آینده کتاب های الکترونیکی

بسیاری از کتابخانه های عمومی در ایالات متحده کتاب صوتی چندین سال سیستم اعطای وام به کتاب های الکترونیکی را حفظ کرده اند و معتقدند این سیستم به تجارت تجارت الکترونیکی در این کشور کمک می کند ، اما ظاهراً برخی از ناشران بزرگ آمریکایی مانند هاچ و سیمون شوستر این اعتقاد را ندارند. آنها می گویند سیستم استقراض از کتابهای الکترونیکی ، بازار چنین کتابهایی را کند می کند و حتی آنها را به سمت ورشکستگی سوق می دهد. کارشناسان همچنین بر این باورند که آینده قیمت گذاری کتاب الکترونیکی نتیجه جنگ ناشران و کتابخانه ها در ایالات متحده است.

دانلود کتاب صوتی رمان های معروف

کارمندان دانلود کتاب صوتی رمان های معروف کتابخانه کلمبوس در صوفیا اخیراً در بیانیه ای کتاب صوتی از سیاست نشر این کشور در زمینه کتاب های دیجیتال شکایت کردند. کلمبوس پایتخت ایالت اوهایو آمریکا و بزرگترین شهر این ایالت است. کتابخانه مرکزی متروپولیتن با 22 شعبه در شهرها و ایالت های مختلف دانلود کتاب صوتی رمان های معروف یکی از بزرگترین سیستم های کتابخانه ای دانلود کتاب صوتی رمان های معروف در ایالات متحده است.

دانلود کتاب صوتی رایگان با لینک مستقیم

دانلود کتاب صوتی رایگان با لینک مستقیم کتابخانه می گویند بیشتر ناشران در ایالات متحده کتاب صوتی، برخلاف کتاب های چاپ شده ، مجوز کتاب الکترونیکی را به کتابخانه ها اختصاص نمی دهند. لورا سیموندز ، مدیر خدمات کتابخانه ، می گوید بیشتر ناشران در ایالات متحده به دنبال کسب درآمد از کتاب های الکترونیکی هستند و برخی دانلود کتاب صوتی رایگان با لینک مستقیم از ناشران هرگز حق چاپ خود را به کتابخانه ها دانلود کتاب صوتی رایگان با لینک مستقیم واگذار نمی کنند.

وی گفت: ناشران کتاب دیجیتال دسترسی کتابخانه ها به عنوان جدید خود کتاب صوتی را برای کسب درآمد بیشتر محدود می کنند و هیچ قانون ایالتی در این زمینه وجود دانلود کتاب صوتی رایگان با لینک مستقیم ندارد. طبق گزارش انجمن کتابخانه های آمریکا (ALA) ، حدود 172 میلیون نفر در این کشور عضو کتابخانه های عمومی هستند و گفته می شود ناشران از ترس قطع فروش کتاب تمایلی به دادن کتاب های خود به کتابخانه ها دانلود کتاب صوتی رایگان با لینک مستقیم ندارند.

کتاب صوتی کودکان

به استثنای انتشارات پنگوئن کتاب صوتی کودکان، بیشتر ناشران آمریکایی کتابهای الکترونیکی خود را به کتابخانه ها نمی فروشند زیرا می دانند مشتری خود را از دست می دهند. سیموندز گفت کتاب صوتی کودکان، ناشران نباید كتابخانه ها را تهدیدی کتاب صوتی برای درآمد خود بدانند ، بلكه باید آنها را به عنوان کتاب صوتی کودکان راهنمای رشد و توسعه فرهنگ مطالعه كتاب قلمداد كرد.

دانلود کتاب صوتی کم حجم

اکنون دانلود کتاب صوتی کم حجم، پس از چندین سال ثبات اولیه در بازار کتاب های الکترونیکی کتاب صوتی، پرونده های قضایی بین کتابخانه ها و ناشران در ایالات متحده ظاهراً تشدید شده و پرونده به دادگاه های ایالتی رسیده است. انجمن کتابخانه های آمریکا نگران افزایش قیمت کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی در این کشور است دانلود کتاب صوتی کم حجم و نامه هایی به پنج ناشر برتر آمریکایی: پنگوئن ، شوستر ، هاچ ، هارپر کالینز و مک میلان نوشته است. دانلود کتاب صوتی کم حجم این انجمن پیشنهاد کرد که دانلود کتاب صوتی کم حجم کتابهای دیجیتال با کمک هر دو طرف در یک روند منطقی تعریف شوند.

طبق وب سایت دانلود کتاب صوتی کم حجم انجمن کتابخانه های آمریکا ، هر جلد کتاب الکترونیکی در حال حاضر به طور متوسط ​​50 دلار هزینه دارد که بسیار بیشتر از قیمت مناسب و  دانلود کتاب صوتی کم حجم عادلانه برای مصرف کنندگان است. حال کتاب صوتی، اگر این انجمن با ناشران به توافق نرسد ، باید منتظر افق جدیدی برای قیمت گذاری کتاب های الکترونیکی باشیم. انجمن كتابخانه ها در دفتر مرکزی خود  کتاب صوتی در واشنگتن و شیكاگو از قبل شورایی را برای حل اختلاف با ناشران ایجاد كرده است ، اما ظاهراً ناشران اندكی به دعوت پاسخ مثبت داده اند.

لینک

کتاب زبان اصلی

ایندکسر