بهترین محصولات مراقبت شخصی سال 2021

[ad_1]

سال دوم ما، که در آن از زمان زیادی که در خانه می گذرانیم حداکثر استفاده را می کنیم، محصولات بی شماری را ارائه کرده است که نوید آرام بخشیدن به ذهن و بدن پر استرس ما را می دهد. اما بازاریابی در اطراف چنین فضاهایی – لوازم آرایشی، مراقبت از پوست و مو، و تناسب اندام، برای نام بردن از چند مورد – میدان مین از کلمات بی معنی مد و راه حل های شبه علمی است. برندگان در مراقبت شخصی ما برخی از استثناهای مورد علاقه ما برای این قانون رقت انگیز هستند: این محصولات همه چیز را از فیزیک عصر فضا گرفته تا مغناطیس اولیه را مهار می کنند تا پیشرفت های واقعاً نوآورانه ای را در زندگی روزمره ارائه دهند.

به دنبال لیست کامل 100 برنده هستید؟ اینجا را ببینید.

برنده جایزه بزرگ: بدنسازی و مربی شخصی در میز نهایی


زمان در زمان حرکت می کند

Tempo Move به روند اخیر آینه های هوشمند در بسته های کوچکتر و مقرون به صرفه تر پاسخ می دهد. آب و هوا

قیمت را بررسی کنید

برای شما آشنا به نظر می رسد؟ در سال 2019، ما جایزه Mirror را برای آغاز دوره جدیدی از تناسب اندام در خانه، با صفحه تمرینی مجلل و منعکس کننده آن و وعده آموزش شخصی از طریق دوربین داخلی، اعطا کردیم. در سال 2020، ما توجه خود را به سیستم آینه و وزن استودیو Tempo معطوف کردیم تا این پتانسیل را در ابتدا انجام دهیم – ارائه تمرینات قدرتی هدفمند و مبتنی بر هوش مصنوعی برای افرادی که در خانه می مانند. در سال 2021، Tempo یک بار دیگر سوزن را با Move به جلو می‌کشد، یک مجموعه تمرین وزنه با اندازه کافی کوچک که حتی در خانه‌های کوچک نیز کاربردی باشد. Move در دوربین جلوی هر آیفون مجهز به FaceID، آینه گران قیمت را با LIDAR جایگزین می کند. یک پایه تلفن شما را از طریق HDMI به تلویزیون متصل می کند، بنابراین می توانید حرکات بدن و وزن خود را در زمان واقعی مشاهده کنید. Move دارای صفحات کافی برای ساخت هر یک از دو دمبل شما 25 پوند است و سیستم تشخیص می دهد که چقدر بلند می کنید تا تمرین خود را مطابق با آن تنظیم کند. همراه با داده‌های مانیتور ضربان قلب، قابلیت‌های ردیابی، قیمت و فاکتور فرم، Move تمرینات قدرتی را برای هر کسی که فضای کافی برای تشک یوگا دارد در دسترس قرار می‌دهد.

مژه های شاداب، به لطف آهنربا

لوله مارپیچ نقره ای

آنها واقعی هستند! ریمل بلند کننده مگنت اکستریم شرکت Benefit Cosmetics

اکسیدهای آهن و میله مغناطیسی این ریمل را به یک چشم باز کننده واقعی تبدیل کرده است. مزیت – فایده – سود – منفعت

اطلاعات بیشتر

بسیاری از ریمل ها وعده بلند کردن مژه ها را با کمک چربی تیره می دهند و فرهای مژه برای شکل دادن به این موها با تا کردن آنها از نظر فیزیکی صاف طراحی شده اند. آنها واقعی هستند! ریمل Magnet Extreme Longthening هر دو را انجام می دهد – با قدرت فیزیک. یک میله آهنربایی داخلی رنگدانه غنی از اکسید آهن را از کنار مژه ها عبور می دهد و مکانیزمی به نام فرومغناطیس را لمس می کند تا آرایش را به طور یکنواخت به جایی که می خواهید منتقل کند. نتیجه مژه ای بدون توده است که برای حجم زیاد پوشانده شده و برای حداکثر طول و فر کمی بلند شده است.

با یک پاس از شر پروازهای آزاردهنده خلاص شوید

سشوار مشکی با ضمیمه متصل

پلاگین Supersonic Flyaway از Dyson

مهندسان دایسون از قدرت جریان هوا برای تقلید از حرکات ماهرانه دست آرایشگر استفاده کردند. دایسون

قیمت را بررسی کنید

هنگامی که مهندسان پشت سشوار Dyson Supersonic برای عکاسی در سال 2018 آمدند، فکر کردند که با مشکل بزرگی روبرو شده اند. موهای مدل آسیب دیده و مجعد بود. با این حال، یک آرایشگر در صحنه به آنها ایده داد: او موهای مدل را با یک برس در حالی که نازل سشوار را پایین می‌برد، حفظ کرد. درست مثل آن، و انحرافات او زیر قفل های طولانی تر لغزید. بازتولید این فرآیند به پروژه مورد علاقه مهندسان تبدیل شده است. اتصال Flyaway حاصل از جریان هوای عجیبی به نام اثر کواندا استفاده می‌کند: تمایل جت‌های هوا برای چسبیدن به سطوح منحنی پس از تماس با آنها. در این حالت، نازل اتصال به سمت پایین مو می لغزد و تارها را به سمت آن می کشد و جریانی رو به پایین ایجاد می کند که قسمت های مجعد را به زیر موهای اصلی فشار می دهد. نتیجه یک پرداخت صاف است که حتی دستان آماتور نیز می توانند بر آن مسلط شوند.

محتاط ترین ردیاب دوره ای

حلقه مشکی با چراغ های حسگر قرمز و سبز در داخل

حلقه Oura نسل 3 از ŌURA Health

فراتر از ردیابی دوره ŌURA Health

اطلاعات بیشتر

در حالی که Oura Ring Generation 3 مجموعه ای نسبتاً استاندارد از ویژگی های نظارت بر سلامت را ارائه می دهد – از ردیابی خواب گرفته تا ثبت فعالیت ها – نشان دهنده بهبود قابل توجهی در سلامت باروری است. نوسانات گرمای بدن را برای پیش‌بینی زمان شروع قاعدگی تا 30 روز قبل از آن بررسی می‌کند. بر اساس رابطه ثابت شده بین دمای بدن و تخمک گذاری، حلقه Oura یک قدم بزرگ جلوتر از اکثر دوره های ردیابی موجود است، که معمولاً فقط تقویم هایی هستند که به ورودی کاربر متکی هستند. در آینده، چنین دستگاهی ممکن است ردیابی تناسب اندام را با تجزیه و تحلیل باروری ترکیب کند تا شانس باروری را کاهش یا افزایش دهد.

یک اسباب بازی جنسی که به شما می آموزد چه چیزی را دوست دارید

دست‌هایی که یک ویبراتور سفید را در دست گرفته‌اند و تلفنی که داده‌ها را نشان می‌دهد

Lioness Vibrator 2.0 توسط Lioness

با اپلیکیشن Lioness واکنش‌های فیزیکی را کنترل کنید. شیر ماده

قیمت را بررسی کنید

رمزگشایی از لذت شخصی می تواند آزمون ها و خطاهای زیادی را به همراه داشته باشد. Lioness Vibrator 2.0 یک میانبر بالقوه ارائه می دهد. این اسباب‌بازی شامل حسگرهای دما و قدرت، شتاب‌سنج و ژیروسکوپ است که با هم کار می‌کنند تا انقباضات کف لگن را ردیابی کنند – یکی از دقیق‌ترین شاخص‌های ارگاسم در جنس‌ها و جنس‌های مختلف. این دستگاه این حرکات را در یک برنامه برای تجسم هیجان در زمان واقعی تجزیه و تحلیل می کند و این اطلاعات را ذخیره می کند تا کاربران بتوانند روندها را با فعال کردن آنها برای تعیین چگونگی تأثیر انواع مختلف تحریک بر آنها بررسی کنند.

موی گیاهی

قیطانی از موهای تیره

قیطان بهتر از ریباندل

رشته های قوی، زیبا و زیست تخریب پذیر برای محافظت از موهای طبیعی. گروه بندی مجدد

اطلاعات بیشتر

موهای طبیعی می توانند از یک مدل محافظ بهره ببرند – قیطان، پیچ و تاب و سایر ظاهرهایی که انتهای شکننده را از باد سرد، اشعه ماوراء بنفش، اصطکاک و سایر عوامل تحریک کننده که می توانند باعث شکستگی شوند، دور نگه می دارند. برای بسیاری، افزودن اکستنشن ها به مخلوط، راه مهمی برای رسیدن به طول و در عین حال سالم نگه داشتن مو است. اما موی انسان گران است و می‌تواند از منابع مشکوک به دست بیاید، در حالی که گزینه‌های مصنوعی معمولاً از پلاستیک ساخته می‌شوند که به طور بالقوه برای پوست سر تحریک‌کننده است. قطعا تحریک کننده سیاره نخ‌های ریباندل که بر پایه الیاف موز هستند، ظاهر و احساسی عالی برای سبک‌های محافظ ایجاد می‌کنند، به علاوه در یک توده کمپوست کاملاً زیست تخریب‌پذیر هستند.

اولین سمعک مورد تایید FDA برای کاربران مستقیم

یک جفت سمعک خاکستری

سمعک SoundControl از Bose

SoundControl افزایش صدا را برای بزرگسالانی که کم شنوایی خفیف تا متوسط ​​دارند آسان تر می کند.
خداوند

قیمت را بررسی کنید

سمعک های سنتی هزاران هزینه دارند و برای ویرایش و ردیابی نیاز به چندین سفر به شنوایی شناس دارند. این مشکلی است که باید حل شود: طبق گفته سازمان بهداشت جهانی، حدود 630 میلیون نفر تا سال 2030 دچار کم شنوایی خواهند شد و این تعداد تا سال 2050 به 900 میلیون نفر خواهد رسید. امسال، Bose اولین سمعک را برای کاربران مستقیم راه اندازی کرد. با کمتر از هزار دلار، بزرگسالان مبتلا به کم شنوایی خفیف تا متوسط ​​می توانند SoundControl را مستقیما خریداری کنند. حتی بهتر از آن، آنها می توانند خود را با جک های هدفون تنظیم کنند و می توانند به طور مداوم فرکانس های مختلف را با کمک یک برنامه همراه تنظیم کنند. کاربر می تواند، برای مثال، در حالی که صدای ترافیک عبوری را پایین نگه می دارد، صدای طرف مقابل خود را افزایش دهد. در حال حاضر، وسایل کمکی اساسی‌تر از دستگاه‌های پزشکی هستند – مثلاً نمی‌توانند تماس تلفنی بگیرند یا موسیقی پخش کنند – اما فناوری گام مهمی در دسترسی بیشتر جهان است.

سیستم مراقبت از پوست با پشتیبانی ناسا

سه دستگاه گرد با دکمه های نقره ای

قطره قطره

زیبایی بیشتر از پوست عمیق با Droplette است. قطره

قیمت را بررسی کنید

در صورت او، Droplette فقط یک مکمل عالی برای رژیم آرایشی دیوانگان مراقبت از پوست است: توسط دانشمندان زن آموزش دیده MIT طراحی شده است. پیشتازان فضادستگاه -esque غلاف ها را از رویه هایی مانند کلاژن و رتینول به یک غبار بسیار ریز تبدیل می کند تا به پوست کمک کند مواد را سریعتر جذب کند. قطره هایی به اندازه 100 برابر پهنای موی انسان این ماده خوب را در لایه عمیق تری از پوست نسبت به کرم یا سرم قرار می دهد. با بودجه و حمایت بیمارستان والتر رید، مؤسسه ملی بهداشت و ناسا، هدف نهایی این شرکت استفاده از فناوری برای تحویل داروهای بدون سوزن است. در حال حاضر تحقیقاتی برای درمان آلوپسی، زخم های میدان نبرد و بیماری دردناکی به نام اپیدرمولیز بولوزا در حال انجام است.

ردیاب تناسب اندام که هرگز دانلود نخواهید کرد

سوتین ورزشی آبی با سنسور داخل بند

WHOOP 4.0 و WHOOP Body از WHOOP

با یک باتری ضد آب جدید و مجموعه ای از لباس هایی که از ردیاب پشتیبانی می کنند، می توانید در هر شرایطی WHOOP را به صورت شبانه روزی حفظ کنید.
UPA

قیمت را بررسی کنید

WHOOP در حال حاضر در دنیای فوق اشباع پوشیدنی های تناسب اندام به دلیل تمرکز بر بازیابی متمایز است – شاخصی که کیفیت خواب، تنش ورزشی و تغییر ضربان قلب را اندازه گیری می کند تا روزهای ایده آل برای تمرین و استراحت کاربر را شناسایی کند. WHOOP 4.0 تعهد این شرکت را برای داشتن وجدان سلامتی و تندرستی تقویت می کند و حمل دستگاه را به صورت 24 ساعته آسان تر می کند. بسته باتری قابل اتصال آن اکنون ضد آب است، بنابراین کاربران می توانند آن را برای شارژ مجدد حتی در هنگام حمام کردن یا شنا قرار دهند. WHOOP همچنین مجموعه‌ای از جوراب شلواری، بوکسر، سوتین، بازوبند سیلیکونی و سایر لباس‌ها و لوازم جانبی را معرفی کرد تا 4.0 شما را در برابر ضربان قلب مفید نگه دارد، مهم نیست که چه باشد.

سیستم شستشوی موی کم مصرف

دو بطری محصول مو به یک دستگاه مشکی

L’Oréal Water Saver توسط L’Oréal

کالاهای کمتر خوب را به فاضلاب بفرستید. لورآل

اطلاعات بیشتر

تجربه سالن بدون ماساژ مجلل پوست سر – و شلنگ همراه با آن – چیزی نخواهد بود. هدف سیستم شستشوی جدید L’Oréal این است که این مراسم را کمی دوستدار محیط زیست کند. کارتریج دوش شامپوها و نرم کننده های Kérastase و L’Oréal Professionnel را مستقیماً به جریان آب تزریق می کند که باعث افزایش کارایی فرآیند شستشو و کف کردن می شود. این سمپاش همچنین قطرات کوچک و سریعی تولید می‌کند که این احساس را ایجاد می‌کند که H2O بیشتری در جریان است و به آرایشگران اجازه می‌دهد مشتریان را با کمتری آبکشی کنند. نتیجه باعث کاهش 80 درصدی مواد مرطوب در مقایسه با یک دوش استاندارد می شود. یک محصول مشابه برای استفاده خانگی باید در آینده نزدیک ظاهر شود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmaantalya çithtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme