سازمان دیده بان OG Anunoby تخلیه زنگ ضرب و شتم بازی برنده برای زنده نگه داشتن فصل تورنتو

.nbcsports-video-wrapper{height:0;margin:10px 0;padding-bottom:56.25%;position:relative;}. nbcsports-video-wrapper iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

حماقت Kemba واکر با دریبل — ایجاد فضا برای پیدا کردن دانیل تیس برای غوطه خوردن قرار دادن بوستون تا دو 103-101 با 0.5 ثانیه باقی مانده — شبیه خنجر که همه اما به پایان رسید فصل تورنتو.

سپس OG Anunoby به نام بازی.

کایل لووری یک پاس درخشان بیش از بازوهای دراز تاکئو فال به OG Anunoby در سمت ضعیف، که اعدام گرفتن و ساقه برنده بازی به کمال و به تورنتو 104-103 برنده ساخته شده است.

بوستون هم اکنون با بازی ۴ در روز شنبه هدایت این سری را ۲-۱ بر بر بر می دارد.

اگر Anunoby از دست رفته است که شات و Raptors پایین رفته بود 0-3، بازیکنان تورنتو می توانست شروع به رزرو پرواز به Cancun. اما رپتورها قهرمانانی هستند که به این راحتی از تاج خود دست برن خواهند داشت.

لووری در مصاحبه پس از بازی خود در تی ان تی گفت: «ما خراشیدیم و جنگیدیم.» “ما هيچوقت استعفا نميديم”

تورنتو به نظر می رسید که در نیمه اول دوباره دچار مشکل شده اند: جرم هافکورت آن ها راکد بود، پاسکال سیاکام خطاهای بیشتری نسبت به امتیاز داشت و به عنوان تیمی که رپتورها از سه نفر ۵ از ۲۲ بودند. بوستون 10، 57-47 بالا بود.

اما در نیمه دوم رپتورها جرم بوستون را با برخی دفاع های منطقه ای متوقف کردند (که تمام سری های بوستون را آزار داده اما جرقه بزرگی در بازی ۳ بود)، در همین حال لووری (۱۶ امتیاز در نیمه) و فرد ون ولیت (۱۷ در نیمه) لمس تیراندازی خود را پیدا کردند. تورنتو از سه در نیمه دوم، بوستون ۳ از ۱۳، ۸-از-۱۹ بود. رپتورز بیرون آمد و در نیمه دوم دوید، تیمی که متکی به گذار است اما برای بازی های دو و نیم کند شده بود، بیشتر شبیه خود فصل عادی خود به نظر می رسید.

سلتیک ها هنوز هم تقریبا برنده شد، اما هنگامی که مهم ترین Anunoby ضربه شات بزرگ و سپس راه رفتن مانند او این کار را هر روز.

تورنتو زنده است و دوباره این سریال را می کند.

سازمان دیده بان OG Anunoby تخلیه زنگ ضرب و شتم بازی برنده برای زنده نگه داشتن فصل تورنتو در اصل در NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر