چگونه ردیابی را متوقف کنیم و دوستان خود را از افراد حذف کنیم

[ad_1]

این داستان به روز شده است. در ابتدا در 25 مارس 2020 منتشر شد.

برنامه های رسانه های اجتماعی گوشی شما احتمالاً یکی از پرکاربردترین ها هستند، اما همگام شدن با فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و اسنپ چت می تواند خسته کننده باشد. بنابراین برای صرفه جویی در وقت و عقل سلیم خود، ارزش آن را دارد که هر از گاهی فهرست «پیگیری» خود را بردارید.

اگر افرادی هستند که هرگز با آنها ارتباط برقرار نمی کنید یا از شنیدن آنها خوشحال می شوید، انرژی خود را در پیمایش به روز رسانی های آنها هدر ندهید – آنها را از تصویر حذف کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، خواهید دید که تجربه آنلاین شادتر و ساده تری دارید.

چگونه افراد را در اینستاگرام دنبال نکنیم

اینستاگرام راهی برای مشاهده اینکه با چه کسی کمترین تعامل داشته اید، دارد: مال خود را لمس کنید دکمه پروفایل (پایین سمت راست)، سپس ذیل، و کمترین تعامل با. افرادی را خواهید دید که اغلب با آنها صحبت نمی کنید یا عکس های آنها را به ندرت دوست دارید و در مورد آنها نظر می دهید. فقط لمس کنید ذیل برای قطع ارتباط با اینستاگرام با شخصی در لیست.

همچنین می توانید ترتیبی که شروع به دنبال کردن افراد کرده اید را مشاهده کنید. به صفحه اصلی بعدی برگردید، روی ضربه بزنید نماد مرتب سازی (فلش های موازی بالا و پایین) در سمت راست صفحه و انتخاب کنید که آیا لیست با اولین دنبال کننده شما در بالا نمایش داده شود یا جدیدترین. به‌طور پیش‌فرض، مرتب‌سازی آن‌ها را بر اساس تعداد دفعاتی که با آن‌ها در برنامه تعامل دارید فهرست می‌کند. دوباره، فقط روی یکی از آنها ضربه بزنید ذیل دکمه هایی برای حذف شخصی از فید شما.

برای قطع ارتباط مستقیم شخصی با فید اینستاگرام خود، روی ضربه بزنید سه امتیاز در گوشه سمت راست بالای هر پست، سپس انتخاب کنید خاتمه نظارت. این دکمه‌های غیر ردیابی در جای دیگری در اینستاگرام نیز ظاهر می‌شوند: به عنوان مثال، اگر به صفحه پروفایل شخصی بروید، می‌توانید ضربه بزنید ذیل، سپس خاتمه نظارت.

انواع برنامه های شخص ثالث نیز به شما این امکان را می دهند که به سرعت دیگر کاربران اینستاگرام را دنبال نکنید، اما از آنها با مسئولیت خود استفاده کنید (به آنها اجازه دسترسی به حساب اینستاگرام و داده های خود را بدهید). به دنبال گزینه های نرم افزاری طراحی شده برای بازاریابان رسانه های اجتماعی، مانند Combin باشید. استفاده از این سرویس برای اکانت اینستاگرام رایگان است، به شما نشان می‌دهد چه کسی شما را دنبال نمی‌کند و حساب‌هایی را که غیرفعال به نظر می‌رسند علامت‌گذاری می‌کند.

چگونه افراد را در توییتر دنبال نکنیم

این ممکن است ترسناک ترین بخش باشد، اما اگر آن را به مهم ترین قسمت کاهش دهید، می تواند … کمتر ترسناک باشد. Con Carampelas / Unsplash

با ضربه زدن به لیست افرادی که در توییتر دنبال می کنید بروید آواتار شما (بالا سمت چپ)، سپس ذیل. نمایه هایی که آخرین بار دنبال کرده اید در بالا لیست می شوند. یکی از دکمه‌های «دنبال کردن» را که در سمت راست می‌بینید لمس کنید تا دیگر ردیابی کسی را متوقف کنید و دیگر او را در فید توییتر خود نخواهید دید.

برخلاف اینستاگرام، توییتر راه آسانی برای نشان دادن اینکه با چه کسی کمترین تعامل داشته اید، ندارد. در عوض، این شما هستید که باید نمایه‌های خود را بررسی کنید و ببینید که آیا همچنان پست‌های آن‌ها را جالب می‌دانید (اگر هنوز پست می‌کنند). همچنین می توانید ضربه بزنید ذیل در هر نمایه حساب و فراتر از آن خاتمه نظارت از دنبال کردن او دست بردار

تعداد زیادی ابزار شخص ثالث برای کمک به مدیریت افرادی که در توییتر دنبال می‌کنید طراحی شده‌اند، اما این پلتفرم روشی را که سایر برنامه‌ها می‌توانند از سرویس آن استفاده کنند، از بین برده است. این بدان معنی است که حداقل در حال حاضر این نوع ویژگی ها دیگر در دسترس نیستند یا به شدت محدود هستند.

یکی از مراحل اضافی که می توانید در برنامه توییتر بردارید، باز کردن است ذیل صفحه را از نمایه خود، سپس جستجو کنید دنبالت کن نشان ها این به شما ایده ای از افرادی می دهد که با شما در ارتباط هستند، که ممکن است تصمیمات شما را که از آنها پیروی نمی کنید تسهیل کند.

نحوه حذف دوستان افراد در فیس بوک

از فید اخبار فیس بوک، روی هر نام کاربری که می بینید ضربه بزنید، سپس روی آن ضربه بزنید نشان دوستانه (نماد سر و شانه با علامت تیک در کنار آن). در صفحه بعدی می توانید انتخاب کنید دانلود یک دوست آنها خاتمه نظارت آنها، یا استراحت کنید (شما هیچ یک از پست های آنها را نخواهید دید، اما در ارتباط خواهید ماند).

برای دیدن همه دوستان فیسبوک خود، روی ضربه بزنید دکمه منو (سه خط افقی)، سپس دوستان و تمام دوستان. استفاده کنید تایپ کنید را فشار دهید تا ترتیب این لیست را با قرار دادن جدیدترین یا قدیمی ترین دوستان خود در بالای صفحه تغییر دهید یا به حالت پیش فرض پایبند باشید. در مورد ما، به‌نظر می‌رسد مرتب‌سازی به‌طور پیش‌فرض، افرادی را که بیشتر با آن‌ها در تعامل هستیم، در راس قرار می‌دهد، اما شما می‌تواند متفاوت باشد (فیس‌بوک در واقع چیزی در مورد این ترتیب پیش‌فرض نمی‌گوید). برای حذف دوستی یک نفر، روی ضربه بزنید سه امتیاز به نام آنها

اگر نمی‌دانید با چه کسی زمان زیادی را برای برقراری ارتباط در فیس‌بوک صرف می‌کنید، می‌توانید با رفتن به صفحه نمایه شخصی متوجه شوید. | بیشتر ▼ (سه امتیاز) و دوستی میبینم. این عکس‌ها و پست‌هایی را که با هم تگ شده‌اید، رویدادهایی که هر دو در آن ثبت‌نام کرده‌اید و موارد دیگر را به شما نشان می‌دهد. فقط می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید چه کسی ارزش دوست داشتن را دارد.

فیس بوک فاش نمی کند که چه کسانی کمتر با شما تعامل دارند یا کدام حساب ها کمترین فعالیت را دارند – از شما می خواهد که تا حد امکان با افراد بیشتری دوست بمانید، بنابراین باید به صورت دستی بررسی کنید. برخی از برنامه‌های شخص ثالث ادعا می‌کنند که می‌توانند این کار را برای شما انجام دهند، اما ما برنامه‌ای را پیدا نکرده‌ایم که به اندازه کافی قابل اعتماد یا ایمن باشد که بتوان آن را توصیه کرد.

اسنپ ​​چت

دستی که گوشی را در یک کنسرت در فضای باز گرفته است.
اگر افراد را از رسانه های اجتماعی حذف کنید، احتمالاً شخصی همین کار را با شما انجام می دهد. این زندگی است. Roland Denes / Unsplash

یک راه سریع برای دیدن افرادی که مدتی است با آنها در اسنپ چت ارتباط برقرار نکرده اید، رفتن به آنهاست چت کنید صفحه نمایش و به پایین اسکرول کنید. هرچه می روید متوجه می شوید که تاریخ رسیدها در حال قدیمی شدن است. اگر شخصی وجود دارد که ماه‌ها متن، عکس یا ویدیو با او رد و بدل نکرده‌اید، ممکن است بخواهید آن‌ها را حذف کنید.

هر کدام را لمس کنید آواتار، سپس سه امتیاز در گوشه سمت راست بالا و به دنبال آن دوستی را مدیریت کنید و یک دوست را حذف کنید برای خلاص شدن از شر کسی در اسنپ چت | صفحه نمایه ای که هنگام ضربه زدن روی یک آواتار مشاهده می کنید، تمام چت های ذخیره شده ای را که با شخص مورد نظر دارید به شما نشان می دهد، که می تواند به شما ایده ای از میزان تعامل شما بدهد.

به زیر نگاه کن طلسم عنوانی که جوایز درون‌برنامه‌ای را که با این شخص برده‌اید را به شما نشان می‌دهد. بسیاری از آنها، مانند BFs (بهترین دوستان)، نشان می دهند که چقدر در اسنپ چت به هم متصل هستید. در واقع، فهمیدن اینکه بهترین دوستان اسنپ چت شما چه کسانی هستند، از لیست چت و پروفایل های کاربری نسبتا آسان است.

برای دیدن همه دوستانی که در اسنپ چت دارید، روی ضربه بزنید آواتار دکمه (بالا سمت چپ صفحه دوربین)، سپس دوستان من. دوستان شما بر اساس حروف الفبا فهرست می شوند، اما می توانید برای دیدن هر نمایه روی نام های فردی ضربه بزنید و از شکلک اسنپ چت برای مشاهده نزدیک ترین افراد در اسنپ چت استفاده کنید – قلب ها و چهره ها نشانه های خوبی هستند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesGeciktiriciCialisSweet bonanza candyland oynasimdibahissweet bonanzasweet bonanzaOmegleKartal Escortjoybetinstagram gizli hesap görmechat gpt nedirMobil Ödeme BozdurmaBağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü