برای ورزشکاران کالج، آسیب ویروس ممکن است به طول انجامد

تیتر هشدار دهنده بود: تقریبا یک سوم از ده بزرگ دانش آموز و ورزشکاران که آزمایش مثبت برای COVID-19 از طریق MRIs قلبی به میوکاردیت پس از مبتلا شدن به این بیماری یافت شد.

با این حال کاملاً درست نبود. در حالی که پن استیت دو و میدانی دکتر دکتر وین سباستینلی آن نظرات را به یک گروه از مدیران مدرسه، آنچه ناگفته باقی مانده بود این بود که همه از ده بزرگ دانش آموز ورزشکاران که COVID مثبت بودند تحت MRIs قلبی قرار گرفته بود، و مشخص نبود که چرا کسانی که تحت آزمایش برای آن انتخاب شدند.

اما پزشکان are در حال دیدن میوکاردیت، التهاب عضله قلب، در بیماران COVID-19، که باید به ما مکث، به خصوص هنگامی که آن را به تمایل بسیاری برای ایجاد پیش رو با فصل FBS با وجود خطرات بالقوه و ناشناخته می آید.

بله، بازگشت به مقداری حس «عادی بودن» خوب است، اما چرا باید سلامت حتی یک بزرگسال جوان قربانی شود تا ما آن را به دست بیاییم؟

دکتر کروتیکا کوپالی، کارشناس بیماری های عفونی و امنیت زیستی پنج شنبه شب گفت: «مردم باید بفهمند که ما در روزهای اولیه این همه گیر هستیم.» “ما فقط هشت ماه ديگستيم. ما هنوز پیامدهای میان مدت و بلند مدت COVID-19 را درک نمی کنیم.”

کوپالی به مطالعه ای اشاره می کند که مجله انجمن پزشکی آمریکا در پایان ماه ژوئیه منتشر کرد که شامل ۱۰۰ نفر بود که از COVID-19 بهبود یافته بودند. آزمایش ام آر آی قلبی نتایج غیرطبیعی را برای ۷۸ نفر از آن افراد نشان داد، از جمله ۶۰ نفر با التهاب مداوم میوکارد. این یک نمونه کوچک با توجه به اینکه میلیون ها نفر در سراسر جهان با COVID-19 منقبض شده اند، اما همانطور که مطالعه نتیجه می گیرد، کافی است نشان دهیم که دانشمندان باید تحقیقات بیشتری در مورد اثرات قلبی این بیماری انجام دهند.

وی می گوید: «درصدی از افرادی هستند که قرار است التهاب مداومی داشته باشد. من فکر می کنم ما هنوز باید بفهمیم که آن افراد چه کسانی هستند، بیماری شان چه چیزی باعث آن می شود و باید بفهمیم که عواقب درازمدت داشتن التهاب در اطراف قلب چه است.» “و بنابراین برون یابی از ورزشکاران جوان، سالم کالج ما نیاز به درک چه مدت التهاب در اطراف قلب وجود دارد، چه معنی است که برای آنها در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است.

وی می گوید: «ما نمی خواهیم آنها را در معرض خطرات غیرضروری قرار بدهیم. اینها بزرگسالان جوان هستند و تمام زندگی شان را در پیش دارند و ما می خواهیم مطمئن شویم که به آنها آسیبی نمی رساندیم.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید