قرعه کشی رومانی احساس می کند مانند یک پیروزی برای رئیس ایرلند شمالی ایان Baraclough

ایان Baraclough ادعا کرد ایرلند شمالی تساوی 1-1 در رومانی احساس مانند یک پیروزی به عنوان آنها ربودن مساوی دقیقه 86 از طریق گاوین Whyte پس از بازی بیش از نیمی از شب با 10 مرد.

جورج پوسکاس با ۲۵ دقیقه رفته به یک نت خالی ضربه زد و جاش ماگننیس دو کارت زرد نرم جمع آوری کرد تا شش دقیقه قبل از استراحت فرستاده شود، اما بیلی طاووس-فارل رشته ای از صرفه جویی های برجسته را برای نگه داشتن ایرلند شمالی در آن انجام داد.

و اونا وقتي وات به سمت خونه رفت پاداش گرفتن با زماني که براي طاووس فارل باقي مونده تا يه نجات خوب ديگ براي هل دادن شليک رو به افزايش دنيس آليسک به متقاطع بده

این به Baraclough چیزی برای جشن گرفتن در اولین بازی خود را مسئول، و ایرلند شمالی اولین نقطه لیگ ملت های خود را پس از از دست دادن هر بازی در رقابت آخرین بار در اطراف.

Baraclough گفت: “پس از رفتن 1-0 پایین و با یک مرد فرستاده خاموش، آن را مانند یک پیروزی برای مطمئن احساس می کند،” Baraclough گفت.

او می گوید: «شیوه ای که تیم در نیمه دوم در این باره پیش رفت فکر می کردم بسیار زیاد است. نميتونستم به اندازه کافي تحسينشون کنم احساس کردم در نیمه دوم تیم بهتری هستیم، با دانستن اینکه باید صبور باشیم، باید زمان مناسب رفتن و بستن را انتخاب می کردیم، زمان مناسب برای تلاش برای تحت فشار قرار دادن آنها.

او می گوید: «ما با یک هدف واقعی، یک فوریت و تمایل واقعی برای بیرون رفتن و گرفتن یک مساوی کننده و شاید برنده بازی کردیم. شخصیت بازیکنان هرگز در تردید نبوده است. وقتی چیپس ها کمی پایین هستند می دانید که بچه های رختکن همیشه سخت کار می کنند.»

Baraclough گفت که او از طرف خود خواست که در نیمه دوم وحشت نکنند، و منتظر بمانند تا رومانی در حالی که در جستجوی گل دوم به جلو می روند، شکاف هایی را پشت سر بگذارد.

او می گوید: «برای من باید صبور بودید، بروید و در زمان مناسب فشار دهید و ما توپ را در چند نوبت دزدیدیم که می توانست منجر به چیزهای بیشتری شود.» “این کلید بود. فکر نمی کنم در نیمه اول خوب از توپ استفاده کنیم، اما وحشت نکردیم.»

طاووس-فارل – که از آخرین پرت شدن ایرلند شمالی در ماه نوامبر یک بازی رقابتی انجام داده بود – ستاره این نمایش بود و باراکلو پس از استراحت به او اعتبار داد تا «سه یا چهار صرفه جویی در سطح جهانی» انجام دهد.

نشان داد که چرا برنلی یک سال پس از حرکتش از لیدز، قرارداد جدیدی را به این جوان ۲۳ ساله داده است.

طاووس-فارل در پاسخ به این سوال که این اجرا در کجای حرفه اش رتبه بندی شده است، گفت: «برای من بالا است، به شیوه بازی، شیوه ای که بود، ۱۰ مرد و ۱-۰ پایین و با صرفه جویی ها همه در ۱-۰ ما را در بازی نگه دارید.

“آنها ممکن است بهترین صرفه جویی نبوده است اما آنها صرفه جویی مهم بود و این تنها چیزی است که من در مورد زحمت.

“این فقط در مورد ماندن در آن بود. این تنها یک گل بود، بدیهی است که وضعیت سختی با ۱۰ مرد بود اما موضوع صبور بودن، ماندن در بازی تا زمانی است که ممکن است آنها را سرخورده کنیم و این کاری است که ما انجام دادیم.»

نکته با توجه به اینکه بدون جونی ایوانز غایب که به دلایل شخصی سفر نمی کرد، رضایت بخش تر بود و دانیل بالارد آرسنال در اولین بازی اش تحت تأثیر قرار گرفت.

این جوان ۲۰ ساله انتظار داشت که روز جمعه برای زیر ۲۱ سال بازی کند اما زمانی که تام فلاناگان قبل از اینکه غیبت ایوانز او را به ترکیب شروع ارتقا دهد، یک تماس ارشد گرفت.

باراکلاو گفت: «قرار بود در اولین بازی اش سوالاتی از او پرسیده شود.» “او در بیش از یک سال از داشتن یک عملیات ACL بازی نمی کند، بنابراین برای یک بچه است که اولین بازی خود را در سطح بین المللی او که بسیار بسیار خوب رسیدگی می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme