خلبانان نیروی هوایی چگونه هنگام پرواز با هواپیما ادرار می کنند؟

[ad_1]

این داستان در ابتدا در ارائه شده است وظیفه و هدف.

یک خلبان جنگنده دانا یک بار گفت که احساس نیاز می کند، نیاز به سرعت. اما گهگاهی نیاز به ادرار کردن را نیز احساس می کند. از لحاظ تاریخی، این یک کار پیچیده در کابین یک جنگنده تنگ بوده است، جایی که یک مهار چتر نجات، یک لباس تابستانی تمام بدن و یک جلیقه نجات دسترسی به اجزای ضروری بدن و نشت بدون سردرگمی را دشوار می‌کند. اما یک دستگاه جدید کمک‌کننده مثانه در حین پرواز که توسط نیروی هوایی آزمایش می‌شود، می‌تواند کار را به‌ویژه برای خلبان‌های زن آسان‌تر کند.

Skydrate که توسط Omni Defense Technologies ساخته شده است شامل یک پد برای زنان و یک فنجان برای مردان است. خلبان ها فنجان یا پد را زیر یک جفت لباس زیر مخصوص قرار می دهند. وقتی زمان حرکت فرا می رسد، خلبان فنجان یا پد را به لوله ای که به پمپی خارج از لباس پرواز منتهی می شود وصل می کند. پمپ باتری ادرار را از طریق لوله به یک کیسه جمع آوری می کشد، جایی که ادرار تا پایان ماموریت ذخیره می شود.

این پمپ ممکن است نسبت به سیستم‌های قبلی که در آن خلبان‌ها دکمه‌های لباس تابستانی خود را باز می‌کردند و مستقیماً در کیسه‌ای پلاستیکی به نام بسته‌بندی (piddle pack) ادرار می‌کردند، بهبود یافته باشد. این سیستم مخصوصاً برای خلبانان زن ناخوشایند بود، برخی از آنها مجبور بودند در صندلی های خود به جلو حرکت کنند یا از جای خود بلند شوند تا در کیسه های خود ادرار کنند و از ریختن آب جلوگیری کنند. از آنجایی که بسیار آزاردهنده است، برخی از زنان فقط قبل از آن آب نمی نوشند تا مجبور نباشند هنگام پرواز ادرار کنند.

“[M]بی بی سی در درخواستی برای بسته بندی بهتر از سال 2020 نوشت: “همه خدمه زن برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی ناشی از تسکین خود در پرواز به “کم آبی تاکتیکی” متوسل می شوند.” تحمل G تا 50 درصد “و منجر به سردردهای احتمالی، تغییر بینایی و “کاهش عملکرد فیزیکی و شناختی” می شود.

الکس دیتریش، که خلبان F/A-18F Super Hornets در نیروی دریایی است، به Task & Purpose گفت: «این همه چیز از زمان واکنش گرفته تا بینایی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، که البته، هر دوی شما هنگام فرود در یک کشتی در شب می‌خواهید. . درست مانند خواب و غذا خوردن، باید هیدراته بمانید.

هنگامی که دیتریش در اوایل و اواسط دهه 2000 با سوپر هورنت پرواز کرد، به افسر اسلحه صندلی عقب خود (همچنین به عنوان “ویزو” شناخته می شود) هشدار می داد، سرعت و ارتفاع هواپیمای خود را با خلبان خودکار تنظیم می کرد و در او به جلو حرکت می کرد. صندلی، دکمه‌های بند نواری را در کت و شلوار پروازش باز کنید، از یک کیسه پیدل استفاده کنید، آن را مهر و موم کنید، سپس آن را در کیف ببندید. این روال برای او کارساز بود، اما او گفت که این کار فقط به این دلیل بود که فروشگاه تجهیزات بقا اسکادران اسکادران تمام تلاش خود را برای تعویض زیپ لباس های تابستانی او و سایر کت و شلوارهای ولکرو انجام داد، و به این دلیل که آنها برای تهیه نسخه های غیر استاندارد زنانه آن تلاش زیادی کردند. بسته پیدل

دیتریش گفت: «ما چنین اسکادران حمایتی داشتیم تا این تصمیم را بگیریم، بنابراین آن را به نتیجه رساندیم و هیچ کس در اطراف من مجبور نشد از نظر تاکتیکی آب بدن را کم کند. در همین حال، برای همکاران مرد او بسیار راحت تر بود.

او گفت: “من ویزویم را به خاطر ادرار کردن یک ساعت بعد از پرواز مسخره می کنم.” “جدی، قبل از اینکه ما پرواز کنیم نمی توانستی آنجا را ترک کنی؟” برای آنها خیلی راحت بود.

حداقل یک خلبان نیروی هوایی موافقت کرد.

Trevor A dozen Aldridge، خلبان سابق F-15C که همچنین با تیم نمایشی Thunderbirds پرواز می کرد، گفت: “برای 99 درصد از ماموریت ها، بسته های piddle به خوبی کار می کنند.” او گفت که Skydrate “به نظر می رسد مانند هر دستاورد نظامی مدرن دیگری است. چیزی را بخرید زیرا فناوری بالایی دارد، هزینه بسیار بیشتری نسبت به جایگزین دارد و احتمالاً در دسترس نخواهد بود.”

https://www.youtube.com/watch?v=uvv1a_BoAVc

و با این حال، حتی برای خلبانان مرد، ادرار کردن در کابین خلبان گاهی اوقات می تواند یک تجارت خطرناک باشد. سرگرد نیروی هوایی جاستین “هاسارد” لی، خلبان F-35 با تجربه F-16، برای Sandboxx نوشت که این فرآیند مانند “رانندگی یک ماشین در حالی که یک کیف را باز می کنید و در آن ادرار می کنید در حالی که در خط خود ایستاده اید و از ترافیک اجتناب می کنید.” اکنون، آن را بردارید و آن را در یک دنیای سه بعدی تقویت کنید، در حالی که دقیقاً زیر سرعت صوت پرواز می کنید و دشمنی که به طور بالقوه تلاش می کند شما را پایین بیاورد.

برای استفاده از پکیج پیدل باید در پرواز پایدار باشید، اما گاهی اوقات زندگی شما سریع می آید.

یک خلبان ناشناس F-15E نیروی هوایی در مورد درخواست‌های پشتیبانی هوایی نزدیک از سربازان زیر آتش گفت: «در واقع، مواقعی بوده است که دکمه‌های من را باز کرده و باز کرده‌ام و تماس رادیویی برای پاسخ به «سربازان تماس» دریافت کرده‌ام. “در مورد هم زدن ناخوشایند صحبت کنید، سعی کنید یک کیسه نیمه پر از ماش را روی زمین نیندازید زیرا جت را در جهت درست هدایت می کنم و شروع به حرکت می کنم.”

بسته های Piddle بیش از یک ناراحتی هستند: آنها همچنین هزینه زندگی را دارند. بر اساس گزارش ها، حداقل 9 سقوط مرگبار شامل جت های جنگنده F-16 و یک هواپیمای تهاجمی A-10 به دلیل جست و جوی خلبانان مرد در بسته های پیاده اعلام شده است. منطقه نظامی. یکی از خلبانان کشته شده یکی از دوستان راننده بازنشسته A-10 نیروی هوایی گرگ مونتیجو بود. خلبان در 17 ژانویه 2002 سه پرواز را در یک روز انجام داد. بین پروازها، خلبان هات پیت روی زمین سوخت گیری می کرد در حالی که هواپیماها در حال سوخت گیری بودند در حالی که موتورهای آنها هنوز کار می کرد.

مونتیچو توضیح داد: «در یکی از خدمات زمینی، او تسمه‌های کمربند چتر نجات خود را برای استفاده از کیف بسته‌اش برای پاهایش باز کرد و فراموش کرد آن‌ها را دوباره بپوشد».

خلبان به هوا بازگشت و بعداً با یک A-10 دیگر برخورد کرد. مونتیجو توضیح داد که او اجکت کرد و هواپیما را پاک کرد، اما زمانی که از صندلی اجکتی جدا شد و چتر خود را باز کرد، تسمه های ساق پایش بسته نشده بود، بنابراین چتر نجات کمربند را از بدنش بیرون کشید و او به مرگ افتاد.

خلبان گفت: “بسیار غم انگیز و غم انگیز و کاملاً قابل پیشگیری (هم برخورد و هم پرتاب متعاقب آن)”.

Montijo گفت که استفاده از بسته‌های pidl با تجهیزات معمولی پرواز چندان دشوار نیست، اما چالش واقعی این است که این کار را با پوشیدن یک لباس ضد نوردهی، یک کت و شلوار آغشته به لاستیکی با کفش‌هایی که شبیه یک غواص است انجام دهید.

مونتیجو می‌گوید: «شما مجبور بودید آن‌ها را در مأموریت‌هایی روی آب حمل کنید، زمانی که آب بسیار سرد بود، معمولاً مدت زیادی قبل از مرگ در اثر قرار گرفتن در معرض آب زنده نمی‌مانید. یک زیپ کوچک در لاستیکی پیچیده شده بود که باید آن را باز می کردید و سپس سعی می کردید بدون آسیب یا خیس شدن در بسته خود ادرار کنید.

حوادث همیشه اتفاق می افتد، اما شما فکر می کنید که پس از میلیون ها سال ادرار کردن، بیش از یک قرن هوانوردی نظامی و نزدیک به 30 سال خلبانان زن جنگنده نیروی هوایی، پنتاگون راه حل بهتری برای شکستن دیگ در پرواز پیدا خواهد کرد. اما در حالی که بسته‌های پیدل یا دستگاه‌های دیگر ممکن است برای برخی افراد خوب کار کند، برخی دیگر نمی‌توانند آویزان شوند. به عنوان مثال، دیتریش در یک مقطع سعی کرد از پوشک بزرگسال استفاده کند، اما او گفت: «از نظر روانی نمی‌توانستم خودم را مجبور به ترک آن کنم.

در سال 2008، نیروی هوایی 300 دستگاه پیشرفته ماموریت توسعه دهنده را از Omni خریداری کرد، که به نظر می رسد همان شرکت سازنده Skydrate باشد. مانند Skydrate، AMXD با یک فنجان یا پد شروع می شود که زیر کت و شلوار تابستانی قرار می گیرد. این دستگاه به یک شلنگ متصل می شود که به یک پمپ متصل می شود و سپس به یک کیسه متصل می شود. با این حال، AMXD نظرات متفاوتی از خلبانان دریافت کرد.

دیتریش گفت: «این بیش از حد طراحی شده بود، مانند یک خلاء. “این نقطه مقابل طیف راه حل ابتدایی من برای نوار چسب و بسته ای از برچسب ها است.”

خلبان نیروی دریایی به نقل از یک خلبان زن دیگر گفت: “نسل اول AMXD از شش باتری سه‌گانه A استفاده می‌کند و درد بسیار زیادی به همراه داشت.”

هرکسی ترجیحات خاص خود را دارد، اما به نظر می رسد که برخی از خلبانان زن همچنان از بسته های پیدل استفاده می کنند، همانطور که یکی از خلبانان نشان داده است که در یک ویدیوی 2020 برای Military Times از آن استفاده کرده است. و باید به اندازه کافی چالش با سیستم های موجود وجود داشته باشد که نیروی هوایی در آگوست همان سال خواستار فناوری ادرار کردن بهتر شد.

این شعبه در آن زمان نوشت: پرداختن به تجهیزات خاص زنان و رفاه زنان هوانورد اولویت اصلی USAF است. «نتایج این چالش به بهبود نرخ حفظ، پیشبرد شیوه‌های استخدام و حذف شکاف‌های جنسیتی کمک می‌کند.

سرگرد گارد ملی اورگان، جف ییتس، که به اسکادران 123 جنگنده، بال جنگنده 142 منصوب شده است، قبل از پرواز بعدازظهر با یک F-15 Eagle در پایگاه نیروی هوایی نلیس، نوادا، کمی زمان می‌برد تا هیدراته شود. دوره، ژوئن. 8, 2017 US Master Sgt. جان هوئل، 142 بال جنگنده برای روابط عمومی / گارد ملی ایالات متحده

اگرچه تفاوت بین سیستم قدیمی AMXD Omni و سیستم Skydrate جدید آن بلافاصله مشخص نشد، به نظر می رسد فناوری جدید به نفع بی بی سی باشد. با توجه به انتشار خبری نیروی هوایی در 30 نوامبر، بهبودهای Skydrate عبارتند از: “کیسه جمع آوری بزرگتر، سرعت جریان بهبود یافته، طول شلنگ های متعدد، عملکرد یک دست برای روشن / خاموش کردن عملکرد و اندازه رابط بیشتر (پد). برای در نظر گرفتن تفاوت های آناتومیکی در حامل.”

به گزارش بی‌بی‌سی، اگرچه نسخه‌های مرد و زن Skydrate وجود دارد، بی‌بی‌سی گفت این سیستم با «تمرکز بر راه‌حل‌های مهندسی خدمه زن» توسعه یافته است و Omni شامل 30 خلبان از این قبیل و 9 خلبان در آزمایش است. یک خلبان زن خوشحال است که کمک کند.

سرگرد نیکی یوگی، خلبان جنگنده F-35A که در آزمایشات دستگاه Omni شرکت می کند، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “ارائه بازخورد مهم است، زیرا این بازخورد منجر به تغییر می شود.”

در بیانیه آمده است که یوگی در یک مقطع زمانی که به عنوان خلبان A-10 در سال 2017 مستقر شده بود، “تجربه بدی” با یک ادرار در حین پرواز داشت، اما به عنوان یک خلبان جوان بلافاصله این موضوع را مطرح نکرد. او نمی‌خواهد که زنان آینده نیز چنین چیزی را تجربه کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme