او توضیح داد که دوران جدید انکار اقلیم است

[ad_1]

ده سال پیش، شاید به نظر می رسید که انکار تغییرات آب و هوایی یک عقیده رایج، اگر نگوییم نادرست، توسط بسیاری از مردم به اشتراک گذاشته شده است. امروزه که بلایای آب و هوایی گریبانگیر اکثر مردم در سراسر جهان شده است، زندگی در انکار چندان عملی نیست. تا سپتامبر 2021، از هر 10 آمریکایی فقط یک نفر معتقد است که تغییرات آب و هوایی اتفاق نمی افتد، اما از هر چهار نفر حدود سه نفر معتقدند که چنین است.

البته، برخی از رهبران هنوز به این ایده که دائماً رد شده است مبنی بر اینکه تغییرات آب و هوایی اتفاق نمی‌افتد، پایبند هستند. اما کسب‌وکارها، حتی آن‌هایی که از سوخت‌های فسیلی استفاده می‌کنند، کمی آهنگ خود را تغییر می‌دهند.

ادوارد میباخ، مدیر مرکز ارتباطات جورج میسون در مورد تغییرات آب و هوا، گفت: «اگرچه برخی از سیاستمداران به تجارت با انکار آب و هوا ادامه می‌دهند، شرکت‌ها برای انجام این کار بسیار باهوش هستند، زیرا می‌دانند که این کار بیشتر مصرف‌کنندگانشان را دفع می‌کند. انکار تغییرات اقلیمی اکنون در انواع نظرات زیبا و معتبر وجود دارد – اما در واقع آنها به همان اندازه افسانه ای هستند که این ایده که تغییرات آب و هوایی یک فریب است. در اینجا سه ​​نمونه از این آرگومان های تغییر یافته آورده شده است.

افسانه 1: انرژی پاک به افراد طبقه کارگر آسیب می رساند

بر کسی پوشیده نیست که در گذشته، انرژی های تجدیدپذیر جایگزین دور و گرانی برای سوخت های فسیلی بود. اما امروز می دانیم که اینطور نیست: انرژی خورشیدی و بادی ارزان ترین منابع انرژی در جهان در سال 2020 بودند و قیمت ها همچنان کاهش می یابد. فرانچسکو لاکامرا، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، گفت: «انرژی‌های تجدیدپذیر به کشورهای وابسته به زغال‌سنگ یک برنامه جذاب اقتصادی برای حذف تدریجی ارائه می‌دهند که تضمین می‌کند ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌ها، افزایش شغل، افزایش رشد و برآورده کردن جاه‌طلبی‌های آب و هوایی، به تقاضای رو به رشد انرژی پاسخ دهند.» ، در ژوئن گفته شد.

[Related: Not convinced that humans are causing climate change? Here are the facts.]

با این حال، نشریات بسیاری وجود دارند که به جرأت بیان می کنند که سیاست انرژی های تجدیدپذیر به اقشار آسیب پذیر آسیب می رساند – اغلب برای توجیه گسترش سوخت های فسیلی. جان کوک، محقق مرکز تحقیقات ارتباطات تغییرات آب و هوا در دانشگاه موناش استرالیا، می‌گوید: اما این استدلال‌ها ساده‌اند و تصویر بزرگ‌تر و مهم‌تر را نادیده می‌گیرند.

کوک گفت: “به طور گسترده تر، این نوع استدلال ها اثرات مضر تغییرات آب و هوایی را که برای جامعه و اقتصاد مضر است نادیده می گیرند – هزینه انفعال در اقلیم بسیار بیشتر از هزینه اقدامات اقلیمی خواهد بود.”

برخی از مخالفان در مورد از دست دادن شغل ابراز نگرانی کرده اند، به ویژه در ایالات متحده، که با وجود رشد جهانی در طول همه گیری، شاهد کاهش اشتغال بوده است. چه کارگران سوخت فسیلی در جوامعی که قبلاً در حال مبارزه هستند یا کارگران انرژی پاک که شغل خود را در طول کووید-19 از دست دادند، سیاست باید اولویت را به افراد طبقه کارگر در انتقال انرژی بدهد.

افسانه 2: دانشمندان و فعالان بیش از حد پیش می روند. مخالفان واقع بین هستند

کوک گفت که روش دیگری که در آن دیدگاه‌ها در مورد انکار اقلیم مورد بازنگری قرار می‌گیرد، «جنگ فرهنگی» است و طرفداران آب و هوا را «برنامه‌های افراطی و سیاسی» معرفی می‌کند. یک مثال ایده “واقع گرایی اقلیمی” است – که قرار است برای مقابله با هراس وجود داشته باشد. گروه‌های سرمایه‌گذاری شده از فسیل‌ها مانند موسسه هارتلند تا آنجا پیش رفته‌اند که ضد گرتا تونبرگ خود را پیدا کرده‌اند، کسی که برای “هشدار اقلیمی” فشار می‌آورد – این ایده که بحران آب‌وهوایی باید با فوریت زیاد مقابله شود.

در واقع، ما حداقل 62 سال است که از تغییرات آب و هوایی آگاه بوده ایم – و از نحوه جلوگیری از بدترین تأثیرات آگاه هستیم. تبدیل تغییرات آب و هوایی به سیاست و طولانی کردن تصمیم‌گیری به یک معنا بهانه‌ای جدید برای انجام هیچ کاری نیست.

کوک می‌گوید: «این نوع بحث‌ها بر هویت اجتماعی افراد تأثیر می‌گذارد و کاملاً مخرب هستند، زیرا تأثیر قطبی بر جامعه دارند». «وقتی مسائل از نظر فرهنگی یا سیاسی قطبی می‌شوند، پیشرفت دشوارتر می‌شود.

دلیل دیگری که چرا سیاست و هویت اجتماعی به توطئه های آب و هوایی تزریق شده است، از طریق یک جنبش پیرامونی است که مهاجرت را به فاجعه زیست محیطی مرتبط می کند. دانشمندان علوم سیاسی بریتانیایی جو ترنر و دن بیلی این را “مرز زیست محیطی” می نامند. آنها در اخیراً نوشتند: “این گفتمان به دنبال متهم کردن مهاجرت به تخریب محیط زیست ملی است که مبتنی بر تصورات استعماری و نژادی طبیعت است تا محدودیت های مرزی اضافی را منطقی کند و از “قانون بومی گرای” طبیعت ملی محافظت کند. سند و این ایده ها جدید نیستند: جان مویر، بنیانگذار کلوب سیرا که اغلب پدر پارک های ملی آمریکا نامیده می شود، علیه سیاه پوستان و مردم بومی تبعیض قائل می شود.

این ایده بر اساس بسیاری از مسائل اخلاقی و نادرستی های علمی است – یعنی بیشتر مشکلات تغییرات آب و هوایی ناشی از تولید و مصرف بیش از حد در اقتصادهای بزرگ است، در حالی که کشورهای فقیرتر کسانی هستند که سخت ترین تأثیرات تغییر آب و هوا را متحمل خواهند شد.

افسانه 3: شرکت ها در حال حاضر کارهای لازم را انجام می دهند

لباس‌های سبز در همه جا وجود دارد – از خرید لباس گرفته تا آرامش و جبران ردپای کربن با کاشت درخت. اما برای صنایعی که زمانی آب و هوا را انکار می کردند، به خصوص سوخت های فسیلی وجود دارد.

به عنوان مثال، شورون ممکن است برخی از اهداف کمینه سازی آلاینده ها را تعیین کرده باشد، اما بیشتر ردپای آن از انتشار باند 3 (همه انتشارات مربوط به تولید و تحویل محصول) ناشی می شود که در هیچ نقطه ای از اهداف انتشار آلایندگی آن بررسی نشده است. آب و هوا. طبق گفته گروه حقوق محیط زیست Client Earth، به جای محاسبه انتشار نفت و گاز، این شرکت یک تجارت انرژی تجدیدپذیر را توسعه خواهد داد، در “فناوری های کم کربن” سرمایه گذاری می کند و غرامت “به مشتریان خود در سراسر جهان می فروشد تا به آنها کمک کند تا به اهداف خود دست یابند. اهداف کم کربن را در اختیار دارید.” با این حال، تبلیغات شیک شورون و استفاده گسترده از عبارات سوخت خالص صفر و سوخت پایدار، کوچکترین ایده ای به دست نمی دهد که نشان دهد چگونه یا حتی قصد دارد از سوخت های فسیلی دور شود یا خیر.

[Related: What the final COP26 agreement really means.]

روند نگران کننده مشابه Wakewashing است که در آن شرکت ها خود را به عنوان قهرمان رنگ و زنان از طریق تبلیغات معرفی می کنند. تبلیغ اکسون، که بر تاریخچه تمرکز دارد یک مهاجر از هند که اکنون برای غول سوخت های فسیلی کار می کند، یک نمونه است.

مایباخ گفت: «شرکت‌های نفتی بزرگ اکنون پول زیادی را صرف می‌کنند تا ما را متقاعد کنند که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند، هرچند ادعاهای آنها بسیار گمراه‌کننده است». آنها بودجه های زیادی برای تبلیغات و روابط عمومی دارند که ما را متقاعد می کنند که بازیگرانی مسئول هستند که برای مقابله با تغییرات آب و هوایی تلاش می کنند.

افسانه 4: ما محکوم به فنا هستیم

جدیدترین نوع انکار تغییرات آب و هوایی این باور است که آخرالزمان قریب الوقوع است و هیچ کاری نمی توانیم در مورد بحران آب و هوا انجام دهیم. و در حالی که گرمایش جهانی مطمئناً یک مشکل رو به افزایش و ترسناک است، لزوماً نشان دهنده پایان جهان نیست.

کاترین هایهو، دانشمند ارشد در The Nature Conservancy می نویسد: «امیدی که ما به آن نیاز داریم – امید منطقی و پایدار – مربوط به تفکر مثبت نیست، اما با تقلید از شترمرغ نیز شروع نمی شود. دانشمند جدید. “این کار با شناخت اینکه تغییرات آب و هوایی چقدر جدی است و چه چیزی در خطر است شروع می شود: آینده تمدن همانطور که ما آن را می شناسیم.

خوشبختانه، ما می دانیم که چه کاری باید انجام دهیم – یعنی کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای حفظ دمای جهانی بالاتر از 1.5 درجه سانتیگراد و در عین حال اولویت دادن به حفاظت از تنوع زیستی و جمعیت انسانی. اما ما آن را به هدف 2030 نزدیک می کنیم.

میباخ می‌گوید: «در حالی که درست است که آب و هوای ما قبلاً تغییر کرده است و برای دهه‌های آینده تغییر خواهد کرد، اقداماتی که می‌توانیم برای محدود کردن دامنه تغییرات انجام دهیم، سود زیادی خواهد داشت. بلافاصله در قالب هوا و آب پاک تر، سلامتی بهتر و مشاغل بیشتر.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme