‘روز قضاوت’ بافندگی در بزرگترین نبرد QB NFL

لحظه ای که سازمان او در ماه مارس با نیک فولز قهرمان سوپر بول معامله کرد، مت ناگی مربی شیکاگو بیرز می دانست که به یک برنامه نیاز دارد.

نه تنها برای بدست آوردن خرس به راه های برنده خود را پس از فصل 8-8 در سال 2019، اما برای دست زدن به چیزی است که مربیان فوتبال طرفدار به خصوص نفرت: مخوف “جنجال خط حمله” است.

داشتن یکی از آن، ناگی می دانست، تهدید به مرحله نهایی پس از آن بین Foles و بازگشت استارت میچل Trubisky یک نمایش جانبی. بنابراین در پنج ماه گذشته، مربی سال سوم خرس ها با مراقبتی که می خواهد به این تصمیم نزدیک شده است، در مورد ساختار مسابقه طولانی و سخت فکر می کند و حتی از دوست و مربی خوبش، اندی رید، مربی رئیسان کانزاس سیتی، در مورد بهترین راه برای سازماندهی آن می پرسد.

ناگی در مورد تالار مشاهیر آینده که زیر نظر او از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ در کانزاس سیتی مربیگری می کرد، گفت: «او پیش از این در زمان های خاصی این شرایط را پشت سر داشته است و با افراد دیگری بوده است که از طریق آن ها بوده اند.» “من فکر می کنم او فقط بیش از حد با ارزش است که از او استفاده نمی کند.”

رید هیچ ورودی مستقیمی نخواهد داشت که بر اساس آن انسان به عنوان استارت خرس ها نامگذاری شود، تصمیمی که ناگی به تازگی گفته است چهارشنبه آینده خواهد آمد، تنها چهار روز قبل از افتتاحیه فصل شیکاگو در برابر دیترویت لیونز. اما گرفتن افکار رید در راه به divvy تا reps تمرین برای اطمینان از هر دو مرد تا به حال یک شات عادلانه برای برنده شدن در این کار ، به عنوان مثال ، و یا چگونه برای برقراری ارتباط با هر خط حمله قطعا مفید بود ، به خصوص با بسیار در خطر است.

در مجموع دوم در سال ۲۰۱۷ پیش نویس شد، رگرسیون تروبیسکی نقش بزرگی در سقوط خرس ها از گریس در فصل گذشته داشت. اگرچه او مبارزه با آسیب شانه برای سه چهارم از فصل، یکی که در نهایت نیاز به عمل جراحی در ماه ژانویه، آمار Trubisky کاهش یافت به عنوان او دوید کمتر، پاس airmailed بیشتر و بازی ضعیف به اندازه کافی که تیم رد به بلند کردن گزینه سال پنجم خود را در ماه مه. در حال حاضر ناگی نه تنها if با تصمیم گیری در صورتی که خرس باید پلاگین در Trubisky کشیدن مواجه است، اما اگر چنین است، زمانی که.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر