد. هر کاغذی با روکش براق، پودر براق یا این جزئیات فویل وسوسه انگیز را نمی توان بازیافت کرد، به این معنی که در محل دفن زباله قرار می گیرند. در عوض، گزینه های بدون پوشش یا لوازم قابل استفاده مجدد را انتخاب کنید که برای چندین فصل تعطیلات دوام داشته باشند. قبل از خرید، حتما قوانین بازیافت محلی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که انتخاب شما فقط انبوه دیگری از زباله های چاپ شده بابانوئل نیست.

هنگام خرید کاغذ بسته بندی قابل بازیافت به چه نکاتی توجه کنید

مواد: اگرچه کاغذهای تعطیلات قابل بازیافت ممکن است در محل های دفن زباله نشوند، اما قبل از انتخاب باید منشا آن را نیز در نظر بگیرید. برخی از گزینه ها از کاغذ بازیافتی ساخته شده اند، به این معنی که از نظر تولید نیز پایدارتر هستند، در حالی که برخی دیگر از مواد سازگار با محیط زیست مانند لانه زنبوری ساخته شده اند که می توانند به طور طبیعی تجزیه شوند.

بسته: جای تعجب نیست که مواد حمل و نقلی که کاغذ بسته بندی شما در آن تحویل داده می شود نیز می تواند به زباله های دفن زباله کمک کند، به همین دلیل است که برخی از این دسته ها در بسته بندی های زیست تخریب پذیر یا قابل بازیافت موجود هستند. اگر به دنبال بادوام ترین گزینه هستید، مراقب محصولاتی باشید که در پلاستیک یکبار مصرف بسته بندی نشده اند.

تحمل: استفاده مجدد از مواد بدون شک بهترین راه برای کاهش ضایعات تعطیلات شماست. به ماندگاری لوازم بسته بندی خود فکر کنید – زیرا گزینه هایی برای پارچه یا کاغذ ضخیم تر احتمالاً می توانند دوباره برای کریسمس آینده (و به طور ایده آل برای سال های آینده) مجدداً اختصاص داده شوند یا رزرو شوند.

کاغذ بسته بندی قابل بازیافت: بررسی ها و توصیه ها

بهترین گزینه برای کمپوست سازی: بسته بندی هدیه از روزنامه – اکولوژیک


جوهرهای طبیعی

این کاغذ بسته بندی مبتنی بر روزنامه برگشت پذیر قابل بازیافت و کمپوست است.

قیمت را بررسی کنید

این کاغذ کادو با تم مهمانی قابل بازیافت یکی از دوستدار محیط زیست ترین کاغذهای بسته بندی این گروه است. جوهرهای طبیعی مبتنی بر سویا و بسته بندی های زیست تخریب پذیر مبتنی بر ذرت را به جای بسته بندی پلاستیکی سنتی ارائه می دهد. این گزینه با دو مدل برای انتخاب بر روی کاغذ روزنامه با کیفیت بالا، انعطاف پذیری را در عین کاهش ضایعات ارائه می دهد. این کاغذ نه تنها قابل بازیافت است، بلکه می توان آن را نیز کمپوست کرد.

بهترین استفاده مجدد: کاغذ بسته بندی اکو کرافت روی رول

Eco Kraft بهترین کاغذ بسته بندی قابل بازیافت است.

مواد بازیافتی

این کاغذ کاردستی قهوه ای کلاسیک بدون روکش و از هر دو طرف غیر مومی است.

قیمت را بررسی کنید

این رول کاغذ 100 فوتی از مواد قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر ساخته شده است، بنابراین می توانید بعد از فصل تعطیلات از آن استفاده مجدد یا بازیافت کنید. و در حالی که کاغذ بسته بندی کادو کلاسیک به راحتی پاره یا پاره می شود، این کاغذ کرافت بادوام می تواند سایش بیشتری را تحمل کند. ظاهر کلاسیک قهوه ای بدون پوشش، زیبایی شناسی سنتی را در زیر هر درختی ایجاد می کند و می تواند برای بیشتر از هدیه بعد از تعطیلات استفاده شود. چه از آن به عنوان یک بوم برای هنر، پروژه های کودکان یا یک روکش میز بدون درز استفاده کنید، این سبک کلاسیک کاغذ کادو نباید گم شود.

بهترین برای استفاده مجدد: بسته بندی هدیه کریسمس Wrapeez

بسته بندی هدیه کریسمس Wrapeez بهترین کاغذ بسته بندی برای بازیافت است.

گزینه پارچه

با این بسته بندی های پارچه ای کشسان از دردسر بسته بندی کادو خلاص شوید.

قیمت را بررسی کنید

یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش ضایعات، انتخاب گزینه‌های قابل استفاده مجدد است که بیشتر از یک فصل تعطیلات عمر می‌کنند. و اگر از شکل دادن به چین‌ها و گوشه‌های عالی در حین بسته‌بندی هدایا خسته شده‌اید، یک کیسه پارچه‌ای قابل استفاده مجدد قابل کشش می‌تواند راه‌حل مناسبی برای هر دو مشکل باشد. این ست پارچه با تم جشن را می توان در شکل ها و اندازه های مختلف پهن کرد تا محدود به ابعاد دقیق کیف نباشید. این بسته بندی همچنین به این معنی است که می توانید نوار پلاستیکی را دور بریزید و در زمان آماده سازی هدایای خود قبل از قرار گرفتن زیر درخت کریسمس صرفه جویی کنید.

بهترین برای بسته بندی آسان: کاغذ بسته بندی کرافت کریسمس

کاغذ Hallmark بهترین کاغذ بسته بندی برای بازیافت است.

چاپ های تعطیلات

با خطوط مشبک در پشت هر رول، می توانید به راحتی با این کاغذ کریسمس کلاسیک بچینید و بپیچید.

قیمت را بررسی کنید

این بسته از چهار مدل Hallmark جشن در مجموع 88 فوت مربع قدرت بسته بندی ایجاد می کند، با طرح های جذاب از جمله پنگوئن در کلاه جورابی، فرشته های برفی که بابانوئل را می سازند، آدم برفی ها و چاپ نقطه ای رنگارنگ. خطوط برش از پیش تعریف شده در سمت یدکی هر کاغذ، بسته بندی هدیه را آسان می کند، بنابراین می توانید خطوط پیچ در پیچ و کار نوار کثیف را نادیده بگیرید.

بهترین مدل های کاغذ قابل بازیافت: کارخانه بسته بندی هدایای کریسمس Doodle

این کاغذ کادو برای هدایای کریسمس بهترین کاغذ بسته بندی برای بازیافت است.

کیفیت بالا

این مجموعه از Doodle Factory در 10 مدل کریسمس بازیگوش موجود است.

قیمت را بررسی کنید

وقتی زمان بسته بندی هدایا فرا می رسد و از دستیابی به همان کاغذهای طرح دار خسته شده اید، این بسته متنوع از 10 طرح منحصر به فرد کریسمس را انتخاب کنید. از نسخه صورتی بازیگوش گرفته تا چاپ سیاه و سفید مینیمالیستی، تنوع کافی برای هر خانه و هر درختی وجود دارد. کاغذ بسته بندی 100٪ قابل بازیافت نیز یک انتخاب سازگار با محیط زیست است – و حتی در یک جایگزین پلاستیکی قابل تجزیه زیست تخریب پذیر بسته بندی می شود.

بهترین کاغذهای زیست تخریب پذیر: کاغذ کادو برای نرم شدن با لانه زنبوری

این کاغذ لانه زنبوری بهترین کاغذ بسته بندی برای بازیافت است.

از طریق پست تایید شد

با این کاغذ لانه زنبوری زیست تخریب پذیر از بسته بندی و هدایای خود در برابر ضربه محافظت کنید.

قیمت را بررسی کنید

چه در حال بسته بندی هدایایی برای قرار دادن در زیر درخت کریسمس باشید و چه برای یکی از عزیزان خود از چندین ایالت هدیه می فرستید، کاغذ بسته بندی سبک می تواند از اشیاء قیمتی در برابر ضربه، خراش و آسیب محافظت کند. این کاغذ بسته بندی لانه زنبوری نیاز به پلاستیک های ناپایدار را از بین می برد و برای برنامه های بازیافت مرزی تایید شده است. سلول های لانه زنبوری در هم تنیده، لفاف را بسیار بادوام می کند، بنابراین لازم نیست نگران پاره شدن کاغذ باشید.

بهترین کیسه های هدیه قابل استفاده مجدد: کیسه های هدیه کریسمس Amosfun با طناب

Amosfun بهترین کاغذ بسته بندی برای بازیافت است.

مواد بادوام

نیازی نیست هر سال کیسه های هدیه جدیدی بخرید – این کیسه های برزنتی قابل استفاده مجدد برای سال ها دوام خواهند داشت.

قیمت را بررسی کنید

برای خرید کیسه های هدیه تعطیلات از سفر سالانه به فروشگاه صرفنظر کنید. این کیف های توری برزنتی برای بسیاری از کریسمس های آینده دوام خواهند داشت. با اندازه های مختلف، از جمله 10 کیسه هدیه کوچک، 10 کیسه بزرگ، پنج عدد متوسط ​​و پنج عدد بسیار بزرگ، می توانید زمان را از فرآیند خسته کننده بسته بندی صرفه جویی کنید و به جای آن این راه حل ساده را انتخاب کنید. زمانی که پر از کادو نیستند، می توانید از این کیف های کراوات دار برای نگهداری دکور فصلی نیز استفاده کنید.

بهترین کاغذ قابل بازیافت از نظر ارزش: مجموعه کاغذ بسته بندی کریسمس Rancco

Rancco بهترین کاغذ بسته بندی برای بازیافت است.

تمام نیازهای بسته بندی

این کیت همه کاره شامل برچسب های هدیه، برچسب، روبان و 10 رول کاغذ بسته بندی است.

قیمت را بررسی کنید

این مجموعه کاغذ بسته بندی با 10 الگوی تعطیلات، از جمله گوزن، بابانوئل، دانه های برف و درختان، همه چیزهایی را که برای تغذیه در فصل کریسمس نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد. و اگر متوجه شدید که موادی مانند نوار چسب، برچسب هدیه یا نوار چسب دو طرفه در حال اتمام است، این کیت حاوی همه مواد در یک بسته بندی مناسب است. کاغذ کرافت نیز بادوام است، بنابراین می توانید از پارگی های آزار دهنده جلوگیری کنید و دارای راهنماهای نقطه گذاری برای خطوط واضح و برش است.

بهترین روبان: رنگ های روبان کریسمس ساخته شده از پنبه طبیعی برای فر کردن

نوار بسته بندی بهترین کاغذ بسته بندی قابل بازیافت است.

ساخت آمریکا

پاپیون های پلاستیکی را با این روبان تعطیلات پنبه ای طبیعی و غیر سمی تعویض کنید.

قیمت را بررسی کنید

هنگامی که می خواهید بدون استفاده از روبان یا پاپیون پلاستیکی به هدایای خود شکوه ببخشید، این ست جشن را از Wrappily انتخاب کنید. این روبان در پنج رنگ و طرح مختلف موجود است و فقط با رنگ های پایه آب، جوهرهای پایه سویا و نخ پنبه ساخته می شود. و با مجموع 50 یارد نخ، این بسته می تواند برای تعطیلات آتی برای شما دوام بیاورد (مخصوصاً اگر از نوار استفاده مجدد کنید).

سوالات متداول

سوال: چه کاغذهای بسته بندی قابل بازیافت هستند؟

بیشتر کاغذهای بسته بندی با افزودنی های غیر کاغذی – مانند فلز، زرق و برق، پلاستیک، فویل و لمینیت – ساخته می شوند که آنها را با فرآیند بازیافت کاغذ ناسازگار می کند. اگر می خواهید کاغذ بسته بندی خود را بازیافت کنید، به دنبال ورق های ساده ای باشید که هیچ یک از این عناصر را ندارند – کاغذهای ساده و غیر براق بهترین گزینه برای شما هستند – و توضیحات محصول را به همراه مقررات بازیافت محلی بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمیز می کنید. پس از تعطیلات شما سطل بازیافت را آلوده نمی کند.

س: آیا کاغذ قهوه ای بهتر از کاغذ بسته بندی است؟

بله – احتمال کمتری وجود دارد که حاوی افزودنی های غیر کاغذی باشد، به علاوه می توان آن را در تمام طول سال برای اهداف مختلفی به جز بسته بندی هدیه استفاده کرد. ناگفته نماند که زیر درخت کریسمس بسیار شیک به نظر می رسد و به راحتی می توان آن را با نشانگر یا خودکار برای لمس شخصی تزئین کرد.

سوال: آیا کاغذ کادو برای محیط زیست مضر است؟

کاغذ کادو نه تنها ضایعات ایجاد می کند، بلکه از یکی از مهم ترین منابع طبیعی ما استفاده می کند: درختان. بهترین گزینه شما این است که این کاغذ تعطیلات را به طور کامل برش دهید، اما اگر باز هم نمی‌خواهید این کار را انجام دهید، حتماً حداقل کاغذی را انتخاب کنید که بتوان آن را در سایر محصولات کاغذی مانند فنجان قهوه، حوله کاغذی یا کارتن تخم مرغ بازیافت کرد.

آخرین کلمه در مورد بهترین کاغذ بسته بندی قابل بازیافت

شما همچنان می توانید از سنت های تعطیلات مانند بسته بندی هدایا لذت ببرید و در عین حال سهم خود را برای کاهش ضایعات غیر ضروری انجام دهید. چه به بسته‌بندی لانه زنبوری زیست تخریب‌پذیر برای ارسال هدایا در سراسر کشور روی بیاورید، چه از کیسه‌های پارچه‌ای قابل استفاده مجدد برای پوشاندن هدیه بعدی خود، این گزینه‌های بسته‌بندی سازگار با محیط زیست می‌توانند تعطیلات شما را کمی پایدارتر کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesGeciktiriciCialisSweet bonanza candyland oynasimdibahissweet bonanzasweet bonanzaOmegleKartal Escortjoybetinstagram gizli hesap görmechat gpt nedirMobil Ödeme BozdurmaBağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü