ارتش فراهم می کند فوتبال کالج خوش بینی مورد نیاز

WEST POINT, N.Y. — In the late summer sun, Lusk Reservoir winked with possibility as it splayed out in the backdrop of Michie Stadium. در یک روز تابشی بازیگران از کارت پستال آکادمی نظامی ایالات متحده آمریکا، تیم فوتبال ارتش یکی از قدرت های ابدی فوتبال کالج – امید را طرد کرد.

در اولین شنبه فصل فوتبال کالج، فوتبال ارتش ما را ترک خواب است که می تواند وجود داشته باشد دوازده بیشتر شبیه به آن برای 76 تیم FBS هنوز هم تلاش برای حرکت در این فصل است. آیا خورشید سپتامبر می تواند راه را به سقوط شاخ و برگ و شاید، برف نوامبر تف؟

هیچ جایی بهتر از ارتش موقعیت وجود دارد، به عنوان دادرسی امروز با اولین بازی فوتبال کالج شمال شرقی در سال 2020 تایید شده است. در میان عدم قطعیت، به تعویق انداختن و انتخاب کردن outs که تحت سلطه این تابستان سورئال ترین، اعدام بالینی ارتش فراتر از جرم بی انتها خود را.

جف مونکن مربی ارتش شامگاه شنبه پس از ضربه ۴۲ بر ۰ تیمش از تنسی میانه به یاهو اسپورتس گفت: «من کاملا فکر می کنم می توان این کار را انجام داد.» “این طول می کشد نظم و انضباط و هوشیاری از طرف همه اطراف هر یک از این تیم ها. نه فقط ما، هر کدوم از اين تيم ها. اگر به کاری که به ما هدایت داده می شود ادامه دهیم، من هر ذره اعتماد به نفسی دارم که می توانیم در طول سال موفق شویم.»

لبخند مونکن پشت ماسکش پنهان شده بود اما چشمانش به همان بزرگی که در برد ضربه منعکس می کرد لبخند می زد. ارتش در هر شش دارایی تهاجمی به ثمر رساند و اضافه شده 43 یارد انتخاب شش توسط مدافع ارشد جان Rhattigan. ارتش اعدام یک درایو با شکوه کانال مستقیم از DNA خود را — 19 بازی ، 99 یارد درایو که gobbled تا بیش از 12 دقیقه. او گفت: «نمی دانم که هیچ نمایشنامه ای واقعاً تکه تکه بوده است.» “فقط روشمند بود”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme