ماهومز، جکسون شايسته ي خيال پردازي اول؟

این عبارتی است که جامعه فوتبال فانتزی تقریباً از شنیدن آن خسته شده است: «روی یک خط حمله صبر کنید.»

دلیلی وجود دارد که چرا آن را نگه می دارد تا آینده — این یک روش پیش نویس است که سعی شده است و درست است.

اما در سال 2020، یک جفت خط حمله وجود دارد که اعداد فانتزی را قرار داده اند که ا شبیه به آنها را تا به حال ندیده ایم، بنابراین آیا این “قانون” هنوز صدق می کند؟

آیا باید از شانس پیش نویس پاتریک Mahomes (ADP فعلی: 9) و یا لامار جکسون در دور اول صرف نظر کنید؟ لیز لوزا، اندی بهرنز و مت هارمون در ویدئوی بالا بحث می کنند.

اندی به رسمیت می شناسد عظمت پاتریک Mahomes — بهترین بازیکن زندگی واقعی در بازی در حال حاضر — و لامار جکسون ، MVP سلطنت که شکست رکوردهای فانتزی در سال 2019 ، و چقدر متفاوت آنها را به بقیه استخر خط حمله مقایسه می شود. اما همانطور که اندی می گوید، ما این را قبلا دیده ایم. ما دیده ایم که مردم خود را به پیش نویس اکل پیتون منینگ و مایکل ویک در دور اول پس از اجراهای وحشتناک، تاریخ سازی تک فصل صحبت می کنند.

تقريبا ً براي کسي جواب نداده.

بنابراین نه ، اندی فکر می کند شما باید next صبر کنید ، و در عوض به دنبال خط حمله فانتزی بزرگ بعدی — شاید کایلر موری در دور پنجم؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme