لارنس رو قفل نکن به عنوان انتخاب شماره 1 سال 2021 هنوز

برو جلو و استفاده از جوهر تاریک، غیر قابل انکار برای آن پیش نویس NFL در اوایل سال 2021، آنها به شما می گویند، و قرار دادن کلیمسون مهاجم ترور لارنس در شماره 1.

به جگوارز جکسونویل، در حالی که شما در آن هستند.

اساسا، هر پیش نویس مسخره است که هر ترکیب مختلف به نظر می رسد احمقانه در حال حاضر. راست?

خب، همونطور که ميدونيم، هيچي توي پيش نويس اين زمان از سال توي قرص ها اسکنه نميشه. به چند سال گذشته برای شواهد روشن نگاه کنید.

جاستین هربرت مورد علاقه برای رفتن شماره 1 در پیش نویس 2019 این بار دو سال پیش بود; او حتی نمی خواهد اعلام تا این پیش نویس گذشته، زمانی که او ششم کلی رفت (و QB سوم گرفته شد).

سپس آن را Tua Tagovailoa به عنوان مورد علاقه اوت به اولین انتخاب یک سال پیش بود، و دلفین میامی آماده بودند به دور انداختن یک فصل کامل به او. خب، توآ صدمه ديد، دلفين ها پنج تا از 9 بازي آخرشون رو برنده شدن، و اونا خوش شانس بودن که بهار امسال اونو توي شماره 5 گرفتن.

بله، لارنس به نظر می رسد مانند مورد علاقه قریب به اتفاق برای رفتن برای اولین بار در سال 2021 به عنوان همه چیز ایستاده در حال حاضر. ما او را به عنوان یک چشم انداز دوست دارم و معتقدیم که او به خوبی به عنوان ما در این موقعیت دیده ایم عنوان به آنچه که اعتقاد بر این است که فصل کالج نهایی خود را.

اما نه، نميتوني فرض کني که اون خواهد بود.

همانطور که ما در مسلما عجیب ترین و غیر قابل پیش بینی ترین کالج فصل فوتبال تا کنون سوار، در اینجا برخی از سناریوهایی که در آن لارنس ممکن است انتخاب شماره 1 نیست.

کلیمسون مهاجم ترور لارنس مورد علاقه قریب به اتفاق به انتخاب بالا در 2021 NFL پیش نویس است، اما شما هرگز نمی دانید. (AP Photo/Rick Scuteri)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر