رتبه بندی هر QB شروع : از Mahomes به meh

تو براي برنده شدن در سوپر باول به يه بازيکن خط حمله ي برتر احتياج نداري اما کمک می کند.

جیمی گاروپولو تا آنجا که می توانید به پیروزی در یک حلقه نزدیک شد. نیک فولز برنده سوپر بول MVP شد و او حتی تضمین نشده است که در این فصل از میچل تروبیسکی شروع کند. پیتون منینگ در سال ۲۰۱۵ منینگ به نام تنها زمانی بود که دنور برانکوز یک عنوان قهرمانی را به دست آورد.

با این حال، همه یک پاتریک ماهومز می خواهند. هر تصمیم دیگری را در سازمان آسان تر می کند. همه ما می دانیم که موقعیت چقدر ارزشمند است. به همین دلیل است که ما تمام 32 استارت را رتبه بندی می کنیم.

چند قانون: این رتبه بندی فقط برای این فصل است. اوضاع خيلي مهمه، چون هميشه توي خط حمله مهمه. حتی اگر از استعداد سام دارنولد خوشم می آمد، نیویورک جتز کار زیادی برای کمک به او انجام نداده است. این هم فهرستی از استارت های هفته 1 پیش بینی شده است، بنابراین مجبور شدیم چند تصمیم در مورد مسابقات ب گیریم.

رئیس خط حمله پاتریک Mahomes و ریونز مهاجم لامار جکسون برنده دو جایزه MVP گذشته است. (جیمی اسکوایر / گتی تصاویر)

در اینجا رتبه بندی قدرت برای 32 خط حمله، با پیش نمایش تیم مربوطه خود را در کنار نام خود مرتبط:

32. تایرود تیلور، لس آنجلس Chargers

تيلور با بوفالو بيز بازيکن خط حمله بدي نبود اما او عالی نبود و کم احتمال ترین نام در این لیست است. با تمام استعداد خط حمله در لیگ، تعجب آور است تیلور 31 ساله در حال گرفتن یک شات برای یک تیم است که در غیر این صورت دارای فهرست جذاب است. تيلور داره جاستين هربرت تازه کار رو نگه ميداره و اون خوب بازي ميکنه اون فقط گزينه هيجان انگيزي نيست

31. میچل Trubisky، خرس شیکاگو

اگر نيک فولز شروع کنه شايد يه کم بالاتر رتبه بندی ميشد ولي نه خيلي با توجه به ناهماهنگي ش اگر تروبیسکی باشد، می دانیم که سال ۲۰۱۹ چگونه نقاط ضعف او را افشا کرد. به نظر می رسید که او در فصل دوم خود در حال توسعه خوب است، اما مسائل دقت ممکن است او را از رسیدن به آن سطح دوباره نگه دارید.

۳۰ دوین هاسکینز جونیور، تیم فوتبال واشینگتن

شايد الكس اسميت اين شغل رو برنده بشه اما از نقطه نظر سازمانی تصویر بزرگ، من مطمئن نیستم که چرا شما می خواهم اسمیت بیش از Haskins را انتخاب کنید. واشنگتن باید بفهمند که با انتخاب دور اول سال ۲۰۱۹ چه چیزی دارد. هاسکینز اواخر فصل گذشته در شرایط سختی نسبتاً خوب بازی کرد. او استعداد چندانی در اطرافش ندارد اما هنوز سال بزرگی برای اوست.

29. گاردنر Minshew دوم، جکسونویل جگوارز

مینشیو فصل گذشته خیلی خوب بازی کرد. اون يه توپ عميق خوب پرتاب ميکنه و اون شخصيت باحاليه . جگوارها دارن کار باهوشي رو انجام ميده که بهش اجازه ميده شروع کنه یا آنها در دور ششم پیش نویس سال گذشته سرقت پیدا کردند یا در سال 2020 وحشتناک خواهند بود و می توانند خط حمله خود را از آینده پیش نویس کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر