داستان پشت تولد مهرها

[ad_1]

از کتاب آلفا: ادی گالاگر و جنگ مهر دریایی توسط دیوید فیلیپس حق چاپ © 2021 توسط دیوید فیلیپس. منتشر شده توسط Crown، نقش Random House، بخشی از Penguin Random House LLC. تمامی حقوق محفوظ است.

تیم های Navy SEAL در سال 1962 توسط رئیس جمهور جان اف کندی تشکیل شد، که به عنوان فرمانده یک قایق اژدر گشتی کوچک در طول جنگ جهانی دوم، ارزش عظیم واحدهای کوچک را در نبردهای بزرگ دید و به قول یک SEAL اولیه فهمید، “این که یک دیوید خوب ورزیده می تواند جالوت را روی توپ ها بزند. SEAL به معنای «دریا، هوا و زمین» بود و نمایانگر همه امکانات قدرت جدید بود. نیروی دریایی از کماندوها می خواست که در زیر آب، در سواحل یا از هوا حمله کنند. آنها تیم های کوچک و مستقل می خواستند که به اندازه کافی هوشمند و انعطاف پذیر باشند تا پل ها را منفجر کنند، خطوط ارتباطی را قطع کنند، رزمندگان مقاومت را آموزش دهند و اهداف خارجی را بکشند، و سپس بدون توجه از آن دور شوند. با تغییر شرایط، آنها باید قادر به تطبیق و واکنش تقریباً بدون نظارت بودند، بنابراین نیروی دریایی به آنها سطحی از استقلال می داد که در بقیه نیروها سابقه نداشت. تنها یک گروه در ناوگان نیروی دریایی متشکل از خلبانان و خلبانان جت وجود داشت که برای چنین ماموریت خطرناک و سختی مناسب به نظر می رسید: تیم های UDT یا تخریب زیردریایی، قورباغه های اصلی ناوگان.

بیست سال قبل از آن، در آغاز جنگ جهانی دوم، ارتش ایالات متحده متوجه شد که پیروزی بر نازی ها و ژاپنی ها به یک سری فرودهای موفقیت آمیز بستگی دارد، اما بسیاری از سواحل فرود حساس مملو از مین ها و موانع آهنی عظیم بودند. شن مانند جک برای محافظت از کشتی های متفقین از برخورد به ساحل. سایر سواحل، به ویژه در اقیانوس آرام، توسط صخره های مرجانی محافظت می شدند.

متفقین زود فهمیدند که می توانند بهترین کشتی ها و بهترین نیروها را داشته باشند، اما اگر نمی توانند فرود بیایند و زمین های مهم را تصرف کنند، چیزی ندارند. در نبرد اولیه در اقیانوس آرام در جزیره تاراوا، تفنگداران دریایی در تلاش برای فرود آمدن به صخره ای بی سابقه صدها یارد از ساحل برخورد کردند. زیر یک آتش خاموش، مردانی که تجهیزات سنگین بار می‌کردند به داخل آب می‌پریدند. برخی بلافاصله غرق شدند و غرق شدند، برخی دیگر در حالی که می خواستند وارد شوند توسط مسلسل های ژاپنی کشته شدند. بیش از هزار تفنگدار دریایی در تلاش برای تصرف جزیره کوچک کشته شدند و 2000 نفر دیگر زخمی شدند.

در ناامیدی، نیروی دریایی در حال راه اندازی تیم های تخریب زیر آب است. ماموریت UDT این بود که قبل از فرود آبی خاکی بی‌صدا به سواحل شنا کند، اعماق را مشخص کند، مین‌ها را پاکسازی کند و موانع را با دست منفجر کند تا راه را باز کند. کار ساده اما دردناک بود. ملوانان مجبور بودند صدها یاردی را تا ساحل شنا کنند، اغلب زیر آتش، تنها با استفاده از باله ها و ماسک های اولیه شنا. آنها با خطوط ساده و رکوردها برای ثبت اعماق و کیسه های پر از مواد منفجره برای از بین بردن موانع کار می کردند. سلاح انتخابی مرد قورباغه ای – تنها سلاح او – یک چاقو با تیغه ثابت بود. این تنها چیزی بود که غواص می توانست بپوشد و تضمین شده بود که هرگز گیر نمی کند یا مشتعل نمی شود. او نماد تیم ها شد. تا به امروز، به عنوان یادآور میراث انسانی قورباغه، هر SEAL جدید یک نسخه تشریفاتی از همان چاقوی دریایی تیغه ثابتی که قورباغه حمل می کرد دریافت می کند.

از آنجایی که جنگ جهانی دوم در جریان بود، نیروی دریایی وقت نداشت تا کارشناسان مواد منفجره را آموزش دهد، بنابراین همه افراد با تجربه غیرنظامی را جمع کرد: معدنچیان سنگ سخت، افراد بی ادب، و خدمه تخریب. رهبران UDT سپس آنها را در دستکش تنبیهی دویدن و شنا قرار می دهند. هدف آنقدر تربیت مردان برای انجام کار نبود، بلکه محروم کردن کسانی بود که چیزهای مناسبی نداشتند. اگر نیروی دریایی می توانست افرادی را بیابد که با وجود سرما، خستگی، درد و تنبیه روانی عقب نشینی نکنند، در آن صورت افرادی را پیدا کرده بود که دستور ترک سپاه زرهی امن Safe Destroyer و فرار به تنهایی و تقریباً برهنه را زیر سوال نمی بردند. ، در دریای تاریک برای شنا به جزیره دشمن که فقط به چاقو مسلح است.

اغلب قورباغه‌ها مجبور بودند به سواحل شنا کنند در حالی که ناوگان ساحل را بمباران می‌کرد و دشمن به آتش پاسخ می‌داد. تلفات می تواند بزرگ باشد. در طول تهاجم به فرانسه در D-Day، شناگران UDT اولین کسانی بودند که در ساحل اوماها فرود آمدند. آنها با شنا کردن در میان آبی که در اثر شلیک مسلسل پاره شده بود، به سمت ماسه هجوم بردند تا راه را برای اولین فرود باز کنند. بدون پوشش، آنها را تکه تکه کردند. تعداد تلفات قورباغه ها در آن روز پنجاه و دو درصد بود.

تاج پادشاهی

مردانی که برای این نوع کار داوطلب شدند چیزی نبودند که نیروی دریایی تا به حال ندیده باشد. در طول قرن ها، نیروی دریایی فرهنگ نظم و انضباط سفره های سفید را توسعه داده است که از زمان ناوچه های بریتانیایی تغییر چندانی نکرده است. ناخدای یک کشتی به عنوان لرد و فرمانده عمل می کرد. سلسله مراتب دقیق افسران و ملوانان، اجرای روان بسیاری از عملیات تخصصی کشتی را تضمین می کرد. قورباغه ها از نژادهای مختلف بودند. آنها توسط کارگران غیرنظامی در نیو دیل در آمریکا در دهه 1940 شکل گرفتند و نگرش های غیررسمی عصر همبستگی و برابری یقه آبی را پذیرفتند.

آنها در تیم های کوچک کار می کردند – معمولاً فقط نیم دوجین مرد در یک قایق. تفاوت کمی بین افسران و ملوانان وجود داشت. همه آنها یک آموزش را پشت سر گذاشتند، غذای مشابهی خوردند، روی یک تخت خوابیدند. در طول ماموریت ها، همه آنها به یک آب تاریک می پریدند، جایی که، همانطور که قورباغه های اولیه اشاره کردند، جایی برای رتبه یا سردوش روی شانه های برهنه آنها وجود نداشت. مردان و افسران سطح پایین معمولاً فقط از نام خود استفاده می کردند.

برای نسل‌ها، ارتش برای نظم و انضباط و توجه به جزئیات فشار آورده است. کوتاه کردن موها، استانداردهای یکنواخت، راهپیمایی دقیق، و احوالپرسی تازه بخشی از سنت اطاعت بود که در هر فعالیتی برای حفظ نظم نیروها هنگام شروع تیراندازی سرمایه گذاری می شد. انسان‌های قورباغه‌ای با فرهنگ نیو دیل خود، از هیچ‌یک از این‌ها سود چندانی نبردند. به هر حال، آنها یک نیروی مهاجم نبودند، آنها تیمی از کارگران بودند که آماده انجام کارهای دیوانه کننده بودند. آنها می توانند به همان اندازه که می خواهند دیوانه باشند.

در کشتی ها فرهنگ های نیروی دریایی و قورباغه ها بلافاصله با هم برخورد کردند. ملوانان مجبور شدند یونیفورم بپوشند و در اقیانوس آرام جنوبی کار کنند در حالی که قورباغه ها با شلوارک، سیگار کشیدن و ورق بازی در اطراف عرشه تنبلی می کردند. یک دریاسالار با ناراحتی از افسر UDT شکایت کرد که قورباغه‌ها را «سرکش‌ترین گروه مردان نیروی دریایی» می‌دانست که تا به حال دیده است. گزارش شده که افسر پاسخ داد: “بله قربان، اما آنها کار را انجام دادند.”

کار خطرناک شناگر UDT به قورباغه های رده پایین جایگاه ویژه ای در نیروی دریایی داد. آنها غرور فراتر از رتبه داشتند، زیرا هیچ کس در نیروی دریایی بدون آنها نمی توانست موفق شود و هیچ کس در نیروی دریایی نمی خواست جای خود را تغییر دهد. مرد قورباغه‌ای که در سال 1945 به پاکسازی سواحل اوکیناوا کمک کرد، گفت: «آن‌ها فکر می‌کردند همه ما به همان اندازه که دیده‌اند دیوانه‌ایم.» آنها فکر می‌کردند که ایده شنا کردن در سواحل تقریباً برهنه دیوانه‌کننده است و نمی‌توانستند. شغل ما برای همه چیز.”

این تجربه جنگ جهانی دوم شکل قورباغه های انسانی را برای نسل ها ایجاد کرد. آنها بخشی از نیروی دریایی بودند، اما در واقع ملوان نبودند. نیروی دریایی به آنها نیاز داشت، اما آنها لزوما آنها را نمی خواستند. و مردم قورباغه فقط این وضعیت فریبنده خارجی را نپذیرفتند. آنها آن را به عنوان نشان افتخار به سر می کردند.

[Related: The stealth helicopters used in the 2011 raid on Osama bin Laden are still cloaked in mystery]

هنگامی که کندی به نیروی دریایی دستور داد تا یک SEAL ایجاد کند، پنتاگون طبیعتاً به UDT نگاه کرد. اگرچه ماموریت SEAL بسیار فراتر از محدوده ماموریت های پاکسازی ساحل تیمز بود، اما قورباغه ها برای این کار مناسب تر از هر کس دیگری در نیروی دریایی بودند. آنها سالم، نترس و در فرم عالی بودند. تقریباً همه اولین SEAL ها از UDT می آیند. و فرهنگ مرد قورباغه ای را با خود آوردند. آن‌ها همان برادری برابری‌خواهانه با بار مشترک و نام‌های خاص داشتند. آنها همان لبه های خشن و بی توجهی به سلسله مراتب نیروی دریایی را داشتند. و آنها همان نگرش را نسبت به قوانین و مقررات نظامی داشتند: آنچه ممکن است در یک کشتی جنگی یا زیردریایی یا حتی در یک گردان پیاده نظام سنتی مورد نیاز باشد، تنها باری بر دوش گروه کوچکی از کماندوها نبود که نوع کاملاً جدیدی از جنگ مدرن را اختراع کنند. شوخی . .

مهرها بر استقلال و تفکر غیر متعارف تأکید می‌کردند و بوروکراسی نظامی را تحسین می‌کردند. همه چیز تحت یک اصل راهنما قرار می گیرد که آن را “خلاق بودن” می نامند. این اصل با ارتقاء رتبه قورباغه های قدیمی و تربیت نسل های جدید نهادینه شد. این فلسفه از جنگ ویتنام و جنگ سرد جان سالم به در برد و به مهرهای مدرنی که در عراق و افغانستان می جنگند منتقل شد. تقریبا در هر رتبه ای قبول شد. دریاسالار ویلیام مک‌راون که در جریان حمله به مجتمع اسامه بن لادن رهبری فوک‌ها را برعهده داشت، در مصاحبه‌ای پس از لقب گرفتن یکی از گروه‌ها، گفت: «در زمان‌های جنگ، موضوع خلاقیت است و شما می‌توانید در چارچوب قوانین بسیار خلاق باشید». چهار نفر نایب قهرمان برای شخص سال زمان در سال 2011. “راهنما به آنها اجازه می دهد خلاق باشند، زیرا آنها به طور ویژه انتخاب شده اند، به طور ویژه آموزش دیده اند، و مجهز شده اند.”

خرید می کند آلفا: ادی گالاگر و جنگ مهر دریایی اینجا.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesGeciktiriciCialisSweet bonanza candyland oynasimdibahissweet bonanzasweet bonanzaOmegleKartal Escortjoybetinstagram gizli hesap görmechat gpt nedirMobil Ödeme BozdurmaBağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü