گزارش: دلفین ها برای انتشار سابق دور اول QB جاش روزن

بنا به گزارش ها دلفین های میامی از جاش روزن مهاجم در حال حرکت هستند.

به گزارش آدام شیفر ای اس پی ان، انتخاب سابق برتر 10 در میان کاهش اردوگاه آموزشی دلفین ها است.

تعجب برش : دلفین ها آزاد QB جاش روزن ، منبع می گوید ای اس پی ان.

— آدام شیفر (@AdamSchefter) سپتامبر 5, 2020

در هر شیفر، دلفین ها در طول هفته گذشته اقدام به تجارت روزن کرده بودند، اما نتوانستند یک تاکر برای خط حمله سال سوم پیدا کنند.

سقوط جاش روزن ادامه دارد

جاش روزن در سه فصل به دنبال تیم سوم خود خواهد بود. (عکس توسط داگ موری / آیکون Sportswire از طریق گتی تصاویر)

دلفین ها در اصل روزن را به دست آورده بودند، انتخاب کلی شماره ۱۰ در پیش نویس NFL ۲۰۱۸، در قیمت پس از آن با تخفیف انتخاب دور دوم از کاردینال های آریزونا، که تصمیم گرفت روزن پس از چیدن کایلر موری برای اولین بار به طور کلی قابل مصرف بود.

روزن فصل ۲۰۱۹ را در یک رقابت عقب و جلو با رایان فیتزپاتریک برای شروع کار QB گذراند، اما دید که زمان بازی او پس از هفته ۱۰ یک بار فیتزپاتریک به پایان رسید. روزن فصل را با ۵۸ تکمیل در ۱۰۶ تلاش برای ۵۶۷ یارد عبوری، یک تاچ کردن و پنج رهگیری به پایان رساند.

پس از فصل، آن را déjà vu برای روزن بود. دلفین ها توآ تاگوایلوا مهاجم آلاباما را با پنجمین انتخاب کلی درفت NFL ۲۰۱۹ انتخاب کردند و روزن یک بار در برابر تیمش به عنوان خط حمله تیمش در آینده کاشته شد. فیتزپاتریک در نقش مربی کهنه کار معمول خود در میامی باقی ماند و روزن را در جدول عمق سوم کرد.

بعدش براي روزن چي ميشه؟

بدون takers برای روزن 2.2 میلیون دلار ضربه کلاه، دلفین ها تصمیم گرفتند اجازه دهید 23 ساله بروید. روزن در حال حاضر به دنبال تیم سوم خود را در سه سال، یک وضعیت بدون سابقه برای انتخاب بالا 10 در NFL مدرن است.

در حالی که روزن به سختی نشان داده است وعده در طول حرفه ای خود را در این زمینه — 54.8 درصد تکمیل ، 12 تاچ کردن ، 19 رهگیری — آن را سخت به چشم پوشی از چگونه به طور مداوم افتضاح وضعیت خود را برای یک خط حمله جوان بوده است. روزن کار خود را با کاردینال ها بازی برای سرمربی تازه کار دفاعی فکر در استیو ویلکز و هماهنگ کننده هجومی بسیار خبیث مایک مک کوی آغاز کرد. جرم کاردينال ها وقتي روزن به عنوان استارت انتخاب شد يه خرابي قطار بود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر