بلیچیک به نظر می رسد یک کمپر شاد

هشت ماه گذشته بايد براي بيل بيليچيک جهنمي ميشد

نیوانگلند پاتریوتز او در بازی های حذفی توسط تنسی تایتانز مورد ضرب و شتم فیزیکی قرار گرفت و باخت رنج می برد که پایان دوران تام برادی را مشخص کرد. چند ماه بعد، برادی به طرز ناجوری در آژانس آزاد زیر ابر ابهام رفت، سپس پایان تنگاتنگ راب گرونکوفسکی را متقاعد کرد که به او در خلیج تمپا بپیوندد.

با اردوگاه آموزشی، سه نفر از مدافعان شروع بلیچیک ناپدید شده بودند، با کایل ون نووی و جیمی کالینز به ترتیب با دلفین های میامی و دیترویت لیونز امضا کردند، و Dont’a Hightower گرفتن COVID-19 انتخاب کردن. هفت میهن پرستان دیگر در نهایت با Hightower تصمیم گرفتند، از جمله دو شروع دیگر در مقابله تهاجمی مارکوس کانن و ایمنی پاتریک چونگ.

پس از همه آن، Belichick به پایان رسید تا انتشار گسترده محمد سانو این هفته، در پوش یکی از بدترین معاملات حرفه مربیگری خود را.

اوه، و همچنین تمام دست در کار وجود دارد، که توسط همه گیر که ترک Belichick پناهگاه در نانتاکت به مدت پنج ماه بلعیده شد.

این فقط یک کشش جگن بین فصل ها برای حق رای دادن نیست. اون يه اره ي زنگي بود

با این حال ، در اینجا ما در ماه سپتامبر ، با فصل به طور inspired منظم یک هفته از لگد زدن کردن پنجشنبه ، و Belichick به نظر می رسد تقریبا الهام گرفته از جایگزینی برادی ، بادامک نیوتن. همان Belichick که باز اوایل ماه اوت جلسه رسانه ای با لبخند است که در مورد به عنوان واقعا خوشحال به عنوان او می شود. همون بلیچیک که وقت پیدا کرد تا به یه سری آگهی های تجاری متروی سبک دل شلیک کنه و همان بلیچیک که حتی برخی از ستایش تملق آمیز برای تازه کار کایل دوگر به عنوان اردوگاه به نزدیک کشیده ارائه شده است.

شاید آن را چند ماه اضافی بدون آسیاب همه در بر گرفته از فعالیت های بازی های فوتبال، سوالات رسانه ها و یا نیاز به صحبت کردن در مورد آنچه در جریان بود (یا نه در جریان است) با برادی بود. شاید داشتن شش حلقه سوپر بول به عنوان سرمربی و بیدار شدن با مجموعه ای تازه از چالش ها برای احیای روح و قرار دادن یک نقطه تعجب بر روی میراث. یا شاید آن را دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد: Belichick کار با یک خط حمله جدید است که بسیار متفاوت از برادی – و با بهره گیری از هر بیت از مرحله ماه عسل به عنوان دو با یکدیگر می شناسند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme